رپورتاژ: بانکداری الکترونیکی | برخورد نزدیک با آینده

3

تکنولوژی های الکترونیکی تاثیرات بسیاری بر شیوه زندگی ما داشته و در صنعت بانکداری این تغییرات به وضوح قابل مشاهده است برای نمونه می‌توانید نگاهی کوتاه به فواید و نیز دغدغه های مردم دنیا در استفاده از بانکداری الکترونیکی را مرور کنید:

8-25-2015 12-01-45 AM

[highlight] همراه کارت بانک آینده [/highlight]

همراه کارت بانک آینده یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های بانکی‌ست که بسیاری از خدمات بانکی را بوسیله آن به‌راحتی می‌توانید انجام دهید. برای استفاده از این نرم افزار نیازی نیست در بانک آینده حساب داشته باشید.

به ویدئویی در مورد همراه کارت بانک آینده در آپارات نگاه کنید:

اگر همراه کارت ندارید، تنها با دانلود آن در قرعه کشی شرکت کنید.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

همچنین با انجام پنج تراکنش در هر هفته می‌توانید در قرعه کشی مجزای دیگری نیز شرکت کنید.

دانلود اپلیکیشن و شرکت در مسابقه

[highlight] مسابقه ایده صد سال بعد [/highlight]

فکر می‌کنید در ۱۰۰ سال بعد چه خدماتی به مشتریان بانک ها ارائه شود؟ شما می‌توانید در طی مدت جشنواره با دادن ایده ای در مورد خدمتی بانکی که در ۱۰۰ سال آتی به خدمات بانکی اضافه خواهد شد در این مسابقه شرکت کنید.

به ۳ ایده ای که بیشترین محبوبیت را کسب کنند، سکه تمام بهار آزادی اهدا خواهد شد.

اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه

8-25-2015 12-15-34 AM

 


   
3 نظرات
 1. فرشاد می گوید

  یک زمانی برای پرداخت قبض میرفتیم بانک. تقریباً هر شعبه چند کارمندش رو مختص دریافت وجوه قبض کرده بود. امروز همش الکترونیکی شده. یعنی دیگه هر شعبه حداقل حقوق دو کارمند رو صرفه‌جویی کرده که مبلغ قابل‌توجهی هست و اون دو کارمند رو به کارهای مفیدتر و پربازده تری توی بانکش اختصاص داده. منافع ملی این کار هم که مشخصه. مصرف کمتر سوخت و استهلاک کمتر ماشین‌آلات. کم شدن آلودگی هوا و هزار مورد غیر مستقیم دیگه…
  چیزی که سوال اصلی رو ایجاد میکنه اینه که این کار تا حد خیلی زیادی به نفع بانک یا بهتر بگم دولت شده، پس چرا برای انجام خدمات الکترونیک کارمزد و مالیات دریافت میشه؟ و حتا انگار موضوع اونقدر مهم هست که روز به روز داره سر و کله شرکت های خصوصی اینچنینی هم پیدا میشه!
  آیا از ماست که بر ماست؟!

 2. دوربین مدار بسته می گوید

  خوب بود ممنون

 3. دیجی پارسه می گوید

  بانکداری اینترنتی در آینده اگه جای خودشو به کسب درآمد بده مردم رو زده می کنه حالا بانکی هست تو ایران که هر دفعه از طریق اینترنت وارد حسابت میشی تا چک کنی ۲۵ تومن از حسابت کسر می کنه…..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.