سرویس جدید گوگل: Project Fi ، شبکه موبایلی برای Nexus 6 داران

3

گوگل در آخرین پست وبلاگ رسمی خودش اعلام کرده که پروژه Fi sevice را برای دارندگان Nexus 6 در یالات متحده راه اندازی کرده است. برای جزییات بیشتر این پروژه آورده شده: کاربران برای طرح پایه این سرویس با مبلغ ماهیه ۲۰ دلار امکان استفاده از تماس نامحدود داخلی در امریکا ، پیام کوتاه نا محدود بین المللی و پوشش داده رایگان در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا را دارا می باشند، همچنین با پرداخت ماهیه ۱۰ دلار می توانند از ۱GB حجم دیتا برای استفاده از اینترنت بهره ببرند، در صورت باقی ماندن و عدم استفاده از حجم داده، مبلغ به حساب شخص برای ماه های آتی باز خواهد گشت.

project-fi-price-730x345

گوگل برای پوشش بهتر این سرویس برای کابران Nexus 6 از T-Mobile  و Sprintکمک گرفته است. در اکثر نقاط شهری شبکه تحت پوشش ۴G و در دیگر مناطق ایالات متحده ۳G می باشد.

Project Fi در حال حاضر به صورت دعوتنامه ای ثبت نام می کند و برای درخواست عضویت بایستی از اینجا اقدام نمایید.

google-fit-630-2

خیلی زود است اگر از اکنون بخواهیم این سرویس گوگل را تغییر دهنده بازی یا ورند کاری پیش رو برای اپراتور ها بدانیم. اما این خود می تواند انگیزه ای برای کاربران برای پیوستن به جرگه استفاده کنندگان از گوشی ها وتبلت های Nexus گوگل می باشد.

منبع + +

 
3 نظرات
 1. ارجمند می گوید

  ۱ گیگابایت حجم دیتا ۱۰ دلار ؟؟؟؟؟؟

 2. reza می گوید

  ۱۰ دلار؟
  فکر کنم ۱ دلار بوده اشتباه تایپ شده

  1. علی پوربافرانی می گوید

   با سلام.
   همان ۱۰ دلار صحیح است. این مبلغ با توجه به مکالمه و پیام کوتاه کاملا رایگان قابل توجیح است … البته باید هزینه ها و فی باقی اپراتور ها را نیز مقایسه کرد
   برای اطلاعات بیشتر به لینک های منبع مراجعه کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.