تمرین خوانندگی با سایت cantanding

7

نرم‌افزارهایی وجود دارند که کارشان جدا کردن صدای خواننده‌های از موسیقی ترانه‌هاست. این طوری می‌شود، موسیقی متن یک ترانه را شنید و اگر اعتماد به نفس هم خیلی بالا باشد، جلوی کامپیوتر مرتکب بازخوانی ترانه‌های مشهور شد!

اما سایت cantanding هم در نوع خود سایت جالبی است، کافی است نام یک خواننده یا گروه را جستجو کنید تا  لیستی از ترانه‌های او که اصطلاحا Karaoke شده‌اند، ظاهر شوند.

البته موسیقی Karaoke شده به صورت یک ویدئو در یوتیوب آپلود شده است و شما با دانلود کردن این ویدئو می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید. خوبی این سایت این است که متن ترانه هم در حین پخش موسیقی جلوی روی شما در ویدئوی دانلود شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید همپای موسیقی به راحتی حنجره‌فرسایی کنید.

 
7 نظرات
 1. مسعود می گوید

  دستتان درست…

  من با آهنگ سه پرنده کوچولوی باب مارلی استارت زدم و خیلی لذت بردم

 2. samirgfa می گوید

  خوب

 3. لینا می گوید

  جالبه. حتما امتحانش می کنم.

 4. هادی می گوید

  من میخوام خواننده بشم ولی چجوری؟؟؟؟؟؟؟؟نمیدونم!راستی صدام خوبه!

 5. امید می گوید

  سلام،میخواستم بگم صدام خوبه و میخوام تست بدم راهنمایی ام کنید که چطور میتونم یک تست خوبی داشته باشم که موفقیت آمیز باشه و پذیرفته شم،لطفأ پاسخ رو برام ایمیل کنید.

 6. امید می گوید

  سلام،میخواستم بگم صدام خوبه و میخوام تست بدم راهنمایی ام کنید که چطور میتونم یک تست خوبی داشته باشم که موفقیت آمیز باشه و پذیرفته شم،لطفأ پاسخ رو برام ایمیل کنید.حتمأ یادتون نره.

 7. alireza می گوید

  سلام چطوری میشه اهنگا رو خرید؟ یا دانلود کرد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.