مدیران موفق باید شایستگی داشته باشند

0

شایستگی داشتن یعنی در تمام کارهایی که می کنید مقید شوید که عالی باشید. برای خودتان و برای اطرافیان تان معیارهای خیلی بالا می گذارید. با سخت گیری افراد نالایق را منضبط و تصفیه می کنید. خودتان و سازمان تان را مقید می کنید در زمینه های حیاتی که برای مشتری های تان مهم تر است، بهترین باشید. این علامت مشخصه ی مدیر برجسته است. او خود را کاملا وقف این می کند که کار را به نحوی عالی انجام بدهد.

ما امروز در رقابتی ترین محیط تجاری کل تاریخ بشری زندگی می کنیم و فقط اشخاص

و سازمان هایی دوام می آورند که محصول یا خدمات را به روشی عالی تولید بکنند. این باید تمرکز اصلی شما باشد.

باز هم باید از ابزار ذهنی ایده آل سازی استفاده کنید. از خودتان بپرسید از نظر مشتری تان چه چیزی کارکرد عالی محسوب می شود. بهترین مدیران همیشه در حال بازخورد خواستن و نظر خواستن از مشتری های شان هستند. هم تحسین ها و هم شکایت های مشتری ارزش زیادی دارند که به شما بگویند چه کاری را بیشتر و چه کاری را کمتر انجام بدهید.

یکی از نشانه های کارایی بالا این است که بازخوردها را بپذیرید و خودتان را اصلاح کنید. دائما مثل یک رادار محیط تان را بگردید و به دنبال راه هایی باشید تا بتوانید کاری که می کنید را بهبود بدهید. دنبال راه هایی بگردید که هر روز ارزش موجود را بیشتر کنید. یادتان باشد که هرچه که امروز باعث رضایت می شود، فردا یک توقع همگانی خواهد بود. رقیبان تان هم تمام مدت به فکر هستند که چطور با راضی کردن مشتری شما از طریق ارایه ی سطوح بالاتر کیفیا، شما را شکست بدهند.

برای کارایی خودتان هم معیارهای بالا بگذارید. با الگو شدن، دیگران را رهبری کنید. از زیردستان تان فقط کارهایی را بخواهید که نشان داده اید خودتان حاضر به انجامش هستید. این سؤال کلیدی را هم داشته باشید که در باقی مانده ی دوران کاری تان بپرسید و جواب بدهید: کدام کار است که اگر به نحوی عالی انجام بدهیم، بزرگ ترین تاثیر مثبت را روی کسب و کارمان می گذارد؟” تکرار می کنم: کدام کار است که اگر به نحوی عالی انجام بدهید، بزرگ ترین تاثیر مثبت را روی کسب و کارتان می گذارد؟

جواب تان به این سؤال هرچه هست، آن را بنویسید، برنامه ریزی کنید، معیار بگذارید، سازمان دهی کنید و دست به کار شوید تا هر روز آن کار را به نحوی برجسته انجام بدهید. همین یک تعهد به تنهایی می تواند تمام زندگی تان و تمام آینده ی کسب و کارتان را تغییر بدهد.

نوشته‌های پیشنهادی

آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / علائم گرمازدگی / بهترین مودم 5G /خرید عطر و ادکلن /قهوه فوری گانودرما دکتر بیز /جراحی زیبایی /داروخانه آنلاین / آموزش رانندگی با ماشین دنده اتومات / فروشگاه لوازم بهداشتی / آموزش زبان فرانسه / هایلند بیوتی / شیشه اتومبیل / کاهش وزن قطعی با اسلیو معده / دانلود ریمیکس های جدید /بهترین جراح اسلیو معده در تهران / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل /لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /بهترین سریال های ۲۰۲۴ / خرید دستگاه تصفیه آب / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت /جراح تیروئید / پزشکا /موتور فن کویل / نرم افزار حسابداری / مقاله بازار / شیشه اتومبیل /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /سایت نوید /کلاه کاسکت /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.