معرفی کتاب « ترامپ؛ ۱۰۱ راه موفقیت در کسب و کار »، نوشته دانلدجی.ترامپ ، مردیث مک‌آور

0

ترجمه این اثر را به مادرم میترا و پدرم هوشنگ تقدیم می‌کنم.

راییکا صدری


کتاب ترامپ ۱۰۱ راه موفقیت ترجمه‌ای است از:

۱۰۱ The Way to Success

Donald J. Trump with Meredith Mclver


سخن ناشر

موفقیت یک نوع اسارت است؛

چون شما را وادار می‌کند

که به موفقیت بیشتری برسید.

آلبر کامو


دانلد جی. ترامپ، خیلی وقت است که مشهور است. او علاوه بر مدیریت تعداد وسیعی از شرکت‌های موفق، مظهر موفقیت و الهام‌بخش میلیون‌ها نفر در سرتاسر دنیا است.

کتاب «ترامپ: ۱۰۱ راه موفقیت» یک گفتگوی خصوصی با این پیشتاز بزرگِ تجارت دنیا است.

این کتاب پر از دیدگاه‌ها، داستان‌ها، نظریات و نصایح آقای ترامپ در مورد چگونه موفق شدن است؛ داستانِ بر خلاف جهت آب شنا کردن. خود او در بخشی از کتاب می‌گوید که با مقیاس ترامپ فکر کنید؛ بزرگ‌تر بهتر است.

امیدوارم این کتاب کمک کند تا ساختار فکری خود را گسترش دهید و بزرگ‌تر، جسورانه‌تر و موفق‌تر عمل کنید.

شاهین ترکمن

پاییز ۱۳۸۹


مقدمه

دانلد جی ترامپ(۱) خیلی وقت است که مشهور است، ولی محبوبیت برنامهٔ تلویزیونی «کارآموز»(۲) از او یک قهرمان ملی واقعی ساخته است. علاوه بر مدیریت تعداد وسیعی از شرکت‌های موفق، آقای ترامپ نماد رؤیایی آمریکایی‌ها، مظهر موفقیت و الهام بخش میلیون‌ها نفر در سرتاسر دنیا است. این واقعیت که او مقاومت کرد تا بتواند امپراتوری اقتصادی خود را گسترش دهد و بعد از ۹ میلیون دلار قرض بالا آوردن، مجدداً میلیاردر شد، داستان او را جذاب‌تر می‌کند. آقای ترامپ تجارت را از هر جنبه و زاویه، از بالا و پایین و زیر و رو می‌شناسد. در کتاب «ترامپ ۱۰۱: راه موفقیت» او بسیاری از اصول علمی‌ای را که در حرفه‌اش به او کمک کرده است، با ما شریک می‌شود.

بخش آموزش – دانشگاه ترامپ

آقای ترامپ به آموزش پایبند است. وی معتقد است که آموزش عامل بزرگی در موفقیت او بوده و تصمیم گرفته است که خودش هم معلم شود؛ با فعالیت‌هایی چون سخنرانی‌های عمومی، برنامهٔ «کارآموز»، کتاب‌هایش و اکنون دانشگاه ترامپ.

***

من واقعاً حس می‌کنم که شما در ازای موفقیت‌تان باید چیزی بدهید؛ چه به مؤسسات خیریه، چه به جامعه و چه به حوزهٔ آموزش و پرورش. اگر این کار را نکنید، هیچ گاه در زندگی‌تان احساس رضایت و تکامل نخواهید کرد.

دانلد جی. ترامپ

***

دانشگاه ترامپ پایه‌گذاری شد تا مهارت‌های مهمی را که برای به دست آوردن موفقیت ماندگار لازم است به بازرگانان آموزش دهد. تولیدات، خدمات، دوره‌ها و برنامه‌های آموزشی انحصاری ما، یادگیری‌ای در سطح بین‌المللی ارائه می‌دهند که برای استفادهٔ متمرکز، عملی و آسان هستند و از تکنولوژی کاملی بهره می‌برند. برنامه‌های دانشگاه ترامپ در انواع مختلف و زیادی از ساختارهای یادگیری وجود دارند؛ از جمله دوره‌های آموزش از راه دور چند رسانه‌ای(۳)، برنامه‌های زنده و دوره‌های صوتی. این برنامه‌های مناسب و موفقیت‌محور برای استفاده، درک و به یاد سپردن واضح و آسان مطالب طراحی شده‌اند.

در دانشگاه ترامپ دانشجویان ما شامل افراد حرفه‌ای، کارآفرینان(۴) و دیگر افرادی می‌شوند که از وضعیت فعلی تجاری خود راضی نیستند. دانشکدهٔ ما متخصص‌هایی از آموزشگاه‌های برجستهٔ دنیا دارد؛ از جمله دانشگاه کلمبیا، کالج دارتموث(۵) و دانشگاه نورث وسترن(۶). گروه استادان ما شامل مدیران ارشد و کارآفرینان برجستهٔ Fortune ۵۰۰ می‌شود که در کنار دیدگاه‌های مستقیم، تجربیات و دستورالعمل‌های عملی دانلد ترامپ، شما را در سرتاسر مسیر یادگیری راهنمایی خواهد کرد.

گروه ما معتقد به کمک به دانشجویان است تا آنان در رسیدن به اهداف تجاری خود موفق شوند. دانشگاه ترامپ به روش ترامپ و کیفیت فوق‌العاده بالای کاری او باور دارد. این امر در هر چیزی که ما ارائه می‌دهیم، آشکار است.

این کتاب

این کتاب که با کمک دانشگاه ترامپ آماده شده است، مانند یک گفتگوی خصوصی با یکی از بزرگ‌ترین پیشتازان تجارت دنیا است. «ترامپ ۱۰۱: راه موفقیت» پر از دیدگاه‌ها، داستان‌ها، نظریات و نصایح آقای ترامپ در مورد چگونه موفق شدن است. همچنین این کتاب به شما فرصتی می‌دهد تا نگاه کوتاهی به تشکیلات ترامپ بیندازید و نگاهی دقیق به یک دورهٔ ۱۰ روزه در زندگی او- زمانی که پسرش بارون به دنیا آمد – بکنید.

ما در دانشگاه ترامپ مفتخریم که این کتاب فوق‌العاده را به شما تقدیم می‌کنیم. بسیار ممنون آقای ترامپ هستیم که دیدگاه‌های خود را با ما سهیم شد. برای شما حرفه‌ای طولانی، شاد و موفق آرزو داریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه ترامپ به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید.

www.Trumpuniversity.com

مایکل سکستن(۷)

رئیس دانشگاه ترامپ

شهر نیویورک


کتاب ترامپ؛ ۱۰۱ راه موفقیت در کسب و کار نوشته دانلدجی.ترامپ مردیث مک‌آور

کتاب ترامپ
۱۰۱ راه موفقیت در کسب و کار
نویسنده : دانلدجی.ترامپ ، مردیث مک‌آور
مترجم : راییکا صدری
انتشارات سیته
تعداد صفحات: ۲۱۶ صفحه

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.