معرفی کتاب « ترامپ؛ ۱۰۱ راه موفقیت در کسب و کار »، نوشته دانلدجی.ترامپ ، مردیث مک‌آور

0

ترجمه این اثر را به مادرم میترا و پدرم هوشنگ تقدیم می‌کنم.

راییکا صدری


کتاب ترامپ ۱۰۱ راه موفقیت ترجمه‌ای است از:

۱۰۱ The Way to Success

Donald J. Trump with Meredith Mclver


سخن ناشر

موفقیت یک نوع اسارت است؛

چون شما را وادار می‌کند

که به موفقیت بیشتری برسید.

آلبر کامو


دانلد جی. ترامپ، خیلی وقت است که مشهور است. او علاوه بر مدیریت تعداد وسیعی از شرکت‌های موفق، مظهر موفقیت و الهام‌بخش میلیون‌ها نفر در سرتاسر دنیا است.

کتاب «ترامپ: ۱۰۱ راه موفقیت» یک گفتگوی خصوصی با این پیشتاز بزرگِ تجارت دنیا است.

این کتاب پر از دیدگاه‌ها، داستان‌ها، نظریات و نصایح آقای ترامپ در مورد چگونه موفق شدن است؛ داستانِ بر خلاف جهت آب شنا کردن. خود او در بخشی از کتاب می‌گوید که با مقیاس ترامپ فکر کنید؛ بزرگ‌تر بهتر است.

امیدوارم این کتاب کمک کند تا ساختار فکری خود را گسترش دهید و بزرگ‌تر، جسورانه‌تر و موفق‌تر عمل کنید.

شاهین ترکمن

پاییز ۱۳۸۹


مقدمه

دانلد جی ترامپ(۱) خیلی وقت است که مشهور است، ولی محبوبیت برنامهٔ تلویزیونی «کارآموز»(۲) از او یک قهرمان ملی واقعی ساخته است. علاوه بر مدیریت تعداد وسیعی از شرکت‌های موفق، آقای ترامپ نماد رؤیایی آمریکایی‌ها، مظهر موفقیت و الهام بخش میلیون‌ها نفر در سرتاسر دنیا است. این واقعیت که او مقاومت کرد تا بتواند امپراتوری اقتصادی خود را گسترش دهد و بعد از ۹ میلیون دلار قرض بالا آوردن، مجدداً میلیاردر شد، داستان او را جذاب‌تر می‌کند. آقای ترامپ تجارت را از هر جنبه و زاویه، از بالا و پایین و زیر و رو می‌شناسد. در کتاب «ترامپ ۱۰۱: راه موفقیت» او بسیاری از اصول علمی‌ای را که در حرفه‌اش به او کمک کرده است، با ما شریک می‌شود.

بخش آموزش – دانشگاه ترامپ

آقای ترامپ به آموزش پایبند است. وی معتقد است که آموزش عامل بزرگی در موفقیت او بوده و تصمیم گرفته است که خودش هم معلم شود؛ با فعالیت‌هایی چون سخنرانی‌های عمومی، برنامهٔ «کارآموز»، کتاب‌هایش و اکنون دانشگاه ترامپ.

***

من واقعاً حس می‌کنم که شما در ازای موفقیت‌تان باید چیزی بدهید؛ چه به مؤسسات خیریه، چه به جامعه و چه به حوزهٔ آموزش و پرورش. اگر این کار را نکنید، هیچ گاه در زندگی‌تان احساس رضایت و تکامل نخواهید کرد.

دانلد جی. ترامپ

***

دانشگاه ترامپ پایه‌گذاری شد تا مهارت‌های مهمی را که برای به دست آوردن موفقیت ماندگار لازم است به بازرگانان آموزش دهد. تولیدات، خدمات، دوره‌ها و برنامه‌های آموزشی انحصاری ما، یادگیری‌ای در سطح بین‌المللی ارائه می‌دهند که برای استفادهٔ متمرکز، عملی و آسان هستند و از تکنولوژی کاملی بهره می‌برند. برنامه‌های دانشگاه ترامپ در انواع مختلف و زیادی از ساختارهای یادگیری وجود دارند؛ از جمله دوره‌های آموزش از راه دور چند رسانه‌ای(۳)، برنامه‌های زنده و دوره‌های صوتی. این برنامه‌های مناسب و موفقیت‌محور برای استفاده، درک و به یاد سپردن واضح و آسان مطالب طراحی شده‌اند.

در دانشگاه ترامپ دانشجویان ما شامل افراد حرفه‌ای، کارآفرینان(۴) و دیگر افرادی می‌شوند که از وضعیت فعلی تجاری خود راضی نیستند. دانشکدهٔ ما متخصص‌هایی از آموزشگاه‌های برجستهٔ دنیا دارد؛ از جمله دانشگاه کلمبیا، کالج دارتموث(۵) و دانشگاه نورث وسترن(۶). گروه استادان ما شامل مدیران ارشد و کارآفرینان برجستهٔ Fortune ۵۰۰ می‌شود که در کنار دیدگاه‌های مستقیم، تجربیات و دستورالعمل‌های عملی دانلد ترامپ، شما را در سرتاسر مسیر یادگیری راهنمایی خواهد کرد.

گروه ما معتقد به کمک به دانشجویان است تا آنان در رسیدن به اهداف تجاری خود موفق شوند. دانشگاه ترامپ به روش ترامپ و کیفیت فوق‌العاده بالای کاری او باور دارد. این امر در هر چیزی که ما ارائه می‌دهیم، آشکار است.

این کتاب

این کتاب که با کمک دانشگاه ترامپ آماده شده است، مانند یک گفتگوی خصوصی با یکی از بزرگ‌ترین پیشتازان تجارت دنیا است. «ترامپ ۱۰۱: راه موفقیت» پر از دیدگاه‌ها، داستان‌ها، نظریات و نصایح آقای ترامپ در مورد چگونه موفق شدن است. همچنین این کتاب به شما فرصتی می‌دهد تا نگاه کوتاهی به تشکیلات ترامپ بیندازید و نگاهی دقیق به یک دورهٔ ۱۰ روزه در زندگی او- زمانی که پسرش بارون به دنیا آمد – بکنید.

ما در دانشگاه ترامپ مفتخریم که این کتاب فوق‌العاده را به شما تقدیم می‌کنیم. بسیار ممنون آقای ترامپ هستیم که دیدگاه‌های خود را با ما سهیم شد. برای شما حرفه‌ای طولانی، شاد و موفق آرزو داریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه ترامپ به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید.

www.Trumpuniversity.com

مایکل سکستن(۷)

رئیس دانشگاه ترامپ

شهر نیویورک


کتاب ترامپ؛ ۱۰۱ راه موفقیت در کسب و کار نوشته دانلدجی.ترامپ مردیث مک‌آور

کتاب ترامپ
۱۰۱ راه موفقیت در کسب و کار
نویسنده : دانلدجی.ترامپ ، مردیث مک‌آور
مترجم : راییکا صدری
انتشارات سیته
تعداد صفحات: ۲۱۶ صفحه

اگر خواننده جدید سایت «یک پزشک»  هستید!
شما در حال خواندن سایت یک پزشک (یک پزشک دات کام) به نشانی اینترنتی www.1pezeshk.com هستید. سایتی با ۱۸ سال سایقه که برخلاف اسمش سرشار از مطالب متنوع است!
ما را رها نکنید. بسیار ممنون می‌شویم اگر:
- سایت یک پزشک رو در مرورگر خود بوک‌مارک کنید.
-مشترک فید یا RSS یک پزشک شوید.
- شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید: صفحه تلگرام - صفحه اینستاگرام ما
- برای سفارش تبلیغات ایمیل alirezamajidi در جی میل یا تلگرام تماس بگیرید.
و دیگر مطالب ما را بخوانید. مثلا:

اولم، یکی از عجیب‌ترین جانداران روی زمین – شبیه جنین نارس یا موجودات سری فیلم‌های بیگانگان

جانداری به نام Proteus anguinus که همچنین به عنوان اولم olm شناخته می‌شود، گونه‌ای سمندر است که بومی آب‌های زیرزمینی آلپ در جنوب شرقی اروپا است. این جاندار از معدود مهره‌داران غارنشین است و به دلیل شکل سر و دست‌ها  رنگ سفید مایل به صورتی و…

کلاژهای کاغذی زیبای مینیمال از شخصیت‌های سینمایی مشهور

اینکه بتوانی به صورت خلاصه و مختصر و مفید با هنر خودت، مفهومی را برسانی، هر بسیار جالبی است. حالا تصور کنید که با برش چند کاغذ رنگی و کنار هم نهادت انها، یغنی کلاژ کاغذی بشود، شخصیت‌های مهم سینمایی را بازسازی کرد. این کاری است که مارگارت…

این عکس‌ها را ببینید تا تصدیق کنید که افسوس‌ها (حسادت‌های) اینستاگرامی ما بسیار اوقات درست نیستند!

هر کسی ممکن است طور خاصی از اینستاگرام استفاده کند. یکی صفحات خبری را دنبال می‌کند، دیگری بیشتر صفحات کاری یا سرگرمی را. یکی به اخبار و عادات سلبریتی‌ها علاقه دارد و برخی‌ها هم همه آشنایان و اعضای خانواده و دوستان قدیم و جدید را دنبال…

وقتی با اشعه ایکس از اشیای عادی عکس بگیرید؛ شگفت‌زده می‌شوید! کاری که آندری دومان کرد

مجموعه عکس‌های اشعه ایکس می‌توانند اشیاء روزمره را به روشی باورنکردنی و منحصر به فرد نشان دهند. آندری دومان، عکاس تجاری، حدود یک سال است که این کار را می‌کند. زمانی که دومان کاری را برای مشتریان انجام نمی‌دهد، دوست دارد پروژه‌های شخصی را…

عکس این درخت‌های عجیب در دوره جنگ جهانی دوم اصلا ویرایش نشده‌اند!

این عکس شگفت‌انگیز جنگ جهانی دوم ممکن است عکس ویرایش شده یا فیک به نظر برسد. اما واقعا این طور نیست. در این عکس سورئال، که بخشی از آرشیو عکاسی نیرو‌های دفاع فنلاند است، یک ماشین ارتش فنلاند در امتداد جاده‌ای در چند مایلی مرز با اتحاد…

گالری عکس: طراحی‌های داخلی و خارجی افتضاح و عجیب که با کمی قدرت شبیه‌سازی مغزی رخ نمی‌دادند!

چیزی که من اسمش را می‌گذارم شبیه‌سازی مغزی واقعا چیز لازمی در زندگی و کار است. یعنی اینکه بتوانید قبل از جابجایی و ساختن اجسام در ذهن تجسمش کنید و بعد حین کاربری‌های مختلف تصورش کنید و پیش‌بینی کنید که کجای کار می‌لنگد. فکر کنم از زمان…

آگهی متنی در «همه» صفحات
ایمپلنت دندان / عمل اسلیو معده / کلینیک زیبایی / عمل بای پس معده / بهترین جراح چاقی / متخصص زنان رشت / خرید گوشی با حکمت کارت / پمپ آب صابون / buy telegram members / جراحی چاقی تهران / پی آر پی موثرترین درمان آرتروز زانو / دکتر فارغ پور – متخصص زنان / خرید خودنویس / خرید دستگاه لیزر تیتانیوم / پمپ اسید / خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت / کمپ ترک اعتیاد / دانلود سریال / انواع مکمل های زینک / کلاه کاسکت / درمان سریع سیاتیک و دیسک کمر / متخصص زنان / کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان / کاشت مو / شیشه اتومبیل / دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش / ثبت برند / سرور مجازی / فروشگاه اینترنتی زنبیل / مشاوره حقوقی تلفنی / وکیل / خرید ساعت دیواری / لیزر درمانی بواسیر / ساعت تبلیغاتی / تجهیزات پزشکی / خرید سرور مجازی / تعمیر ماشین ظرفشویی / خرید تتر / متخصص ارتودنسی / چاپ لیوان / حمل بار دریایی از چین / بهترین سریال های ایرانی / داروخانه اینترنتی آرتان / فروشگاه آنلاین زوجیم / چاپ کلاه / کاشت مو / درمانکده / کاشت مو / پزشکا / قیمت ساک پارچه ای / تحلیل تکنیکال فارکس / سایت نوبت دهی دکتریاب / بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران / بهترین سریال های کره ای / دکتر فارمو / کتاب صوتی رایگان / تولید محتوا / دانلود نرم افزار / مجتمع فنی ونک / سریال جدید / داروخانه آنلاین تینا / سایت ترجمه تخصصی رایت می /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

•• 4 5