رپورتاژ: ایمیل مارکتینگ، معجزه بازاریابی عصر اینترنت

ایمیل مارکتینگ یعنی ارسال ایمیل با محتوای آموزشی و تجاری به گروهی از مخاطبین (که شما به شیوه ای اجازه ارسال به آنها دارید)

این شیوه یکی از بهترین روش های بازاریابی در دنیای امروز می باشد.

 چرا ایمیل مارکتینگ بهترین شیوه در تبلیغات اینترنتی می باشد؟

یکی از شیوه های سنجش اثر بخشی ابزارهای تبلیغاتی، پارامتر ROI (Return Of Invesment) است، به این معنی که شما در قبال هزینه ای که برای یک رسانه تبلیغاتی انجام می دهید، چه مقدار برگشت ایجاد می کنید، مثلا وقتی ROI یک رسانه ۲ می باشد یعنی شما به ازای ۱۰۰۰ تومان هزینه روی آن رسانه می توانید تا سقف ۲۰۰۰ تومان سودآوری داشته باشید.

Email-ROI

برگشت سرمایه(ROI) ایمیل مارکتینگ ۴۰ می باشد و این مقدار بیشترین ROI بین رسانه های تبلیغاتی دنیا است! یعنی به از ۱۰۰۰ تومان سرمایه گذاری در این حوزه شما می توانید ۴۰.۰۰۰ تومان سودآوری برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

 به چه کسانی شما می توانید ایمیل ارسال کنید؟

در ایمیل مارکتینگ شما می توانید فقط به کسانی به گونه ای از آنها مجوز ارسال دارید ایمیل ارسال کنید، ارسال ایمیل به دیتا بیس های ایمیل غیرمجاز بوده(اسپمینگ) و برگشت مناسبی برای شما نخواهد داشت، یک تحقیق نشان می دهد که اسپم ایمیل به ۳.۵ میلیون نفر فقط منجر به ۲۸ خرید می گردد!

شما در ایمیل مارکتینگ به این افراد می توانید ایمیل بفرستید:

  • کسانی که از طریق وب سایت شما عضو خبرنامه شده اند
  • کسانی که قبلا از شما خرید کرده اند
  • کسانی که ایمیل خود را به شما داده اند (مثلا در نمایشگاه ها یا همایش ها)
  • و یا هر کس دیگری که به گونه ای اجازه ارسال به ایمیل به شما را داده باشد

حتما قبل از شروع ایمیل مارکتینگ این کتاب را بخوانید

کتاب ۲۱ نکته در ایمیل مارکتینگ به شکل ساده ای ایمیل مارکتینگ را تشریح کرده است، این کتاب به صورت رایگان قابل دانلود می باشد، حتما قبل از شروع ایمیل مارکتینگ این کتاب را بخوانید. برای دانلود این کتاب اینجا را کلیک کنید.

emailmarketing-freebook

اگر شما صاحب یک آژانس مسافرتی می باشید می توانید کتاب ۲۱ نکته در ایمیل مارکتینگ آژانس های مسافرتی را مطالعه کنید، برای دانلود این کتاب اینجا را کلیک کنید

 به صورت هفتگی آموزش رایگان بگیرید

برای دریافت مقالات آموزشی رایگان به صورت هفتگی شما می توانید عضو خبرنامه  کارزار شوید، برای عضویت در خبرنامه کارزار اینجا را کلیک کنید.

emailmarketing-newletter

با عضویت در این خبرنامه روزهای چهارشنبه قبل از میل صبحانه یک ایمیل حاوی چند مقاله آموزشی در حوزه ایمیل مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی برای شما ارسال خواهد شد، شما می توانید در هنگام میل کردن صبحانه این مقالات را مرور کنید

 آشنایی با نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ

نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ معروفی در دنیا وجود دارد، در جدول زیر شما می توانید مقایسه قیمت این نرم افزارها را مشاهده کنید. نرم افزار میلرلایت تنها نرم افزار می باشد که در ایران نمایندگی دارد و از نظر قیمت مناسب تر از بقیه نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ می باشد.

07-06-2013-09-10-11-AM

 

نظرات بسته شده است.