یکتابوک، دشواری خرید کتاب‌های درسی دانشگاهی را به سادگی انجام چند کلیک تبدیل می‌کند

رپورتاژ

“بیشترین حسرتی که در مورد تجربۀ خواندن یک کتاب خوب برای من وجود دارد این است که وقتی کتابی را به پایان می‌رسانی، آرزو می‌کنی که ای کاش نویسندۀ آن کتاب ، رفیق صمیمیت بود و تو هر زمان که می‌خواستی، تلفن را برمی‌داشتی و با او تماس می‌گرفتی، گرچه چنین چیزی به ندرت اتفاق می افتد”

جی دی سلینجر

و حالا من دقیقا می‌گویم که ای کاش می‌توانستم تلفن را بردارم، به سلینجر زنگ بزنم و از دلتنگی‌های نقاش خیابان چهل و هشتم بپرسم. خواهش می‌کنم کمی اجازه دهید از شور و هیجانی که به آثار سلینجر دارم بگویم. در حد همین یک جمله! من با تمام شخصیتهای او زندگی کرده‌ام. همیشه هر دخترک کوچک ۱۰ ساله‌ای که می بینم یاد ازمه در داستان “تقدیم به ازمه با عشق و نکبت می افتم“. کتاب خواندن پنجره‌ای است که به نور آگاهی باز می‌شود.

می‌دانید در حقیقت ما بدون خواندن کتاب نمی‌میریم، اما با خواندن کتاب هر روز متولد می‌شویم. کتاب خواندن، رمان‌ها، داستان‌های کوتاه و حتی کتابهای دانشگاهی و کمک درسی زندگی ما را معنادار می‌کند. اگر از متولدین دهه ۶۰ باشید شاید کتاب‌های اندیشه سازان را به یاد بیاورید و آن مقدمه‌های طوفانی را. کتاب‌های کمک درسی که ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست را به دلنشین‌ترین علوم عالم تبدیل می‌کردند. ما با کتاب خواندن با روزمرگی خود می‌جنگیم و در دل هزاران هزار فرهنگ و تمدن می‌رقصیم و چرخ می‌زنیم.

ما در یکتا بوک به دنبال زنده کردن همین شور و اشتیاق هستیم و از انرژی فوق‌العاده که لابه‌لای صفحات کتاب‌ها پنهان است، آگاهیم. به دنبال راهی بودیم تا شما راحت‌تر به این سرزمین عجایب داخل شوید. راهی که شما راحت‌تر بتوانید کتاب بخرید و خرید کتاب یک کابوس برایتان نباشد. اما این تمام داستان نیست. اصلا بگویید خیر! ما کتاب نمی خوانیم. دانشگاه که می‌روید، خدارا شکر که تمام ایران دانشگاه می‌روند مگر اینکه خلافش ثابت شود. در اینجا هم در یکتابوک به فکرتان افتادیم که یک بانک کتاب دانشگاهی جامع برای شما مهیا کنیم.

برای خرید کتابهای دانشگاهی فقط به چند کلیک کوچک نیاز دارید

خرید کتاب به خصوص خرید کتاب دانشگاهی برای خیلی از شما با خیابان شلوغ و غبارگرفتۀ انقلاب برابر است. خیلی وقت‌ها می‌شود که شما تنها یک کتاب مشخص را می‌خواهید، اما یک عصر تا شب باید وقت بگذارید، به انقلاب بروید و از لابه‌لای این حجم از ازدحام کتاب خود را بیابید و در نهایت خود را خیابان بیرون بکشید.

ما در یکتابوک هم به فکر بدبختی انقلاب بودیم، هم گرفتاری شما. با یک تیر چندین نشان زدیم و تصمیم گرفتیم هم این خیابان را کمی از شر دود و غبار متراکمش نجات دادیم و هم در زمان و انرژی شما صرفه جویی کنیم. تنها کافی است به وبسایت ما مراجعه کنید، رشتۀ خود را انتخاب کنید، تمام کتاب‌های مورد نیاز خود را یکجا در سایت ما می‌توانید بیابید. نگران کتاب‌های تازه چاپ شده هم نباشید. تمام کتاب‌های تازه چاپ شده را در یان قسمت سایت می‌توانید ببینید.

اما مگر میشود از کتابهای کمک درسی غافل شد؟

صدهزار مرتبه شکر که آنقدر کتاب‌های دانشگاهی و به خصوص دبیرستانی ما ناقص و الکن هستند که نیاز به خرید کتاب‌های کمک درسی صد برابر منابع اصلی احساس می‌شود و در حقیقت کمک آنها به اصل داستان منجر شده است.

ما می‌دانیم که اکثر مخاطبان کتاب‌های کمک درسی چیزی با پدیده‌ای به نام “کنکور” سرکار دارند و کنکور برایشان یعنی “زمان مهم است”. پس کامل‌ترین دسته بندی خود را در زمینه خرید کتاب کمک درسی انجام داده‌ایم تا بتوانیم بیشترین کمک را به دانش‌آموزان و دانشجویان کرده باشیم. ما می‌دانیم که اکثر انتشارات کمک درسی در زمینه‌های به خصوصی ممتاز هستند و عموما شما تمام کتاب‌های کمک درسی را یک انتشارات نمی‌خرید. پس در قسمت خرید کتب کمک درسی مبنای تقسیم‌بندی را بر اساس انتشارات قرار داده‌ایم تا به راحتی بتوانید در کمتر از چند ثانیه کتاب خود را از انتشارات مورد نظر پیدا کرده و خریداری کنید.

راستی فراموش نکنید که در خبرنامۀ ایمیلی یکتابوک عضو شوید، حتی اگر در تمام عمرتان یک خط از کتابی را نخواندید، این باعث می‌شود که هر هفته با چند کتاب جدید آشنا شوید و شاید خدایی نکرده یکی از آنها را تصمیم بگیرید بخوانید. آن وقت به دنیای قشنگ ما خوش آمدید. دنیایی پر از نور و آگاهی


این رپورتاژ توسط شرکت رسانه تجارت نوین تهیه و اجرا شده است.

نظرات

  1. سایت خیلی خوبی هست. مرسی بابت معرفی

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.