قبلی «
بعدی »

۸ دیدگاه‌ها

 1. در صورت تولید گوشی
  زمانی موفق میشه که قیمت مناسب عرضه کنه
  همین طور که گفتید مثل کتاب خوان امازون

 2. خیلی قشنگ بود. مخصوصا اون طرح کاریکاتوری!

 3. یاد نوکیا افتادم… که مثل اپل هم نرم افزار و هم سخت افزار کار خودش بود، ولی در نهایت، به دلیل سهل انگاری و عدم پیشرفت در نرم افزار، شکست سنگینی خورد…

 4. فیسبوک میتونه RIM رو بخره…
  اما به نظر من باید مواظب بود که این شرکتهای بزرگ (۱%) به کمک پولشون آزادی مای ۹۹%ی رو محدود نکنن. همین الانش با اینکه زیادیم ولی به خاطر اینکه قدرت مالیشو نداریم زومبی شرکتها هسیتم. اینترنت تنها جائی بوده که این مسئله کمتر صدق میکرده ولی الآن جهت حرکت شرکتها در خلاف این امر هست و باید آگاه باشیم نسبت به این قضیه

 5. خرید یک شرکت تولید کننده میتونه بهترین گزین برای فیسبوک باشه. هزینه تحقیقات یک همچین پروژه ای میتونه حتی برای فیس بوک هم گردن شکن باشه.

 6. شما چرا کامنت منو تایید نکردین؟ مطلب اموزنده گذاشتم ولی بدی سایت شما نسبت به سایتی مثل نارنجی اینه که به مخاطبانتون اصلا احترام نمیذارید. فقط نظراتی که دوست دارید رو قرار میدین و با این کارتون کسانی مثل من که هر روز به سایتتون سر میزنن رو از دست میدین. من هم دیگه پشت دستم رو داغ میکنم برای سایتی که صاحبش لیاقت نداره مطلب اموزنده نذارم و کلا نظر ندم. شما بهتره با امثال خودتون بگردین که بهتره واستون. فکر میکردم حداقل از این حیث که پزشک هستید یه فرقی دارید با بقیه اما نه مثل اینکه باید نظرمو عوض کنم. اینا رد گفتم و میدونم که نشون هم نمیدید ولی قبلا هم تکرار شده بود که ناراحتم.

  • شیوه کار من در یک پزشک این هست، من سیاست مستقلی دارم ، متکی به احترام به خواننده و انتظار احترام تقابل دارم. اگر کامنتی مرتبط با پست گذاشته‌اید تکرار کنید تا کار بشه. اما من کامنت‌های غیرمرتبط، دارای توهین و یا مشکل‌دار با جو داخل ایران را همواره ویرایش می‌کنم،بهترین کامنت هم از نظر من کامنتی است که ارزش افزوده به پست بدهد که خوشبختانه حلقه خوانندگان یک پزشک همواره چین لطفی داشته‌اند و من هم مدیون همه آنها هستتد. من به داشتن خوانندگانی خاص خودم همواره بالید‌ه‌ام، کسانی که می‌شود حتی در مشکلات به آنها تکیه کرد. در چند مورد الطافی از آنها دیده‌ام که حتی از خانواده خودم هم انتظار نداشته‌ام.
   سایت نارنجی هم سایت مورد علاقه من هست، سردبیر ایشان هم که می‌دانید پزشک هستند و مایه افتخار جامعه پزشکی. اما سیاست و زاویه دید کار ما با هم متفاوت است. من هم با توصیه شما همواره با امثال خودم گشته‌ام!

   • درست است. بالاخره هر کسی یک جور خاصی فکر میکنه که با بقیه متفاوته. بحث کامنت ها و مسایل مربوط به آنها هم مختص یک سایت خاص نیست و در همه جای اینترنت میتونید نمونه های مختلفی از تایید نشدن نظرات مخاطبان را مشاهده کنید. من از هیچ کدوم آنها ناراحت نمیشم،ولی سایت شما را بخاطر مطالب خیلی آموزنده ای که مخصوصا توی آرشیو آن پیدا می کنم بازدید میکنم و بنابراین وقتی میبینم اینطوری در مورد کامنتها رفتار میشه اونقدر ناراحت شدم که حتا هواسم نبود توهین هم کردم که بابت این قضیه بایستی ببخشید.ولی امیدوارم در اینده مطالبتون همینطور بمونه و صدالبته به نظرات هم بیشتر توجه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنرهای تبلیغاتی