و اکنون با آفتاب گونه‌ای آنان را اینگونه دل فریفته بودند!

  • توسط علیرضا مجیدی
  • ۲۹ دی ۱۳۹۲
  • ۵

این روزها فرصت کمی برای وب‌گردی داشتم، اما عصر که خیلی سریع نیم ساعتی خبرها و سایت‌ها را مرور می‌کردم، چشمم برخورد به این عکس تأمل‌برانگیز:

1-18-2014 11-32-46 PM


آگهی متنی میان‌متنی:
قاتل رؤیاهای تو کیست؟ (کتاب الکترونیک رایگان)


این عکس، دو روز پیش در میدان تیانانمن پکن گرفته شده است، دیگر دود و آلودگی هوا به حدی رسیده است که شهروندان برای دیدن خورشید، ناچارند دل خوش کنند به این LEDهای عظیم که در آنها منظره طلوع آفتاب به صورت پیوسته نمایش داده می‌شود.

راستی ما داریم کجا می‌رویم و تا کی می‌توانیم به بر هم زدن توازن اکوسیستم سیاره بی‌نظیرمان ادامه دهیم؟

ای کاش می‌شد لحظه‌ای به این مردم بی‌شمار خورشیدشان را نشان داد! ای کاش …

قبلی «
بعدی »

۵ دیدگاه‌ها

  1. از شب هنوز مانده دو دانگی…

  2. آقای دکتر من دیگر تاسف خوردن را کنار گذاشته ام بقول انشتین حماقت بشر را پایانی نیست و اندازه ان از تمامی کهکشانهای عالم بیشتر است .
    بنظر من حیات هوشمند این زیست کره نه تنها در این کره بلکه در کهکشان ما دارای یک تعادل و همبستگی می باشد . و ما انسانها نه تنها تعادل را در این سیاره داریم بهم می زنیم بلکه در محیط اطراف خود نیز اختلال ایجاد کرده ایم حیات برای ادامه و بقا هر چه بهتر در این سیاره تا بحال ۵ بار تقریبا نابود شده و هر بار یک نوع و گونه کاملتر جایگزینش شده است و ما فعلا اخرین گونه بعد از دایناسور ها هستیم و بنظر من اگر بخواهیم این گونه تعادل حیات را در این سیاره بهم بریزیم شاید شاهد از بین رفتن گونه خود باشیم و نوع دیگری جایگزین ما شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنرهای تبلیغاتی