حال و هوای موسیقیایی خود را به کمک اپلیکیشن SoundTracking به اشتراک بگذارید

1

توییتر به شما امکان می‌دهد که بنویسید در حال چه کاری هستید، Foursquare به شما اجازه می‌دهد که بنویسید در چه جایی هستید، Instagram هم اپلیکیشن بسیار خوبی برای اشتراک عکس برای دارندگان آی‌فون است، با کمک IntoNow هم می‌توان سریال یا فیلمی را که در حال تماشایش هستید، به اطلاع همگان برسانید.

اما آیا ما برای اشتراک موسیقی‌ای که در حال گوش کردن به آن هستیم هم اپلیکیشن خوبی داریم؟

گرچه اپ‌های معرکه‌ای مثل Shazam یا SoundHound وجود دارند که به کمک آنها می‌توانید با پخش اندکی موسیقی، نام ترانه و خواننده‌اش را متوجه شوید، اما این اپ‌ها خصوصیات اجتماعی ندارند. اپ‌هایی مثل پاندورا که با آنها می‌توانید، به سبک موسیقی مورد علاقه‌تان گوش کنید هم خصوصیات اجتماعی اندکی دارند.

به خاطر همین نیاز بود که شرکت Schematic Labs به فکر ساخت اپلیکیشن تمام‌عیاری برای اشتراک موسیقی افتاد، این اپلیکیشن SoundTracking نام دارد.

به کنم این اپ علاوه بر اشتراک حال و هوای موسیقیایی خود می‌توانید، عکسی از خود یا دور و برتان بگیرید و به موسیقی ملحق کنید، همچنین می‌توانید مکان خود را هم به اشتراک بگذارید!

فرض کنید در سفری به شمال در زیر باران در حال گوش کردن به یک موسیقی رمانتیک هستید! یا در حال ورزش دارید به یک موسیقی با ضرب‌آهنگ تند گوش می‌کنید، در این حالت ساندترکینگ بهترین اپ برای اشتراک موسیقی است.

برای اشتراک موسیقی، اگر موسیقی در خود آی‌فون یا آی‌پاد تاچ شما باشد، کافی است که یک کلیک ساده کنید، تا موسیقی تشخیص داده شود، اما اگر موسیقی در حال پخش مثلا از رادیو یا سیستم پخش موسیقی دوستتان است، این اپ لحظاتی به موسیقی گوش می‌کند و به صورت خودکار نام ترانه و خواننده را مشخص می‌کند، حالا می‌توانید جملاتی در مورد ترانه یا هر چیزی که دلتان خواست بنویسید و به آن عکسی ملحق کنید و دست آخر به ساندترکینگ ارسال کنید.

این «موسیقی‌نگاشت» شما به توییتر و فیس‌بوک هم می‌تواند ارسال شود.

ساندترکینگ به دوستان شما اجازه می‌دهد با استفاده از سیستم آی‌تونز به ۳۰ ثانیه از ترانه گوش کنند و اگر دوست داشتند و امکاناتش را داشتند، آن را از آی‌تونز خریداری کنند. به علاوه دوستان شما می‌توانند برای موسیقی‌نگاشت شما، کامنت هم بگذارند.

ساندترکنیگ همه خصوصیات اجتماعی معمول را دارد، مثا مثل توییتر شما می‌توانید موسیقی‌نگاشت دیگران را دنبال کنید و یا برای آنها لایک بگذارید.

اپ ساندترکنیگ در حال حاضر فقط برای آیفونی‌هاست، اما به زودی نسخه اندروید آن هم منتشر خواهد شد.

دانلود رایگان اپ ساندترکنیگ از اپ استور

البته اگر شما آی‌فون یا آی‌پاد تاچ ندارید، می‌توانید با رفتن به سایت ساندترکنیگ، موسیقی‌نگاشت‌های دیگران را دنبال کنید. مثلا این حساب من در ساندترکنیگ است.

 
1 نظر
  1. پارسا می گوید

    Shazam و SoundHound اپ های تلفن همراه هستند. نرم افزار مشابهی برای pc می شناسید؟
    (اگر اتوماتیک تگ آهنگهایی که مشخص می کنیم را پیدا کند عالی است.)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.