رپورتاژ: جشنواره عکاسی و طراحی مهر مهربان برند تاژ در شبکه‌های اجتماعی

3

10-12-2014 1-35-42 AM

پائیز همواره فصل متفاوتی بوده است و مهر ماه همواره ماه متفاوتی از فصل پائیز. مهرماه برای خیلی از ما پر است از خاطرات، برگ های زرد، مداد های رنگی زنگ نقاشی و تحصیل. صحبت از تحصیل که می‌شود خاطرات انگار صف میکشند کنار هم، از معلم کلاس اول که گویی اسم اش تا آخر عمر در ذهن ما خواهد بود تا زنگ ورزش با آن انتظار ِیک هفته ای تا زمان رسیدن اش و زود تمام شدن اش، گویی انگار نبوده است. اشک هایی که ریخته شد از دوری پدر و مادر، و خنده‌هایی که با هیچ کس تقسیم نکردیم شان. همه اینها و فراتر از آن سوژه جذابی است برای ثبت لحظه ها.

10-12-2014 1-36-06 AM

برند تاژ، پس از برگزاری مسابقه موفق تاژبانو با موضوع تقدیر و قدرانی از مقام مادر و زن در فصل بهار، در قصل تابستان مسابقه موفق دیگری را با عنوان تاژستانه و با موضوع عکسبردای از محصولات تاژ برگزار نمود.

مسابقه عکاسی از محصولات برند تاژ برند که در چهار بخش شوینده های پارچه، شوینده های ظروف، شوینده های سطوح و بهداشت فردی فعالیت میکند،  بسیار مورد استقبال قرار گرفت و ایده های و سوژه های عکاسی بسیار بکر و جذابی در کمپین توسط شرکت کنندگان معرفی شد. برند تاژ به عنوان یکی از  بزرگترین و مطرح ترین برندها در حوزه مواد شوینده و بهداشتی در ایران پس استفاده بستر شبکه های اجتماعی در برگزاری مسابقات، این بار شروع سال تحصیلی جدید را موضوع کمپین جدید خود در شبکه های اجتماعی قرار داده است.

مهر مهربان عنوان مسابقه جدید برند تاژ است. در این کمپین عکاسی همچون مسابقه عکاسی تاژبانو الزامی برای حضور محصولات تاژ در مسابقه عکاسی وجود ندارد. متقاضیان برای حضور در این مسابقه میتواند با موضوع آغاز سال تحصیلی جدید و با محوریت مدرسه، دانشگاه ، همکلاسی، ذوق و شوق، ناراحتی، شادی، هیجان در دوبخش عکاسی (دوربین و موبایل) و یا طراحی (دستی یا فتومونتاژ) شرکت نمایند.

10-12-2014 1-36-41 AM

علاقه مندان به شرکت در این کمپین عکاسی که از تاریخ ۶ مهر آغاز شده است تا تاریخ ۵ آبان ۹۳ جهت ارسال آثار خود زمان خواهند داشت.

جوایز این دوره شامل یک عدد دوربین عکاسی Canon EOS 600 و سه عدد تبلت ده اینچ سامسونگ میباشد که به برگزیده گان هیات داوری اهدا خواهد شد. همچنین برند تاژ جهت بالاترین رای مردمی (لایک) نیز یک عدد تبلت هفت اینچ سامسونگ در نظر گرفته است.

10-12-2014 1-37-17 AM

 جهت اطلاع از نحوه شرکت در مسابقه و قوانین مرتبط با آن و مشاهد آتار ارسال شده میتوانید به وبلاگ برند تاژ مراجه کنید و یا به صفحه رسمی برند تاژ در اینستاگرام و فیسبوک بپیوندید و آنرا دنبال کنید.

10-12-2014 1-37-44 AM

 
3 نظرات
  1. ایلا می گوید

    وای چه عکسای بامزه ای

  2. رامین می گوید

    چقدر جالب واقعا باید نمیدونستم همچین برنامه هایی توسط شرکت های بزرگ ایرانی هم انجام میشه این کار رو به فال نیک گرفت

  3. آزاده می گوید

    واقعا جای تقدیر و تشکر داره. مخصوصا اون بخش که نیاز به محصولات تا‍ژ و یا لوگوی تاژ نیست. امیدوارم بقیه برندها هم یاد بگیرن.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.