پخش سریال تازه تابو با بازی تام هاردی آغاز شد

  • توسط علیرضا مجیدی
  • ۱۹ دی ۱۳۹۵
  • ۲

معمولا پیشنهاد سریال، قبل از دیدن چند قسمت آن، کاری توأم با خطر و اشتباه می‌تواند باشد. اما مینی‌سریال تازه تابو Taboo که پخش آن از همین چند ساعت پیش از شبکه بی‌بی‌سی یک شروع شده، ویژگی‌هایی دارد که آدم را به وسوسه می‌اندازد، پیش از هر سایت دیگری، آن را توصیه کنم، تا آنگاه که از تماشای این سریال ۸ قسمتی لذت بردید، «یک پزشک» را به یاد بیاورید. امیدوارم که اشتباه نکرده باشیم.

تابو با تهیه‌کنندگی استیون نایت، تام هاردی و پدرش-ادوارد هاردی- ساخته شده است. این سریال همان طور که گفتیم ۸ قسمتی است و در مورد یک ماجراجوی بریتانیایی است که بعد از سرقت ۱۴ قطعه الماس از آفریقا به کشور برمی‌گردد و در پی مرگ پدرش در پی تأسیس امپراتوری تجاری خود برمی‌آید. اسم این شخصیت اصلی در سریال، جیمز دلانی است که تام هاردی آن طوری که از تریلرهای سریال پیداست، به زیبایی این نقش را بازی می‌کند.


آگهی متنی میان‌متنی:
قاتل رؤیاهای تو کیست؟ (کتاب الکترونیک رایگان)


1-8-2017-7-16-11-am

داستان سریال در قرن نوزدهم می‌گذرد، در این زمان بریتانیا در حال جنگ با فرانسه و آمریکایی است که در پی استقلال است. در این سریال جیمز دلانی با جاه‌طلبی خود از یک سو در تقابل با کمپانی معظم هند شرقی قرار می‌گیرد و از سوی دیگر خواهر ناتنی خود و شوهرخواهرش را را در تنگنا قرار می‌دهد.

در این سریال نقش خواهر ناتنی را اونا چاپلین بازی می‌کند که او را ما با نقش عروس خانواده استارک‌ها که در سریال گیم آوترونز که در قسمت عروسی خون به طرز فجیعی به قتل رسید، می‌شناسیم!

1-8-2017-7-14-53-am

قسمت اول این سریال ساعاتی پیش در برتانیا پخش شده و سه  روز بعد در آمریکا پخش خواهد شد.

این سریال دیدگاهی منفی به کمپانی هند شرقی دارد، شرکت بزرگی که در زمانه خود امیزه‌ای از CIA، سازمان امنیت ملی NSA و سودجوترین شرکت چندملیتی امروز به حساب می‌آمد و البته شهروندان مشرق‌زمین هم در حافظه تاریخی خود، خاطرات خوبی از این شرکت ندارند.

قبلی «
بعدی »

۲ دیدگاه‌ها

  1. زنده باد تامی،عاشقان سینما و تلویزیون رو به وجد میاره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنرهای تبلیغاتی