۳۰ عکس نوشته پروفایل زیبا از مشهورترین فیلم‌های تاریخ سینما برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی

0

انتخاب عکس نوشته پروفایل خوب اهمیت زیادی دارد. خیلی‌ها به صورت تصادفی عکس‌هایی از چهره خود یا مسافرت‌هایشان انتخاب می‌کنند. خیلی‌ها هم به عکس گل و بته و طبیعت اکتفا می‌کنند. اما برخی‌ها هم می‌خواهند برای عکس پروفایل از عکس نوشته‌های خوبی استفاده کنند. طوری که مثلا وقتی کاربر دیگری عکس‌های پروفایل قبلی آنها را یک به یک مرور می‌کند، چیزهای جالبی می‌بیند و متوجه می‌شود که کاربر سطحی نیست و سلیقه خوبی در انتخاب عکس نوشته و عکس پروفایل داشته است.

اما در این پست:

فیلم‌های سینمایی خوب پر هستند از دیالوگ‌ها و جملات زیبا و خاطره‌انگیز. وقتی ما عکس نوشته ای از این فیلم‌های مشهور می‌بینیم، بلافاصله به یاد آن فیلم می‌افتیم و سکانس‌های آن در ذهنمان مجسم می‌شود و تلاش می‌کنیم به یاد بیاوریم که آن جمله روایت شده را در کدام قسمت فیلم دیده‌ایم. به علاوه خیلی از ماها اصلا به زمانی که برای نخستین بار فیلم را دیده بودیم، پرتاب می‌شویم و یک سفر ذهنی انجام می‌دهیم و این برای ما بسیار نوستالژیک می‌شود.

به این ترتیب در واقع با انتخاب عکس نوشته سینمایی برای پروفایل توانسته‌ایم به راحتی کاربران دیگر را تحت تاثیر قرار بدهیم.

در این نوشته منتخبی از ۳۰ عکس نوشته خوب از شاخص‌‌ترین فیلم‌های سینمایی تاریخ را با هم مرور می‌کنیم. از پدرخوانده و رهایی از شاشنگ گرفته تا فهرست شیندلر و ۱۷ مرد خشمگین و از ماتریکس تا سکوت بره‌ها.

به علاوه شما می‌توانید از این عکس نوشته ها علاوه بر عکس پروفایل، به صورت عادی در کانال‌های تلگرام و صفحات اینستاگرام خود هم استفاده کنید. این طوری بحثی هم بین کاربران برمی‌انگیزید و هر کس به فراخور معلومات سینمایی خود و احساس خود در مورد عکس نوشته اظهار نظر می‌کند و دقایق و شرایط خوبی ایجاد می‌شود.

چقدر خوب است که در انتخاب مطالب ارسالی در شبکه‌های اجتماعی دقت کنیم و به جای فورواردهای بیهوده، چیزهای خوبی پیدا کنیم و با دیگران به اشتراک بگذاریم.

The Shawshank Redemption quotes

The Godfather عکس نوشته پروفایل عکس پروفایل

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.