ثبت نام ایده و اپلیکیشن در سلسله مسابقات جشنواره وصل آغاز شد

2

به گزارش روابط عمومی جشنواره وصل، از جمله اهداف جشنواره وصل، برگزاری سلسله مسابقات دوره ای طراحی اپلیکیشن با رویکرد گردآوری برنامه‌نویسان مختلف، تشویق کاربران تلفن همراه در جهت استفاده از برنامه‌های تولیدی و در نتیجه اقدام به فرهنگ‌سازی عمومی در این راستا می باشد.

برنامه‌های جشنواره وصل شامل مسابقه ایده های برتر برنامه‌های تلفن همراه، مسابقه اپلیکیشن های عمومی، مسابقه اپلیکیشن های بازی، مسابقه اپلیکیشن های سازمانی و برگزاری دوره های آموزشی مرتبط وغیر حضوری می باشد.

توسعه دهندگان اپلیکیشن و علاقمندان به اپلیکیشن های عمومی، بازی و تخصصی تلفن همراه، تا ۱۵ بهمن امسال فرصت دارند، ایده های جدید و کاربردی و همچنین طرح های اپلیکیشن خود را در حوزه های مختلف اجتماعی، ورزشی، تفریحی، فرهنگی، آموزشی، بازی و سرگرمی، تخصصی و … را از طریق وبسایت جشنواره وصل festival.vaslab.ir ثبت نموده و در مسابقات مختلف جشنواره وصل شرکت کنند.

12-18-2014 12-18-39 AM

طرح های ارسالی توسط داوران و ارزیابان جشنواره مورد بررسی قرار خواهد گرفت و برندگان در تاریخ ۲۸ بهمن ۹۳ و در برنامه اختتامیه جشنواره وصل معرفی شده و از ایشان تقدیر خواهد شد. جوایز مسابقات جشنواره وصل به طور کلی شامل موارد زیر برای نفرات برتر می باشد

 • مسابقه ایده های برتر برنامه‌های تلفن همراه : ۶ جایزه یک میلیون تومانی
 • مسابقه اپلیکیشن های عمومی: یک جایزه ۶ میلیون تومانی، یک جایزه ۵ میلیون تومانی و یک جایزه ۴ میلیون تومانی
 • مسابقه اپلیکیشن های بازی: یک جایزه ۶ میلیون تومانی، یک جایزه ۵ میلیون تومانی و یک جایزه ۴ میلیون تومانی
 • مسابقه اپلیکیشن های سازمانی: جایزه این مسابقه با توجه به پیشنهاد هر سازمان در سایت جشنواره اعلام می شود. با توجه به حمایت سازمان های مختلف از این مسابقه، پس از معرفی حوزه مورد نظر سازمان، متقاضیان شرکت در مسابقه، تا ۱۵ بهمن فرصت دارند تا اپلیکیشن پیشنهادی خود را به سایت جشنواره ارسال نمایند. جوایز مسابقه بر اساس انتخاب سازمان و در روز مراسم اختتامیه جشنواره به بهترین اپلیکیشنهای ارسالی، اعطا خواهد شد.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر مرتبط با جشنواره وصل و مسابقات آن، با ستاد برگزاری جشنواره تماس بگیرید: festival@vaslab.ir

 
2 نظرات
 1. سمیر می گوید

  یعنی اگر کسی فقط ایده داشته باشه و هیچی از برنامه نویس ندونه هم میتونه شرکت کنه و ایده بده!؟

 2. آرش می گوید

  ما امسال رفتیم الکی به آشنا جایزه دادن

  واقعا گریه مون گرفت اون برنامه فوق العاده ما تقدیر هم نشد

  این مملکت پیشرفت نمیکنه تا اینا هستن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.