اپلیکشنی که شما را نقاش می‌کند!

  • توسط علیرضا مجیدی
  • ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
  • ۳

برخی‌ها استعداد نقاشی خیلی زیادی دارند و با کمترین آموزش، می‌توانند طرح‌های خیلی زیبایی را روی کاغذ یا حتی دیوار انجام بدهند. در مقابل، متأسفانه برخی از ماها هیچ استعدادی در نقاشی نداریم و گاهی آرزو می‌کنیم که ای کاش به صورت موقتی این توانایی معجزه‌وار در ما ایجاد می‌شد.

اپلیکیشنی که امروز می‌خواهم به شما معرفی کنم، تقریبا تحقق همین معجزه ماست.


آگهی متنی میان‌متنی:
قاتل رؤیاهای تو کیست؟ (کتاب الکترونیک رایگان)


اسم این اپلیکیشن SketchAR است. به نام دو قسمتی این اپ اگر دقت کنید، احتمالا می‌توانید کارکرد آن را حدس بزنید. اسکچ که به معنی طرح است و AR هم یعنی واقعیت افزوده.

کاری که SketchAR می‌کند این است که به سادگی روی سطحی که می‌خواهید روی آن نقاشی کنید، به صورت واقعیت افزوده، چیزی را که می‌خواهید نقاشی آن را بکشید، نمایش می‌دهد.

شما از ورای صفحه نمایش گوشی‌تان این طرح و سطح نقاشی را به صورت توأم می‌بینید و می‌توانید به سادگی با دنبال کردن مسیر خطوط، طرح مورد نظر را بکشید! به همین سادگی.

من و شما تا استعداد و تمرین لازم را نداشته باشیم، نمی‌توانیم یک طرح خوب مثلا به سبک طراح‌هایی نقاشان خیابانی مشهور مثل بنکسی بکشیم. نقاشی دیواری با توجه به اینکه در آن واحد، فقط قسمتی از طرح در میدان دید ماست، کار ساده‌ای نیست.

اما با SketchAR شما می‌توانید در حالی که گوشی را با یک دست گرفته‌اید با دست دیگر، طرح مورد نظر را بکشید.

حاصل کار مسلما به خوبی کار نقاش‌ها و آدم‌های بااستعداد نیست، اما مسلما خیلی‌ها را ارضا می‌کند و دقایق خوبی برایشان می‌سازد.

SketchAR بانکی از طرح‌های خوب دارد و خوبی‌اش این است که عکس‌ها را هم به اسکچ تبدیل می‌کند که می‌توانید با استفاده از آن، شمایی از عکس‌ها را بکشید.

دانلودSketchAR برای آی‌دیوایس‌ها

دانلود SketchAR برای اندروید

قبلی «
بعدی »

۳ دیدگاه‌ها

  1. دانلود از پلی استور مقدور نیست. امکان داره اپلیکیشن رو اینجا اپلود کنید لطفا؟

  2. خیلى جالبه و مى تونه امیدوار کننده باشه

  3. آندرویید آن برای بعضی از گوشی ها فعال نمیشود و پیغام عدم سازگاری میدهد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنرهای تبلیغاتی