معرفی سریال: Breaking Bad، آینه عبرت به سبک فرنگی!

61

در این چند ساله، یکی از مشکلات ما پیدا کردن مجموعه‌های تلویزیونی مناسب با حال و هوا و ذائقه‌مان است. تعداد سریال‌های غربی و شرقی که این  روزها به راحتی می‌شود با زیرنویس پیدا کرد، سر به فلک می‌زند، اما پیدا کردن سریالی که به اندازه کافی کشش و جذابیت برای دنبال کردن داشته باشد، دشوار است.

شاید شما هم مثل من جزو آن آدم‌هایی باشید که وقتی یک سریال خوب پیدا می‌کنید و هر دفعه، چند قسمت‌اش را با هم می‌بینید، وقتی به دو سه DVD آخر می‌رسید، زانوی غم به بغل می‌گیرید و مثل طفلی که قاشق آخر بستنی‌ یا غذای محبوب‌اش را نگه داشته و دلش نمی‌آید، لقمه آخر را بخورد، از دیدن قسمت‌های آخر طفره می‌روید.

این بحرانی است که بعد از تمام شدن فرندز، لاست، پریزن بریک، 24 و … برای خیلی‌ها رخ داد و هر بار مدتی طول کشید تا این افراد از غم تمام شدن سریال مورد علاقه به درآیند و جسارت امتحان طعم سریالی جدیدی را پیدا کنند.


چند ماه پیش بود که یکی از خواننده‌ها در کامنتی دیدن سریال Breaking Bad را به من توصیه کرد. DVDهای سریال را سریع تهیه کردم و بعد از دیدن چند قسمت و آشنایی با شخصیت‌هایش از سریال خوشم آمد، طوری که الان فقط سه چهار قسمت از فصل چهارم را ندیده‌ام.

Breaking Bad، از شبکه کابلی AMC پخش می‌شود و پخش آن از ژانویه سال 2008 شروع شده است، تا به حال چهار فصل از این سریال، شامل 46 قسمت پخش شده است. قرار است، فصل پنج و آخر این سریال در 16 قسمت تولید و پخش شود.

Breaking Bad، سریالی خوش‌ساخت و چند‌بعدی است، حال و هوای کلی آن آمیزه‌ای از درام و کمدی سیاه است. سریال، شخصیت‌پردازی بسیار خوبی دارد و نویسنده‌های سریال توانسته‌اند، شخصیت‌های چند بعدی و خاکستری تولید کنند، که بیننده را مشتاق می‌کنند که به تدریج همه لایه‌های شخصیتی یک فرد را پیدا کند و از این کشف، خشنود شود.

از آنجا که مطمئنم هیچ کسی پیدا نمی‌شود که بدون دانستن یک دو خط از داستان کلی یک سریال، حاصر به خرید و تهیه آن باشد، پس اجازه بدهید که داستان سریال را در حد همین یک خط لو بدهم، با این همه باز هم خطر لو رفتن داستان سریال را در اینجا می‌آورم، تا کسی دلخور نشود!

هشدار، دو خط بعدی ممکن است، اندکی از داستان سریال را لو بدهد!

یک دبیر شیمی دبیرستان، دچار مشکلی حاد در وضعیت سلامتی خود می‌شود و ناگزیر می‌شود برای تأمین مخارج خود و خانواده‌اش، از دانشش در مسیر خلاف استفاده کند و مت‌آمفتامین تولید کند …


شخصیت‌های کلیدی سریال

نام این معلم شیمی «والتر وایت» است و «برایان کرانستون» نقشش را بازی می‌کند، بازی او بسیار خوب است، طوری که سه بار برنده جایزه Emmy برای بازی در همین نقش شده است. هوش، تصمیمات ناگهانی سرنوشت‌ساز، علاقه به خانواده، وفاداری به دوست، غلطیدن در مسیرهای اشتباه به صورت پی‌در‌پی شخصیت والتر وایت را در این سریال می‌سازند.

شخصیت دیگر داستان که یک معتاد و پخش‌کننده جزء مواد است، جسی پینکمن نام دارد، «آرون پاول» واقعا هنرمندانه نقش او را بازی کرده است و اگر دقیق بشویم، می‌بینیم که برای درآوردن نقش یک معتاد، بایستی کلی زحمت کشیده باشد.

دشواری کار اینجاست که معتادهای سینما و تلویزیون آمریکا، مثل معتادهای سریال‌های وطنی تک‌لایه‌ای نیستند و بنابراین نمی‌شود با شین گفتن سین و استفاده دم‌دستی از الفاظ و واژگان کوچه بازاری و درآوردن ادای حس رخوت و سسستی، این شخصیت‌ها را بازی کرد.

وقتی این سریال را می‌دیدم ناخودآگاه یاد سریال آینه عبرت دهه شصت خودمان و شخصیت «آتقی» و «علی» افتادم. تعداد سریال‌های ما که در آنها دنیای معتادها و پلیس‌ها و قاچاقچیان به تصویر کشیده شده‌اند، کم نیستند، اما هیچ از آنها نه کشش به اندازه Breaking Bad بد دارند و نه پیام‌های مخفی‌ای در باطن داشته‌اند.

«جسی» سریال Breaking Bad به صورت جوانی به تصویر کشیده با ضمیری پاک، اما سست‌نهاد، سست‌نهادی که مانع عاشق شدن یا وفاداری او به یارانش نمی‌شود.

در یکی از قسمت‌ها، همین جسی، لوطی‌منشانه، خطای برادر سوگلی خود را می‌پوشاند و در قسمتی دیگر که یکی از برترین قسمت‌های سریال به گمان است، وارد خانه یک زوج عجیب و غریب معتاد که یک پسربچه چندساله دوست‌داشتنی می‌شود و در این جاست که ما غلیان احساسات جسی معتاد را می‌بینیم.

بازی «آنا گان» در نقش همسر آقای وایت، چندان بد نیست، اما درخششی هم در مقابل سایر شخصیت‌ها ندارد.

اما سریال Breaking Bad دو شخصیت بسیار جذاب دارد که در واقع با روحیه و شوخی‌ها و دیالوگ‌هایشان مرتب فضای سریال را شاد می‌کنند و وقتی سریال تیرگی دنیای کارتل‌های مواد مخدر و سیه‌روزی معتادها را بیش از حد نشالن می‌دهد با این دو شخصیت، فضا را تلطیف می‌کند، یکی از انها افسر دایره مبارزه با مواد مخدر است که هنگ شریدر نام دارد و «دین نوریس» نقشش را بازی می‌کند.

اما شخصیت به مراتب بامزه‌تر از او ویکیلی به نام سالی گودمن است که «باب اودنکریک»، به خوبی از عهده بازی این نقش درآمده، دیالوگ‌ها و حاضرجوابی‌های این شخصیت زبل واقعا شگفت‌زده‌تان می‌کند!

به عنوان آخرین شخصیت کلیدی داستان از گوستاوو فرینگ یاد می‌کنم، آدم مرموزی که صاحب رستوران‌های زنجیره‌ای است و «جیانکارلو اسپوسیتو» نقشش را بازی می‌کند. شخصیت او تا حدی شبیه «بن لاینوس» سریال لاست، با بازی مایکل امرسون است. او هم ظاهری خونسرد و رفتاری مؤدبانه دارد و در خفا برای خود هزاردستان و شبه‌گادفادری است!


شاید شما هم مثل من از سریال‌هایی که در آن یک شخصیت عادی به تدریج و آهسته اما پیوسته، در مسیری پیشرفت می‌کند، خوشتان می‌آید. راستش سلیقه عمومی ما همین است، بنابراین اگر شما هم چنین ذائقه‌ای دارید، از دنبال کردن سیر تکامل «والتر وایت» و مسیرهای ناخوشایند اما ناگزیری که او مجبور می‌شود به آنها وارد شود، خوشتان خواهد آمد.

خلافکاران، پلیس‌ها، معتادها‌ و زوج‌های سریال Breaking Bad همه خاکستری هستند، ما در این سریال پلیس باروحیه و بذله‌گو و باهوشی داریم که از غلطیدن در مسیر اشتباه مصون نیست، همان طور که معتاد نیک‌نهادی داریم که سیر حوادث او را به جنایت می‌کشد. این یک تفاوت اساسی سریال‌های غربی با سریال‌ها ماست.

سریال، روزگار تیره معتادها را به خصوص در چند قسمت با پرهیز از شعارگرایی رسمی به خوبی به تصویر کشیده است، همان طور که ناکامی عوامل و رؤسای شبکه‌های قاچاق را نشان داده است. این مطلب نشان می‌دهد که برای ایجاد تأثیر زیرپوستی بر مخاطب، هیچ نیاز به دکلمه شعارها، پلیس‌های ابرقهرمان معصوم یا زشت‌نمایی تصنعی خلاف‌کارها نیست.

در عین حال لحظات مفرح و کمیک هم در سریال کمک نیست و تصور نکنید که همیشه با یک سریال جدی روبرو هستید.

بعضی از قسمت‌های Breaking Bad به صورت نمایش لحظات مبهمی از انتهای هر قسمت شروع می‌شوند، طوری که بیننده در این تکاپوی ذهنی می‌افتد که داستان چطور به آن لحظه ختم می‌شود، این هم تکنیک جذابی است که من بسیار پسندیدم.

اما یکی از نقاظ منفی سریال، آب بسته شدن و طولانی بودن بی‌دلیل بعضی از سکانس‌ها و دیالوگ‌هاست، هر قسمت این سریال اندکی بیشتر از 45 دقیقه است و به گمان من هر قسمت می‌توانست در 40 دقیقه یا کمتر هم بسته شود. نگران نباشید! شما هم مثل من می‌توانید در صورت مواجهه با این صحنه‌ها، سرعت پخش‌کننده ویدئویی خود را ده بیست درصد بیقزایید!

Breaking Bad در عین حال به صورت واقع‌گریانه سلسله مراتب قدرت در دنیای خلاف‌کارها و سیر صعود نزول افراد را در این دنیا نشان می‌دهد. این سریال نشان می‌دهد که چطور می‌شود با پولشویی، مدتی قانون را گیج و معطل کرد و یا اینکه احترام و وفاداری در دنیای مادون، تا به کی معنی دارد و می‌تواند ادامه پیدا می‌کند.

با اینکه مخاطب غربی هم مثل ما انبوهی سریال برای تماشا دارد، اما Breaking Bad با استقبال خوب، مخاطب‌ها روبرو شده است، طوری که بیننده‌های این سریال از 1.2 میلیون تماشاگر فصل اول به 2.6 میلیون در فصل چهارم رسیده است و این درست، بر خلاف مسیر سریال‌هایی است که کار را با سر و صدا شروع می‌کنند، اما در نهایت یا با توقف تولید روبرو می‌شوند و یا با نزول فاحش بیننده.

تولیدکننده این سریال «وینس گیلیگان» 44 ساله است، او که در تولید و نوشتن X-Files هم سهیم بوده است با Breaking Bad به اوج رسیده است.


اگر خواننده جدید سایت «یک پزشک»  هستید!
شما در حال خواندن سایت یک پزشک (یک پزشک دات کام) به نشانی اینترنتی www.1pezeshk.com هستید. سایتی با 18 سال سابقه که برخلاف اسمش سرشار از مطالب متنوع است!
ما را رها نکنید. بسیار ممنون می‌شویم اگر:
- سایت یک پزشک رو در مرورگر خود بوک‌مارک کنید.
-مشترک فید یا RSS یک پزشک شوید.
- شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید: صفحه تلگرام - صفحه اینستاگرام ما
- برای سفارش تبلیغات ایمیل alirezamajidi در جی میل یا تلگرام تماس بگیرید.
و دیگر مطالب ما را بخوانید. مثلا:

تاریخچه جذاب تلفن‌های خودرو با مرور عکس‌های قدیمی دهه 1940 تا 1980

ماشین و تلفن، زمانی دو اختراع پیشگامانه بودند. جالب است که این دو تنها یک دهه از یکدیگر جدا بودند. خودرو و تلفن به ترتیب در سال‌های 1885 و 1875 اختراع شده بودند. اما اگر فیلم‌های قدیمی را دیده باشید می‌دانید که خیلی‌ها پیش‌تر از موبایل‌های…

بهترین کتاب های علمی تخیلی برای پرورش تخیل شما |۶۴ اثر خواندنی

تهیه فهرستی از آثار علمی تخیلی که در ایران ترجمه و منتشر شده باشند و محبوب باشند، دشوار است. کلا وقتی فهرست می‌کنیم هدف ما ترغیب خواننده به بیشتر خواندن است و نه اینکه ادعا کنیم چیز کاملی درست کرده‌ایم.پس این شما و شماری از محبوب‌ترین…

ریز علی خواجوی فرنگی‌ها: چگونه کیت شلی یک قطار را نجات داد؟

در سال 1901، راه آهن شیکاگو و شمال غربی، پل جدیدی را بر روی رودخانه Des Moines در بون، آیووا، در آمریکا افتتاح کرد. این پل رسماً پل راه‌ بون نام گرفت، اما اما مردم محلی به سرعت به آن لقب پل‌های بالای کیت شلی را دادند، به یادبود بانوی قهرمان…

تراژدی ایگناتس زملوایس: پزشکی که پیشگام شستن دست ها بود

نزدیک به ۱۵۰ سال از اقدامات پیشگامانه لوئی پاستور و رابرت کخ می‌گذرد که به پایه‌گذاری نظریه میکروب بیماری کمک کرده است. با این حال، متقاعد کردن ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی برای جدی گرفتن شستن دست‌ها هنوز یک چالش است. مراکز کنترل و…

11 نکته بسیار جالب در مورد شکلات

قرن‌هاست که مردم شکلات می‌خورند، هرکس آن را چشیده عاشقش شده و نام علمی آن به معنی "خوراک خدایان" است.اما درباره شکلات چه می‌دانید؟ ۱. مصرف کاکائو به ۵۰۰۰ سال پیش باز‌می‌گردد بنا بر یافته‌های باستان‌شناسی، حدود ۳۳۰۰ سال پیش از میلاد،…

مشهورترین ستاره‌های هالیوود قبل از اینکه مشهور شوند (طنز!)

با میدجرنی می‌شود چهره‌ها را جوان کرد، اما تصور کنید که این کار را در مورد شخصیت‌های تخیلی فیلم‌ها انجام بدهیم و تصور کنیم آنهایی که جوانی‌شان را ندیده‌ایم، قبل از پا به سن گذاشتن چگونه بوده‌اند.یودادوایت شروتتانوس…
آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / آموزش رانندگی با ماشین دنده اتومات / فروشگاه لوازم بهداشتی / آموزش زبان فرانسه / هایلند بیوتی / شیشه اتومبیل / کاهش وزن قطعی با اسلیو معده / دانلود ریمیکس های جدید /بهترین جراح اسلیو معده در تهران / درمان سرد مزاجی بانوان / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل /کپسول پرگابالین / لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /داروخانه آنلاین / بهترین سریال های ۲۰۲۴ / خرید دستگاه تصفیه آب / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت /جراح تیروئید / پزشکا /سریال ایرانی کول دانلود / مجتمع فنی تهران / دانلود فیلم دوبله فارسی /موتور فن کویل / نرم افزار حسابداری / مقاله بازار / شیشه اتومبیل /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /اشتراك دايت /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /سایت نوید /کلاه کاسکت /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /
61 نظرات
 1. حسین می گوید

  به نظر شما دکتر، از کدام سایت این سریال را سفارش بدهم ؟؟؟ ممنون…

  1. یکی می گوید

   سلام.
   این سریال BREAKING BAD پنج روز پیش تموم شد و برا اولین بار در جهان بهترین سریال تاریخ جهان و اسم این سریال به رکوردهای گینس رفت از هر نظر این سریال برابری ارزشی با تمام سریالهای کل تاریخ میکنه و در imdb رکورد امتیازهارا زد چون این سریال 9.5 گرفت در پایان.
   و قسمت 14 از فصل 5 رکورد imdb برای اولین بار در تاریخ زد و 10 گرفت.شاید تا سال 2016 هم سریالی رو دستش نشه ساخت و همه جایزه هارو گرفت.کسی که DEXTER ببینه حق دیدن این سریال رو نداره انقدر بالاست که هرکسی نمی تونه درکش کنه.. AMC بعد این سریال در حال پخش WAlking the dead هست که خوب اونم من می بینم. من اولین کسی در ایران بودم که BREAKING BAD رو دیده بعد پخش سیزن 1 در amc من اولین ایرانیی بودم که دیدم!

   1. hadi می گوید

    داداش منم اولین کسی هستم که 3 بار این سریالو نگاه کردم و یه جورایی میتونم تا لایه ی سوم این فیلمو نقد کنم . من از یک زاویه ی دیگه این فیلمو نگاه کردم نه اون چیزی که بقه به ظاهر میبینن 😉

   2. shahrzad می گوید

    باباااا شاااخ بابا این کاره بابا سریال بین بابا اولین ایرانی.. خخخ یه چی بگو آدم تو کتش بره خو

 2. رضا می گوید

  سلام.
  دکتر عزیز اگه دنبال یک سریال با شخصیت های جذاب و کار شده میگردی دکستر رو از دست نده.

 3. میلاد می گوید

  ایول! من این سریالو پیشنهاد کردم!
  پیشنهاد بعدی: Wilfred
  (نسخه‌ی آمریکایش)

 4. سعید می گوید

  آقا مجید(ی) شما برو تو خط انیمی٬ عمرت کفاف بستنی ها رو نمیده:)
  وان پیس که بسیار مشهور و به نظر من عالی است الآن در قسمت ۵۲۰ می باشد. بخرید ببینید کیف کنید. این انجمن های انیمی تقریبا مفت می فروشند. گرچه من به عنوان یک فرد کپی رایتی پیشنهاد می کنم از funimation به صورت اصل ببنید!(گرچه بسیار روی اعصاب است. هم باید آی‌پی آمریکا داشته باشید هم سه بار تبلیغ بین یک انیمی ۲۰ دقیقه ای را تحمل کنید!)

  1. stock trader می گوید

   با انیمه موافقم منتظر این قسمت انیمه ناروتو هستم که پنجشنبه میاد .

   1. mostafa می گوید

    سریالش به مفتشم نمی ارزه برین به جای این فیلم سریال grimm و ببینید game of هم عالیه خیلی خوبه ببینید و لذت ببرید?

 5. vahedi می گوید

  با سلام.
  جناب آقای مجیدی بنده نیز به شما سریال fringe را توصیه میکنم که به حال هوای شما (البته به دلیل نزدیکی به اسم سایت) بسیار مناسب زیبا است.
  موضوع نسبی این فیلم در مورد تمامی قوانین فیزیک-شیمی-زیست که به صورت تئوری بیان شده را عملی نشان میدهد که به صورت داستان کوتاه است و همچنین دارای یک داستان بلند همراهش هست که در مورد فرضیه انیشتین در مورد چند بعدی بودن دنیا (دنیاهای موازی) نمایش میدهد.
  نمی شود این فیلم را با چند خط توصیف کرد.
  اما بسار زیباست ببینید.

  یک سوال از شما دارم شما چگونه هم وقت کتاب خواندن، هم وقت فیلم دیدن، هم وقت وبلاگ نویسی و هم وقت کار کردن و هم وقت استراحت کردن دارید. واقعا ممنون میشم به صورت یک پست زمانبندی زندگی کردن رو توضیح بدهید.
  موفق و موید باشید

  1. علیرضا مجیدی می گوید

   وقت ورزش را یادتان رفت بنویسید!

   1. vahedi می گوید

    :دی
    وقت ورزش خیلی باشه خیلی بشه 30 دقیقس!
    اما واقعا چگونه برنامه ریزی میکنید!
    وقت کار با گجت ها مثل تبلت هم جا انداختیم…

   2. عماد می گوید

    کاری که انجام نمیدی، بازی کردن با کامپیوتره 😉

  2. احمد ک می گوید

   عشق رو دست کم جانم این بنده خداعاشق کارشه .البت کار ای تی .ولی شغلش رو هم دوست داره. منظورم اینه که بیزار نیست.اما خودمانیم فکر کنم از طرف زن شانس اورده ورنه زن جماعت اگر اراده کنند .وای به حال همه مان .روز همگی بخیر

   1. احمد ک می گوید

    ببخشید کلمه- نگیر -رو فراموش کردم -عشق رو دست کم نگیر جانم

 6. میلاد می گوید

  کلا بهترین سریال‌های درامی که میشه دید:
  1. Sopranos
  2. The Wire

 7. Hamid می گوید

  یکی از بهترین و جذاب ترین سریالها بدون شک: Dexter

 8. احمد ک می گوید

  سلام – زیرنویس چی داره یانه ؟؟چون سر دکتر هاوز یاهاوس کلاه سرمان رفت .

  1. علیرضا مجیدی می گوید

   زیرنویس را باید اول کار بپرسین و مطمئن بشین. این سریال تا آخرین قسمتش، زیرنویس فارسی شده.

  2. reza می گوید

   خب زیر نویس رو میتونین از سایت های دیگه دانلود کنین. سریال هاوس ک فوق العاده بود.حیفه از دستش بدین.
   farsisubtitle.com
   من زیرنویس سریال هاوس رو از اینجا گرفتم.شما هم میتونید.

 9. نوژن می گوید

  انتخاب ِ بسیار خوبی کردین .شاید بشه گفت “Breaking Bad” در زمان ِ پخشش بهترین سریال بود . من هم سریال Dexter رو بهتون پیشنهاد می کنم . شخصیت پردازی ِ فوق العاده ای داره این سریال.

 10. علی می گوید

  سلام. لطفا در مورد سریال boardwalk empire هم بنویسید.

 11. Arezou می گوید

  I recommend you to watch THE BIG BANG THEORY, you will enjoy it definitely.

 12. dr alireza می گوید

  منم بسیار مشتاقم بسیار بدونم چطور برنامه ریزی دارید شما !

 13. dr alireza می گوید

  از سریال باران … و سایت وارز میتونید دانلود کنید ..البته مشروط به پرداخت حق عضویت و دانلود .

 14. emily می گوید

  if you are still interested to watch something crazy, watch ” weeds” ,I am sure you will like it. you can check the below email for that :http://www.sidereel.com/Weeds
  7

 15. نیما می گوید

  من هم مثل شما همه این سریال هایی که گفتید را با عشق و اعتیاد توام نگاه کرده ام.
  اکنون تنها جایگزینی که می توانم برای سریال بی نظیری مانند Friends به شما و همه دوستانم پیشنهاد بدم سریال فوق العاده The Big Bang Theory هست. و مخصوصا بازی بسیار بی نظیر شخصیت شلدون و شخصیت جذاب هفته پنی خانم گل!. در حد و اندازه های Friends که هیچ وقت نیست و نمیشه ولی در چارت ها هم رتبه خوبی آورده.
  البته اگر How I Met Your Mother رو هم ندیدید اون رو هم از دست ندید. هر دو این سریال ها، میشه گفت که به سبک Friends ساخته میشن و خوب هم از آب در اومدن. 😉

 16. حسین می گوید

  به نظر من سریال modern family خیلی سریال خوبیه به نظر من از بقیه سربال های کمدی که الان پخش میشه خیلی بهتره !

 17. صفا می گوید

  سلام،
  مطمئنام یکی از سریالهایی که نظرتون رو جلب خواهد کرد و پس از دیدن سری اول معرفیش میکنید، مجموعه the killing هستش که سری اولش اخیرا از amc پخش شد و حتی کاندید چندین جایزه Emmy هم شده، من که بی صبرانه منتظر سری دومش هستم.
  حتما در موردش Google کنید.

 18. فرزاد می گوید

  برید جمع کنید بابا … تا فرینج داره پخش میشه این سریال ها باید برن لنگ بندازن :دی

 19. reza می گوید

  سریال
  house m.d
  هم جالبه.امتیاز بالایی هم گرفته .من که کلی باهاش حال میکنم.اینم ببینی بد نیس.

 20. dexter می گوید

  سریال فقط دکستر
  من سریال های لاست و پریسن بریک و هیرو و اسمایل ویل و فلاش فوروارد و ترانوا و جندتا کمدی دیگه رو دیدم ولی باید اعتراف کنم که که بهترین سریالی که دیدم دکستـــــــر بوده واقعا عالیه. دیالوگ هاش محشره.
  شاید باور نکنید اما این سریال روی زندگی من تاثیر گذاشته و دارم از نکته هاش استفاده می کنم.
  حتما اونو ببینید. تا فصل ششم پخش شده و قراره فصل 7 هم به زودی پخش بشه از شبکه شوتایم.

 21. silvercover می گوید

  توی متن یه اشتباه تایپی وجود داره. اون خط بالای عکس که نوشته

  “در عین حال لحظات مفرح و کمیک هم در سریال کمک نیست و تصور نکنید که همیشه…”

  کمک باید بشه کم.

 22. محسن می گوید

  با سلام سلایق بسیار متفاوت ولی به جرات این سریال یکی از بهترین سریالهای بود که تا حالا دیدم 4 فصلش اومده و به بهترین شکل ممکن به اتمام رسیده بی صبرانه منتظر فصل 5 این سریال هستم همینطور که در مطلب بالا اومده این سریال با خلق و خو تفکرات ما ایرانیها بسیار منطبقه
  من سریال دکستر و خیلی از سریالهای دیگه رو هم دیدم ولی بنظرم این سریال یک سرو گردن بالاتر از سریالهای دیگه است و برتری اون ساده و باور پذیر بودن کل خط داستانه

 23. mehran می گوید

  سلام دوست عزیز
  منم با اون دوستانی که میگن سریال فقط دکستر موافقم . سریال دکستر بینظیره
  می خواست ببینم که از دوستان کسی هست که یه سریال خوب مغرفی کنه که واقعا ادمو به دیدن ادامش ترغیب کنه

 24. masoud می گوید

  فقط دکستر

 25. zey2n می گوید

  salam vaghean seryale jalebiye dr jan ye negahi be foroshgahe seryale man bokonid daste khali biron nemirin bata shako

  http://www.zey2n.tkr

 26. 3per می گوید

  برای دانلود فیلمها با90 مگ حجم وسریالها با 40مگ حجم
  http://shotime.ir

  برای خرید سریالها از ارشیو 250 سریال با زیرنویس
  http://shotime3.tk
  برای اطلاعات بیشتر در مورد فروشگاه و دریافت اخرین لیست سریالها
  http://shotime.ir/page/Shoptime

 27. مجیب می گوید

  دکتر تعجب میکنم شما که چیز هایی مثل 24 و فرار از زندان رو دیدی، فرینج رو دنبال نکنی

 28. TVKade می گوید

  در تی وی کده لینک شد.ارائه مجموعه های تلوزیونی با بالاترین کیفیت ها در تی وی کده: http://tvkade.in/breaking-bad

 29. lara 23 می گوید

  سلام . واااااااااااااااااااااااااای سریال فقط The Walking Dead
  این سریال بی نظیره . من عاشق این سریالم. و امتیازش هم تو همه سایتها بالای 9 از 10 هست.

 30. Abbas می گوید

  سلام و عرض ارادت و خسته نباشید اینجانب به شما زرگوار سریال The Walking Dead رو پیشنهاد میکنم و شخصا خودم بعد از اتمام فصل سوم(به خاطر فاصله زمانی زیاد برای پخش فصل چهارم)دقیقا همون حسی که فرمودید رو داشتم واقعا حالم گرفته شد
  ممنون از وب سایت خوبتون

 31. reza می گوید

  nikita و flash forward فراموش نشه

 32. Mary313 می گوید

  سریالای
  Game of thrones .Vampire dairies.the walknig dead.
  va arrow ro kaC az daste bede nesfe omre filmish bar fanast! albate Dexteram kheily bahale

 33. heisenberg می گوید

  ایول این سریال یک فوق سریاله و میشه گفت حتی از سریال هایی ثل فرار از زندان هم قوی تره

 34. حسين می گوید

  من امروز تمامش کردم . جدا یک سریال فوق العاده است . یک درام تلخ و زیبا که بسیار عالی شخصیت پردازی شده. جدا بی نقصه

 35. naser می گوید

  من که فعلا فصل اولش رو دیدم ولی اصلا اونجور که ازش تعریف میشه نیست! بد نیست ولی در برابر the walking dead و فرار از زندان و لاست هیچه!!! منم رو حساب امتیازی که آورده و رکورد بیننده هاش و تعریف های شما این سریال رو گرفتم ولی فعلا که پشیمونم!

  1. MOEIN می گوید

   ببین دوست عزیز من breaking bad تموم کردم واقعا فوق العادس و قبول دارم فصل 1 زیاد عالی نیست ولی از اواخر فصل 2 به بعد خیلی توپ میشه. به خصوص فصل 5 که به شدت زیباست .اون سریالهایی که میگی خوبن ولی Breaking bad مثل فرار از زندان یک مغز متفکر داره که این خودش دلیل محکمی برای فوق العاده بودن این سریال است.

  2. m می گوید

   فصل اول یکم شاید کسل کننده باشه ولی رفته رفته عالی میشه این سریال مث پازل می میمونه که باید یکم صبوری کنی

 36. reza می گوید

  سریال فقط game of thron

 37. night hunter می گوید

  سلام
  سریال فقط dexter چون شخصیت پردازیش عالیه و واقعا ادامه ی داستان برای آدم زندگی نمی زاره!!
  game of thrones هم سریال فوق العاده عالی هست از دستش ندین.
  سریال مثل friends هم میخواین the big bang theory و how i met your mother تقریبا شبیهشن و خیلی جذاب و خنده دار

 38. علی می گوید

  بدرود به قلمت

 39. ali می گوید

  سریال breaking bad چیزی فراتر از آیینه عبرت است . داستان زندگی روزمره همه انسانها در همه جهان است . داستان زندگی آقای وایت (سفید / کسی که سالم کار کرده خانواده دوسته ) و آقای پینکمن (صورتی که فردی بشدت احساساتی است و حتی پدرو مادرش هم درکش نمیکنند و طردش کردند کسی که عاشق کار با چوبه …) سرطان نماد یک مشکل بزرگه که این افراد را از دید ما به سمت پست ترین کارها سوق می دهدو در واقع یک محرک محیطی است که میتواند برای هر انسانی رخ دهد . کارهایی که فقط ناظر سوم میتواند قضاوت در مورد وقوع این حوادث داشته باشد آنهم نه به طور کامل همانطور که شاهد هستید زن جاه طلب و فرزند و یا با جناق آقای وایت که ترفیع شغلی اش ازخانواده اش برایش مهمتر است هیچکدام نمی توانند با آقای وایت کنار بیایند در صورتی که تا آخرین لحظه فیلم خانواده برای وایت همه چیز بود . ولی به راستی چه کسی از وایت و پینکمن همچنین چیزی ساخت خانواده جامعه شرکت ماده خاکستری ….. من آخر فیلم با توجه به انهمه کارهای ناپسندی که وایت کرد ولی باز هم احساس هم دردی باهاش کردم چرا چونه به عنوان یک ناظر سوم شاهد زندگیش بودم . این ادمها در جامعه زیادند از این به بعد سعی میکنم راجع به زندگی کسی قضاوت نکنم. چرا خانواده پینکمن اون و تردش کردن اگر مثل آقای وایت، پینکمن را تایید میکردند و همراهیش میکردند پینکمن به جای اعتیاد به خانواده پناه میبرد حداقلش این بود که خطرش داخل خانواده میموند به جامعه بسط پیدا نمی کرد . اگر خانواده وایت درکش میکردند و ان زن جاه طلب و خود خواهش برای درمانش این همه هزینه رو بهش تحمیل نمیکرد و غرورش رو خورد نمی کرد شاید وایت (آقای سفید ) به اقای بلک تبدیل نمیشد .ازمه زن و شوهر ها از خود خواهی های خودشان تو زندگی کم کنند همینطور فرزندان.
  خواهر اسکایلر که دزدی کردنش نشان از مشکل خانوادگی با همسر دارد به زندگی خواهرش حسرت میخورد این حسرت تا جایی است که بیان می کند تا این اندازه از دستگیر وایت تا حالا تو زندگیش خوشحال نشده . چقدر بده حسادت آنهم تو کانون خاواده آنهم دو خواهر نسبت به هم . یک خواهر خرج درمان شوهر خواهرش را میدهد خواهر دیگر در بحرانی ترین شرایط به جای حمایت از خواهرش از متلاشی شدن بنیان خانواده خواهرش احساس خوشحالی میکند و آن را ابراز کرده و حتی در گسستن روابط خانواده خواهرش با درخواست فاش کردن ماجرا برای فیلین از سوی مادرش قصد دارد مهلکترین ضربه را به آنهابزند. چه چیزی بدتر از این که یک پدر را از چشم فرزندش بیندازی . حرف توی دلم خیلی زیاد دارم برای گفتن ولی زبانم ناتوانه. کاش فیلم سازان ما هم یاد بگیرند و به جای ساختن مدرسه موشها و فیلم های مثلث عشقی یه چیزی بسازند که حرف دل مردم باشه . در آخر یا آزاد زندگی کن یا بمیر . لااقل اگر دین ندارید آزاده باشید(امام حسین (ع))

 40. محسن می گوید

  توضیحات خوبی بود تا جایی که گفتی. بعضی جاها کنترل رو برمیداشتی و میزدی جلو . این کار یه فیلم بین حرفه ای نیست.

 41. سریالز می گوید

  این سریال فوق العاده زیباست و دیدنشو به همه دوستان پیشنهاد میکنم

 42. علی می گوید

  امروز آخرین قسمتش رو دیدم و خیلی ناراحتم…چون نمی دونم تا کی باید منتظر بمونم تا سریالی به این کیفیت تولید بشه…به جرات می تونم بگم بهترین سریالیه که تا الان تولید شده…تا قبل از برکینگ بد طرفدار دکستر بودم…ولی باید بگم که برکینگ بد با اختلاف زیادی دکستر رو هم پشت سر گذاشته…تمام جوایزی که گرفتن حقشون بوده انصافا…

 43. mostafa می گوید

  فیلم game of و ترجیح میدم خیلی خوبه
  ??

 44. barbod می گوید

  سریال خیلی خوبیه ولی هیچ وقت به پای Game of throns نمیرسه هیچوقت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.