اینستاگرام قابلیت فیلترهای چهره را برای ویدیوهای زنده عرضه کرد

1

اینستاگرام از امروز فیلترهای چهره مخصوص ویدیوهای زنده را به برنامه خود اضافه کرد.

کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانند در هنگام اشتراک‌گذاری یک ویدیوی زنده؛ از میان چندین گزینه فیلتر چهره؛ یک فیلتر را انتخاب و روی ویدیوی زنده و تصویر خود قرار بدهند. برای نمونه؛ فیلتر چهره «عینک آفتابی» می‌تواند روی صورت کاربر قرار بگیرد. اینستاگرام به طور خودکار براساس نوع فیلتر چهره؛ رنگ پس‌زمینه و میزان نور و موارد دیگر را تنظیم می‌کند.

به گفته اینستاگرام؛ تمامی فیلترهای چهره برای ویدیوهای زنده در دسترس خواهند بود ولی فیلتر «عینک آفتابی» به طور انحصاری برای استریم‌های زنده استفاده می‌شود. این قابلیت از هفته آینده روی اینستاگرام فعال می‌شود ولی فیلترهای چهره دیگر به مرور و طی چند هفته آینده به این اپلیکیشن اضافه می‌شوند.

نحوه استفاده از فیلترهای چهره بسیار آسان است. کاربران می‌توانند قبل از شروع استریم زنده یا اشتراک‌گذاری ویدیو و همین‌طور در هنگام پخش ویدیو با ضربه زدن به آیکون چهره در گوشه پایین سمت راست اینستاگرام؛ آن را انتخاب و اعمال کنند. با انتخاب هر فیلتر، ظاهر کاربر در ویدیوی زنده تغییر می‌کند و ضمناً می‌تواند از هر تعداد فیلتر چهره استفاده کند.

اینستاگرام می‌گوید هنگامی که یک ویدیوی زنده با فیلتر چهره به پایان رسید؛ دوباره می‌توان آن را در بخش Stories پخش یا به طور کلی پاک کرد.

از روز گذشته؛ فیلترهای چهره برای ویدیوهای زنده فعال شدند ولی برای تمام کاربران به یک باره فعال نشده و به مرور زمان کاربران بیشتری به این فیلترها دسترسی خواهند داشت. چندین هفته طول می‌کشد تا تمامی کاربران اینستاگرام به این قابلیت دسترسی داشته باشد.

منبع: + و +


 
1 نظر
  1. pejman می گوید

    اوه … چه هیجان انگیز .. مبارک آدم های بیکار و وقت تلف کن باشه .
    اینستاگرام لطف کنه به جای این مسخره بازی ها ، امکان گذاشتن یک لینک ساده یا حد اقل کپی پیتس متن ها رو به شبکه اجتماعیش اضافه کنه .
    یا دسته بندی دوستان یا هزار تا چیز به درد بخود تر دیگه .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.