این کاور می‌تواند آیفون شما را به هر سطحی محکم بچسباند

برخی از مردم از کاورهای موبایل برای تنوع و جلب توجه استفاده می‌کنند. برخی دیگر، هر کاور برایشان کاربرد و ویژگی دارد که به راحتی استفاده از اسمارت‌فون کمک می‌کند.

حتما شما هم تا کنون کاورهای مختلفی برای گوشی‌های تلفن همراه‌تان خریداری کردید و با کاورهای عجیب و غریبی سروکار داشتید.

اما مطمئنا هنوز کاور موبایلی پیدا نکردید که بتواند موبایل شما را به هر سطح و جسمی بچسباند و خیال‌تان بابت افتادن آن راحت باشد. این کار هم راحتی استفاده از گوشی را به همراه دارد و هم به کاهش آلودگی گوشی و دستان شما کمک می‌کند.

این کاوری که در تصویر می‌بینید را شرکت معروف مارک جاکوبز (Marc Jacobs) طراحی کرده است و از ۱۲ حفره چسبنده و مکنده هوا استفاده می‌کند تا روی هر سطحی از شیشه و چوب و پلاستیک بگیرید تا سطح‌های بسیار صاف و سیقلی شیب‌دار بچسبد.

کاوری غیرعادی

این کاور ۱۱ حفره مکنده هوای کوچک و یک حفره بزرگ دارد. شکل این کاور هم کمی عجیب و ترسناک به نظر می‌رسد و غیرعادی است. احتمالا هر کسی آن را در دستان شما ببیند؛ تعجب خواهد کرد و تصور می‌کند یک گجت بسیار پیشرفته خریداری کردید.

این حفره‌ها باعث می‌شوند به راحتی آیفون خود را روی شیشه ماشین، پنجره اتاق، میز غذاخوری یا ستون یک کافی‌شاپ بچسبانید و دیگر نگران جابه‌جایی آن نباشید.

البته، این کاور کمی بزرگ است و به راحتی در جیب قرار نمی‌گیرد. بیشتر برای استفاده در کیف‌ها طراحی شده است یا نصب موبایل در مکان‌های ثابت طراحی شده است.

همین‌طور، یک عیب دیگر این کارو چسبندگی زیاد آن است. ممکن است موهای بلند خانم‌ها دور این حفره‌های مکنده و چسبنده پیچ و تاب بخورند و گیر کنند. زیاد هم کثیف می‌شود و ذرات کوچک کثیف روی آن می‌نشینند که باید زود به زود تمیز شود.

قیمت این کاور حدود ۴۰ دلار است. در رنگ‌های مشکی، زرد، نارنجی، گل‌بهی و برای آیفون ۶ طراحی شده است که البته می‌توانید برای مدل‌های آیفون مشابه هم استفاده کنید.

منبع

قبلی «
بعدی »

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.

اینستاگرام ما را لطفا دنبال کنید!

پیشنهاد می‌کنیم