ساعت اپل در همان روز اول فروش، فروشی بیشتر از کلیه وسایل هوشمند اندرویدی مشابه در سال ۲۰۱۴ داشت!

  • توسط علیرضا مجیدی
  • ۲۵ فروردین ۱۳۹۴
  • ۳ دیدگاه

رویداد مهم در هفته پیش، آغاز پیش‌فروش ساعت اپل بود، ساعتی که خیلی‌ها امید بسته‌اند که واقعا بتواند وسایل هوشمند پوشیدنی را به یک رده پرفروش و قابل اعتما در میان گجت‌ها تبدیل کند.

میزان پیش‌فروش بسیار قابل توجه بوده است، طوری که تنها در آمریکا ۹۵۰ هزار دستگاه از ساعت اپل پیش‌فروش شده است و بنابراین با در نظر گرفتن میزان پیش‌فروش در سایر کشورها، اپل قطعا از مرز یک میلیون پیش‌فروش بالاتر رفته است.


نتایج زنده فوتبال

جای شگفتی نیست که ارزان‌ترین نسخه ساعت اپل، یعنی ساعت نسخه «اسپورت» محبوب‌ترین نوع از آب درآمده است. برآوردها حاکی از این هستند که این نوع از ساعت اپل ۶۲ درصد فروش کل ساعت اپل را شامل بشود.

4-14-2015 8-13-36 AM

اما جالب است بدانید که تا حالا کلا یک میلیون دستگاه هوشمند مبتنی بر اندروید ویر به فروش رفته است و در سال ۲۰۱۴ میزان کل فروش این رده از وسایل اندروید ۷۵۰ هزار بوده است.

علیرغم اینکه این مقایسه می‌تواند برتری بی چون و چرای اپل را نشان بدهد، پیروزی واقعی برای اپل وقتی به دست می‌آید که ساعت اپل عملا در دست مصرف‌کنندگان نهایی قرار بگیرد و آنها شروع به قضاوت در مورد کیفیت و میزان کاربردی بودن آن کنند.

منبع

قبلی «
بعدی »

نظرات

  1. عنوان مقرضانه انتخاب شده “ساعت اپل در همان روز اول فروش، فروشی بیشتر از کلیه وسایل هوشمند اندرویدی مشابه در سال ۲۰۱۴ داشت!” از کلیه وسایل نه از کلیه وسایل پوشیدنی اندرویدی واژه مشابه نمی تونه نگاه منفی را کم کند

  2. همین گوشی هم زیادی هست ش به خدا… دو فردا دیگه که همه برا هم ضربان قلب میفرستند یکی که دو جمله کپی پیست میکنه دو تا شکلک میگذاره تنگش بقیه حوصله ندارند بخوانند نوشته ها شو… دیگه دست تو جیب کردن برای همه میشه به فرایند خسته کننده و چند نسل دیگه رسما میشم آدمک های تو فیلم وال ایی…. بعله

  3. هر کجا و هر کسی که هستید باشید اما اپل یادتون نره!
    سپاس جناب دکتر!

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.

قابل توجه شما

پیشنهادات ما

پیشنهاد می‌کنیم