اصلا چرا می‌خواهید چاق شوید؟ انگیزه شما چیست؟

0

افراد مختلف برای چاق شدن، انگیزه های متفاوتی دارند. انگیزه های متفاوت باعث می شود. تا اقداماتی که برای افزایش وزن انجام می دهند، با هم فرق کند.

برخی انگیزه ها آن قدر قوی هستند که فرد را مدت ها در راه اضافه کردن وزن نگه می دارند. در حالی که افرادی دیگر، پس از چند روز خسته شده و از خیر اضافه کردن وزن می گذرند.

به راستی، انگیزهٔ شما از اضافه کردن وزن چیست؟ آیا مصمم هستید که وزن خود را افزایش دهید؟ این کار چه اندازه برای شما مهم است؟ چقدر حاضرید برای این کار سرمایه گذاری کرده و وقت صرف نمائید؟ اضافه کردن وزن چه اندازه ای برای شما مهم است؟

ابتدا با خود فکر کنید که اولین باری که تصمیم گرفتید وزن خود را اضافه نمائید چه موقعی بود؟ سپس ببینید چه شد که این تصمیم را گرفتید؟ آیا دوستان شما، چنین پیشنهادی دادند؟ آیا از وضع ظاهر خود ناراحت هستید؟ آیا لاغری شما همراه با مشکلات دیگری است و برای نجات از این مشکلات، می خواهید چاق شوید؟

ممکن است صحبت هایی در مورد وزن متعادل و نقش آن در سلامتی شنیده و به فکر افزایش وزن افتاده باشید. پیش از هرکاری، انگیزهٔ خود برای افزایش وزن را یادداشت کنید.

این انگیزه را چند بار مرور کنید تا مطمئن شوید که دلیل اصلی شما همین است. اکنون با خود فکر کنید که این موضوع چقدر برای شما اهمیت دارد؟

با خود بیندیشید که تا چه اندازه ای حاضرید موضوع را پیگیری نمائید؟

بعد از این اگر دیدید افزایش وزن آن قدر برای شما مهم است که تغییراتی در زندگی خود انجام دهید، این کار را شروع نمائید، در غیر این صورت خیال خود را راحت کرده و از آن صرف نظر کنید. نداشتن انگیزهٔ مناسب، باعث می شود تا هر روز تصمیم شما عوض شود. یک روز شروع به خوردن غذاهای زیاد می کنید ولی روز دیگر این کار را کنار می گذارید. بعد از چندی می شنوید که انجام بدنسازی می تواند وزن شما را افزایش دهد، این است که مدتی به این ورزش می پردازید و به زودی از آن خسته می شوید. سپس یکی از دوستان خود را می بینید که وزنش خیلی اضافه شده و پس از سؤال از او متوجه می شوید که از پودرهای خاصی استفاده کرده است. این مطلب باعث می شود تا به دنبال مصرف پودرهای غذایی، روانه شوید ولی پس از مدت کوتاهی، این کار هم کنار گذاشته می شود.

این کارهای متفاوت، وقت و هزینهٔ شما را هدر می دهد و هیچ نتیجه ای برای شما ندارد این اقدامات ممکن است سلامتی شما را به خطر بیندازد. بنابراین پیش از هر اقدامی به خوبی تصمیم بگیرید و قبل از شروع هر روش، آن را به خوبی بررسی نمائید. توجه نمائید که سلامتی، از هر چیزی مهمتر است. هنگام انتخاب روش هایی که برای اضافه کردن وزن وجود دارد، دقت کنید که سلامتی شما را به خطر نیندازد. وقتی چیزی در مورد اضافه کردن وزن می شنوید، بیش از آنکه به سادگی و سرعت نتیجه دادن کار فکر کنید، به درستی روش و به هم نزدن سلامتی بیندیشید. به هر حال پس از اینکه روش خود را انتخاب نمودید، تصمیم بگیرید که تا رسیدن به نتیجه، آن روش را ادامه دهید.

نوشته‌های پیشنهادی

آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / موتور کولر آبی / علائم گرمازدگی / بهترین مودم 5G /خرید عطر و ادکلن /قهوه فوری گانودرما دکتر بیز /جراحی زیبایی /داروخانه آنلاین / آموزش رانندگی با ماشین دنده اتومات / فروشگاه لوازم بهداشتی / آموزش زبان فرانسه / هایلند بیوتی / شیشه اتومبیل / کاهش وزن قطعی با اسلیو معده / دانلود ریمیکس های جدید /بهترین جراح اسلیو معده در تهران / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل /لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /بهترین سریال های ۲۰۲۴ / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت /جراح تیروئید / پزشکا /موتور فن کویل / نرم افزار حسابداری / مقاله بازار / شیشه اتومبیل /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /سایت نوید /کلاه کاسکت /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.