ماوس صورتی مایکروسافت و سرطان سینه

0

ماه اکتبر که در آن به سر می‌بریم، ماه ملی آگاه نمودن مردم در مورد جنبه‌های مختلف سرطان سینه است. در طی این ماه، بسیاری از سازمان‌ها، وب‌سایت‌ها و برندها، برای نشان دادن حمایت خود از برنامه‌های آگاهی‌دهنده و جمع‌آوری کمک‌های مالی برای تحقیقات پزشکی درباره سرطان سینه، صورتی‌پوش می‌شوند!

در این میان مایکروسافت هم نسخه صورتی خاصی از ماوس وایرلس خود را روانه بازار کرده است و تصمیم گرفته است که ۱۰ درصد درامد حاصله از فروش هر ماوس یعنی چیزی حدود ۴ دلار را به بنیاد سوزان جی کومن که تشکیلاتی برای مبارزه با سرطان سینه است، اهدا کند.

این ماوس نسخه ویژه‌ای از موس وایرلس مدل ۴۰۰۰ مایکروسافت است و ۳۹.۹۵ دلار قیمت دارد. میکروسافت تضمین کرده است که دست‌کم ۲۰۰ هزار دلار به بنیاد یاده شده کمک کند.

ماوس ۴۰۰۰ مایکروسافت نمایی صاف و صیقلی دارد. این ماوس بلوتوث نیست ولی گیرنده و فرستنده کوچکی درون آن تعبیه شده است.

طول عمر باطری این ماوس ۱۰ ماه است و می‌تواند روی سطوح مختلف حتی شیشه‌ای و‌ آینه‌ای کار کند.  کاربران ویندوز ۷، با استفاده از یکی از دکمه‌های این ماوس می‌توانند به سرعت پنجره‌ها را عوض کنند.

صورتی، رنگی است که از سوی عده‌ای ستایش می‌شود و البته برخی‌ها هم از آن نفرت دارند. اما صرف‌نظر از رنگ، اگر می‌خواهید یک ماوس وایرلس داشته باشید و یه یک برنامه پزشکی خیرخواهانه هم کمک کنید، این ماوس انتخاب بدی نیست.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.