یک دوئل با نتیجه دراماتیک: مار در برابر کروکودیل

 • توسط علیرضا مجیدی
 • ۱۳ اسفند ۱۳۹۲
 • ۹

به تازگی یک عکاس در دریاچه «موندارا» در نزدیکی Mount Isa واقع در شمال غرب کویینزلند، موفق به ثبت عکس‌های بسیار دیدنی از نبرد یک مار (یک مار پایتون بزرگ) و کروکودیل شده است.

کل ابن نبرد ۴ ساعت طول کشید و توجه چند نفر از ساکنان منطقه را به خود جلب کرد. در این میان «ماروین مولر» در لحظه‌های آخر دوئل سررسید.


آگهی متنی میان‌متنی:
قاتل رؤیاهای تو کیست؟ (کتاب الکترونیک رایگان)


او ده‌ها عکس از این نبرد ثبت کرده است، عکس‌های آنقدر دیدنی از آب درآمدند که او آنها را به یک آژانس عکاسی فروخته است.

این عکس‌ها به روزنامه‌های اروپا و آمریکا راه یافته‌اند.

تیفانی کورلیس هم در صحنه حاضر بود، او با دوربین گوشی موبایل خود عکس‌هایی گرفت. به گفته وی کروکودیل ابتدا می‌خواست با بیرون نگه داشتنش سرش از آب، در جریان نبرد تاب بیاورد، اما با ادامه نبرد، کرکودیل کم آورد، اما مار دور او چنبره زد، خفه‌اش کرد و در کمال تعجب، به صورت کامل کروکودیل را بلعید.

البته کروکودیل قربانی، کرکودیل بزرگی نبود و تنها یک متر طول داشت.

3-4-2014 9-42-13 AM

3-4-2014 9-41-53 AM

3-4-2014 9-41-36 AM

3-4-2014 9-41-17 AM

منابع: + و + و +

قبلی «
بعدی »

۹ دیدگاه‌ها

 1. این ماره ثابت کرد که میشه لقمه بزرگتر از دهنمون برداریم:))

 2. انتخاب مطلب بسیار خوبی بود!

 3. خوشم اومد. من از برنامه های راز بقا و national geographic و b bc life نگاه نمیکنم ولی وقتی این صحنه ها رو میبینم حیون ضعیفتر اون یکی رو ناکار میکنه حال میکنم. یه چند بارم دیدم بوفالو حساب شیر رو میرسه اصلا یه حالی میده!

 4. خیلی جذاب نیست این حرکت وقتی هر دو نژاد در معرض انقراض هستن. به همون زشتیه اینه که دو نفر رو ببینی که به جون هم افتادن و تا حد مرگ همدیگه رو می‌کشن. بعد بجای این که به پلیس زنگ بزنی یا خودت جداشون کنی، از تیکه پاره کردنشون عکس بگیری.
  شاید البته عکاس‌ها رو بشه به عنوان ثبت کننده خبر تبرعه کرد. اما بقیه افراد رو نه.

 5. واقعا انتظار دارید تو نبرد کروکودیل!! و مار بوا !! آدم بره جلو بگه دعوا بده بیاین جداتون کنم ؟ اول دوتایی تو رو می خورن بعد به ادامه دعواشون می پردازن

 6. بابا چرا انقد شلوغش میکنین…خب طبیعت و جنگ برای بقا و زندگی تو طبیعت همینه دیگه..مقایسه با ادم و دعوای دو نفر و این حرفا.!..راستش نمیخاد انقد جدیش بگیرین..بهتره وقتی یکی از پشت بودم خودشو میندازه تا از دست اتیش در بره بجای فیلم گرفتن بپرین پتویی چیزی براش پهن کنین عزیزان دل.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنرهای تبلیغاتی