اتوبوس هندی و تبلت اندرویدی!

 • توسط علیرضا مجیدی
 • ۲۳ بهمن ۱۳۸۹
 • ۶

می‌خواهید به طور رایگان کار با یک تبلت اندرویدی را تجربه کنید؟ یک راهش این است که به هند سفر کنید و سوار اتوبوس‌هایش شوید!

ظاهرا دولت هند، تصمیم گرفته تعدادی از اتوبوس‌های را مجهز به تبلت‌های هفت اینچی اندرویدی کند. این تبلت‌ها در پشت صندلی جلوی هر مسافر نصب می‌شوند. به این ترتیب مسافر می‌تواند به راحتی ویدئو تماشا کند، نقشه‌های راه را بررسی کند و موقعیت خود را ببیند، وارد حساب بانکی‌اش شود و خلاصه هر کاری را که می‌شود با یک تبلت انجام داد، انجام دهد!


آگهی متنی میان‌متنی:
قاتل رؤیاهای تو کیست؟ (کتاب الکترونیک رایگان)


برای اینکه مطمئن شوید این مطلب واقعا در هند اتفاق افتاده،‌ این ویدئو را در یوتیوب ببینید یا از اینجا دانلود کنید. ویدئوی جالبی است!

منبع

قبلی «
بعدی »

۶ دیدگاه‌ها

 1. همونطور که دیده میشه، این کار علاوه بر سود رسانی‌ای که به مسافر بصورت افزایش اطلاعات رایگان میده، می‌تونه شیوه و فضای موثر جدیدی برای شهرداری یا سازمان مربوطه فراهم کنه که با استفاده از تبلیغات به افزایش درآمدهای خودش کمک کنند. کاش تو ایران هم مدیرانی داشتیم که اطلاعی از اینکه این شیوه‌های جدید تبلیغات چه فرصت‌های خوبی برای افزایش درآمد و راحتی مردم داره، داشته باشن

 2. شیشه گوریل گلس نداشته باشه که کلاهش پس معرکس

 3. اگه ماله ایران بود هم تبلت هم صندلیو میکندن میبردن

 4. ان شاء الله انتهای چشم انداز ۱۲۰۰۰۰۰۰ ساله ایران این چیزها رو هم تو ایران می بینیم! مثل الآن که گوشی GLX شده گوشی ملی. مال همون دوره دالتون هاست!

 5. هند همون جاییه که چند وقت پیش تو اخبار نشون داد عده بسیار روی سقف قطار نشسته بودن و و قتی قطار وارد تونل شده بود، بسیاری کشته شده بودند!

  فکر نمیکنم از بعضی جهات از هند عقب باشیم
  اما، از برخی جهات، خیلی خیلی عقبیم!!!
  مرسی دکتر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنرهای تبلیغاتی