اپلیکیشن‌ای که اپلیکیشن‌های محبوب دوستان‌تان را به شما می‌شناساند!

2

کسانی که در دریای اپلیکیشن‌های آی‌فون غوطه خورده باشند، همیشه در پی آن هستند که اپ‌های جدید پیدا پیدا کنند. گرچه سایت‌ها و وبلاگ‌های زیادی به معرفی اپ‌های می‌پردازند، اما هیچ چیز به خوبی توصیه اپلیکیشن‌ها از جانب یک دوست نمی‌رسد. به همین خاطر، به محص اینکه دو دارنده گجت‌های مبتنی بری iOS به هم می‌رسند، فوری شروع می‌کنند به تعریف از آخرین اپ‌هایی که نصب کرده‌اند.

اما به تازگی، اپ بسیار خوبی منتشر شده است که کارش، اشتراک اپ‌ها بین دوستان است. نام این اپلیکیشن جالب Frenzapp است. بعد از نصب این اپلیکیشن، نخست اپ‌هایی که روی گوشی خود دارید و دوست دارید به بقیه توصیه کنید، مشخص کنید:

بعد از آن باید در پی پیدا کردن دوستانی باشید که Frenzapp را دارند. هر کاربر در زبانه Friends می‌تواند دوستان دیگری را که در توییتر، فیس‌بوک یا لیست تماس ایمیل‌اش هستند و Frenzapp را دارند، پیدا کند و آنها را دنبال کند و ببیند که آنها چه اپ‌هایی روی گوشی خود دارند. به علاوه استفاده‌کننده از این اپ می‌تواند کاربران محبوب Frenzapp  یا کاربرانی را که در پیرامونش هستند را پیدا کند و آنها را به فهرست دوستان خود اضافه کند.

در زبانه Find Apps هم، می‌توانید، اپ‌های محبوب دوستان، اپ‌های محبوب به صورت کلی و برترین اپ‌های پولی و رایگان آی‌تونز را ببینید:

در زبانه Feeds، شاهد آخرین فعالیت‌های دوستان خود خواهید بود:

وقتی صفحه یک اپ را باز کردید، می‌توانید، درباره آن کامنت بگذارید، لایک‌اش کنید و کشف آن را از طریق توییتر و فیس‌بوک اطلاع بدهید و البته نصب‌اش کنید.

نویسندگان این اپ احتمالا درآمد خوبی هم کسب کرده‌اند، چون ۴ تا ۵ درصد، عواید ناشی از فروش اپ‌های پولی به کمک Frenzapp  به آنها می‌رسد.

توصیه می‌کنم اگر کاربر آی‌فون هستید، حتما این اپ را نصب کنید، چون تحولی در فرایند شناسایی اپ‌های خوب برای شما ایجاد خواهد کرد.

دانلود اپلیکیشن Frenzapp

   
2 نظرات
  1. Shahrokhi می گوید

    مطلب جالبی بود . موفق باشید

  2. iMohsen می گوید

    دکتر جان من نیز به دنبال کنندگان شما در Frenzapp پیوستم و اپ های معرفی شده شما را از این طریق هم پیگیری میکنم
    واقعا اپ کارآمدی هست و به نظرم اگر به گونه ای می بود که بتوان با دوستان و کسانی که دنبال میکنید هم از طریق کامنت و غیره در ارتباط باشیم هم خوب میشد
    این اپ با گسترش اش می تواند به یک شبکه اجتماعی برای اپ ها iOS تبدیل شود!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.