نقشه بازی «Call of Duty» از روی کدام شهر درست شده است؟

5

ویدئوی جالبی در یوتیوب منتشر شده است که ثابت می‌کند، فضاهای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 به صورت دقیق از خیابان‌ها و فضاهای شهر وونکوور درست شده است.

این ویدئو را در یوتیوب ببینید.

یا از لینک‌های زیر دانلود کنید:

مدیافایر رپیدشیر

 
5 نظرات
 1. کارتی می گوید

  بسیار جالب بود این پست! همیشه وقتی این بازی را می‌کردم، با خود می‌گفتم اینجا احتمالن یک لوکیشن واقعی است. پس همین طور است.

 2. پرهام می گوید

  البته این موضوع که لوکیشن های بازی سعی میشه از روی اماکن حقیقی ساخته شه توسط اعضای گروه طراحی (که یک ایرانی هم در بینشون هست) قبلا اعلام شده. در مصاحبه ای گفتند که از نقشه گوگل، عکس های واقعی و گوگل استریت برای این منظور استفاده می کنند. گاهی هم مجبور شدند سفری به موقعیت ها داشته باشند. البته من در مورد وونکوور نشنیده بودم. در اون مصاحبه از موقعیت هایی در روسیه نام برده شده بود. متاسفانه لینکش رو پیدا نمی کنم.

 3. Reza می گوید

  البته اینجا منظور ونکوور در واشنگتن آمریکاست، نه ونکوور کانادا.

 4. امین می گوید

  وقتی بازی میکردم ، متوجه طبیعی بودن حتی نفس کشیدن بازیکنان داخل بازی شده بودم.با خودم گفتم که صد در صد این بازی ، بطوری ساخته شده است که تمامی کاراکترهای موجود در آن توسط افراد واقعی برای کامپیوتر شبیه سازی شده ، درآخر وقتی بازی به اتمام رسید ، دیدم که فقط حدود ۱۵۰ نفر بازیگر در لیست Cast و نقشهای آنها مثل Mc Tavish آمده است !
  آنها چگونه دارند کار میکنند و برای کار خود ارزش قائلند و ما چگونه !
  ممنون از مطلب عالی شما.

 5. nadia می گوید

  سلام من هیچ وقت از بازی جنگی خوشم نمیامد ولی تا این بازی را کردم همش این بازی رامیکردم راستی من فکر میکردم که این بازی شخصیت هاش را ازروی کسی درست کردن وقبلا ایه جنگ بوده واون شخص هم الان مرده باشه حالا این درسته یانه و در ضمن من اون قسمتیم که یک نقاب روی صورتمه وباید دوتا هلی کوپتر را با ان دستگاه کوچولو بزنم ولی من نمیتونم بمب بزنم وباید چه کار کنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.