اپلیکیشن‌های جالب این هفته

 • توسط علیرضا مجیدی
 • ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰
 • ۱ دیدگاه

۱- دو اپلیکیشن خوب برای گرفتن پانوراما: اگر به گرفتن پانوراما علاقه دارید، دو اپ تازه از تنور در آمده را باید به شما معرفی کنم. اولی Photosynth است. در مورد Photosynth قبلا در این وبلاگ خوانده‌اید، اما به تازگی اپ Photosynth هم به صورت رایگان منتشر شده است. اگر می‌خواهید از اتاقتان یک نمای ۳۶۰ درجه درست کنید و یا به سفر رفته‌اید و می‌خواهید یک عکس به یادماندنی بگیرید، حتما از این اپ استفاده کنید.

اپ بعدی در زمینه پانوراما، ۳۶۰ Panorama نام دارد. عملکرد این اپ با اپ قبلی فرق دارد. برای گرفتن پانوراما با ۳۶۰ Panorama باید دور سوژه چرخید و ویدئویی از سوژه عکاسی گرفت تا اپ یک عکس ۳۶۰ درست کند.

۲- اپلیکیشنی که گوش کردن به موسیقی را اجتماعی می‌کند: این اپ Songasaurus نام دارد و رایگان است. این اپ را کاوه آذری نوشته است. کاوه، بیشتر موسیقی دهه ۴۰ و ۵۰ را دوست دارد و از آنجا که دوست داشت با ذائقه موسیقی دوستانش آشنا شود، این اپ جالب را نوشت.

به کمک این اپ می‌شود فهمید که موسیقی‌ها محبوب دوستان کدام‌ها هستند و به کدام یک از آنها بیشتر گوش داده شده است.

۳- اپلیکیشن‌های ازدواج پرنس ویلیام با کیت میدلتون: شاید باور نکنید! ولی برای این اتفاق بسیار مهم! کلی اپ نوشته شده است: The Royal Wedding را NBC منتشر کرده است. این یکی را هم بی‌بی‌سی در اختیار ملت قرار داده. تازه سه اپ دیگر هم در همین زمینه منتشر شده است: + و + و + .

۴- داستان زندگی را با یک اپ مرور کنید: اپلیکیشن جالب  ۰ to 100 Project مخصوص آی‌پد نوشته شده است و رایگان است. با کمک این اپ، می‌توانید تصاویر بسیار جالبی از سیر تولد تا نوزادی تا کهنسالی یک فرد را ببینید. کاش با این سرعت اینترنت می‌توانستم این اپ ۲۹۵ مگابایتی را دانلود کنم!

نظرات

 1. آقا مگه سرعت اینترنته چقدره
  من ای دی اس ال ۱۲۸صبا نت گرفتم که شبها به راحتی ۳۵۰ مگ رایگان دانلود می کنم روزانه هم سرعت بالای یک مگ است
  ۳۶ گیگ یک ساله ۱۵۵ هزار تومن
  این هم عکسش
  http://www.speedtest.net/result/1263687920.png

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.