رپورتاژ: سفارش آنلاین کیک با کیک‌ساز

0

گاهی هیچ چیز به اندازه یک کیک زیبا و خوشمزه، نمی‌تواند حال ما را خوب کند یا مراسم سالگردهای مهم زندگی‌مان را رنگ و لعاب ببخشد.

برای این کار می‌شود به سادگی به شیرینی‌فروش‌ها رفت و کیکی تقریبا نزدیک به سلیقه را انتخاب کرد، اما کار بهتر این است که کیکی دقیقا متناسب با مراسم روز و سلیقه خود را از پیش سفارش بدهیم.

این کار دوم مستلزم صرف وقت و انرژی است که این روزها با توجه به مشغله زندگی شهری، همیشه در خودمان سراغ نداریم. به علاوه خیلی وقت‌ها ما حوصله لازم برای گفتگو با کارکنان و قنادها را نداریم. گاهی هم میان آنچه سفارش داده‌ایم و آنچه در عمل دریافت کرده‌ایم، فاصله بسیار قابل ملاحظه است.

چاره کار چیست؟ چطور میتوانیم بدون صرف وقت و انرژی زیاد، هر زمان که اراده کردیم، یک کیک دلخواه سفارش بدهیم؟!

این روزها در اینترنت می‌توان بسیاری از چیزها را سفارش داد و خوشبختانه این مسئله به کیک هم تعمیم پیدا کرده است.

بر این اساس سایتی به نام کیک‌ساز به تازگی راه افتاده است که به کاربرش اجازه می‌دهد در چند مرحله به سادگی کیکی برای خود انتخاب کند و سفارش بدهد.

کاربر می‌تواند در صورت نیاز، عکسی را که می‌خواهد روی ژلاتین روی کیک چاپ شود، در سایت آپلود کند. تصور کنید که با همین کار چقدر مصرف کیک‌های با تصاویر دلخواه توسط ما بالاتر می‌رود!

10-1-2016-10-58-32-pm 10-1-2016-10-58-16-pm

مهم‌تر از آن شما می‌توانید شکل، مواد لایه‌های رویی و میانی کیک را به دلخواه انتخاب کنید و در نهایت سفارش خود را نهایی کنید.

حتما سؤالات زیادی در ذهن شما در مورد کیک‌ساز ایجاد شده است. شما می‌توانید پاسخ سؤالات خود را در این صفحه پیدا کنید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.