دکتر مجید سمیعی

 • توسط علیرضا مجیدی
 • ۳۰ فروردین ۱۳۸۵
 • ۷

روزنامه شرق دیروز، یک مصاحبه خواندنی با دکتر مجید سمیعی ، جراح مغز و اعصاب مشهور ایرانی داشت. توصیه می‌کنم ،حتما این مصاحبه را بخوانید. دکتر سمیعی ایجادکننده زیرشاخه‌ای از جراحی مغز ، به نام جراحی قاعده مغز هستند و در زمینه جراحی میکروسکوپی مغز ابداع‌کننده روشهای تازه و بی‌نظیری بوده‌اند.

ایشان مدتها ریاست کنفدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب جهان را داشته‌اند. محل کار ایشان در حال حاضر در هانوفر آلمان و در انستیتوی بین‌المللی دانش نورولوژی یا INI است. در این مؤسسه پیچیده‌ترین جراحیهای مغز انجام می‌شود.


آگهی متنی میان‌متنی:

ساختمان این انستیتو ، از لحاظ معماری شاهکاری محسوب می‌شود ، چرا که به پیشنهاد دکتر سمیعی آرشیتکتها آن را به شکل مغز انسان ساخته‌اند. با کمی جستجو و سر و کله زدن با گوگل ، عکسهایی از این ساختمان پیدا کردم. معماران به زیبایی چین و شکنجهای مغز را در این ساختمان تقلید کرده‌اند و در وسط ساختمان برای شبیه‌سازی “شیار اصلی مغز” که دو نیمکره مغز را از هم جدا می‌کند ، از نمای شیشه‌ای استفاده کرده‌اند.

عکسهای دیگر را در ادامه پست ببینید:

سایت INI

قبلی «
بعدی »

۷ دیدگاه‌ها

 1. خیلی خوشگله
  به نظرم عکسها رو روی یه هاست دیگه آپلود کنین تا پهنای باند کمتری مصرف بشه

 2. لطفا امیل اقای پرفسور سمیعی یا شماره تلفنش را به این شماره تلفن … اطلاع ندهید
  متشکرم

 3. خواهش می کنم اگر پل ارتباطی باپرفسور دارید من را کمک کنید .
  در ناحیه نخاع تومور دارم با یک بار عمل هم خوب نشده وباز رشد کرده.

 4. khili mamnon misham age shomarey tamas ba dr ro dar ekhtiyaram bezarid

 5. لطفا ادرس میل دکتر را بدهید

 6. لطفاًدرصورت امکان شماره تلفن ویاآدرس ایمیل پروفسورسمیعی را برای من ارسال کنید،شایدایشان بتوانندخواهرجوانم رانجات دهند.

نظرات بسته شده است.

بنرهای تبلیغاتی