خلق چشم های اعجاب انگیز توسط هنرمند ایتالیایی

6

هنرمند ایتالیایی و اهل میلان آقای Stefano Prina با الهام گرفتن از چشم سگ خانگی اش دست به ابتکار و خلق چشم های ساختگی ولی بسیار منحصربفرد زده است. این هنرمند به گفته ی خودش توانسته چشم های اژدها، حیوانات و خزنده های مختلفی را خلق کند. ترکیب رنگ و اشکال بوجود آورده شده در عنبیه ی این چشم ها بسیار جذاب و چشم نواز به نظر می رسد و توانسته نظر بسیاری را به خودش جلب کند.

این مجسمه ساز و نقاش ماهر ابتدا پایه کار خود را روی پوسته های چوب طراحی می کند و سپس با کمک اکرلیک براق، روکش روی این چشم ها را پیاده سازی می کند.

Prino در توضیحات وبسایتش اینگونه می نویسد: “چشم اندامی است در جسم انسان که توانایی درک نور را دارد و امکان فهمیدن جهان پیرامون را برای ما فراهم می کند. نگاه به ساده ترین چشم ها و معمول ترین آنها هم سحر کننده و بی نهایت هیجان انگیز است”

برای خرید هریک از این چشم های سحر انگیز می توانید به وبسایت این هنرمند ایتالیایی مراجعه کنید.

Prina5 Prina4 Prina3 Prina2 Prina8 Prina9 Prina10 Prina1 Prina11 Prina7 Prina6

 
6 نظرات
 1. جغی می گوید

  جلق الخالق!!!

 2. mehdi می گوید

  در هنرمندانه بودن کارش هیچ شکی نیست اما چندان واقعی به نظر نمی رسه!

 3. انجام پایان نامه می گوید

  به چه دردی میخوره ؟

 4. سینا می گوید

  هرکدام از این چشم های مصنوعی ۱۴۰ دلار، معادل ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارند، البته بدون در نظر گرفتن هزینه ی دلالان محترم پی پال فروش و …
  با دیدن قیمت این چشم ها، به این فکر افتادم که اگر این هنرمند ایرانی بود، و قیمت هرکدام از این چشم ها فقط ۱۰ هزار تومن بود، باز هم چنین مطلبی می نوشتید و به فروشگاه آن هنرمند لینک می کردید، یا آنکه این کار را نوعی تبلیغ می دانستید و بدون دریافت پول، پشتیبانی از آن هنرمند غیر ممکن بود؟

  1. سینا می گوید

   ببخشید، اشتباه نوشتم، قیمت هر کدام از این چشم ها ۱۴۰ یورو معادل ۵۰۰ هزار تومان است.

  2. محمد می گوید

   “اگر این هنرمند ایرانی بود، و قیمت هرکدام از این چشم ها فقط ۱۰ هزار تومن بود، باز هم چنین مطلبی می نوشتید و به فروشگاه آن هنرمند لینک می کردید، یا آنکه این کار را نوعی تبلیغ می دانستید و بدون دریافت پول، پشتیبانی از آن هنرمند غیر ممکن بود؟ “

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.