بیمه بازار – اولین پلتفرم خرید آنلاین بیمه

0

رپورتاژ

آیا تابه‌حال برای شما هم پیش آمده که هنگام خرید بیمه سردرگم شوید؟ شاید میان گزینه‌های بسیار پیش‌رو امکان مقایسه و انتخاب برایتان سخت باشد. بیمه بازار به عنوان اولین پلتفرم خرید آنلاین بیمه، امکان مقایسه انواع بیمه، سفارش و ارسال رایگان را برای شما فراهم آورده است. بیمه‌بازار طی سه سال فعالیت خود، تجربیات فراوانی کسب کرده که کمک کرده با شناخت مشکلات و نقاط مبهم عموم افراد هنگام خرید محصولات پیچیده‌ای چون بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و بیمه مسافرتی سهولت و آسانی را تجربه کنند.

یادآور تمدید بیمه‌نامه

حتماً برای شما هم پیش آمده که در حال رانندگی باشید و ناگهان یادتان بیفتد که از موعد بیمه‌نامه‌تان گذشته و هنوز بیمه خود را تمدید نکرده‌اید. در این مواقع، علاوه بر استرس، باید جریمه نقدی دیرکرد را متحمل شوید. شما می‌توانید با ثبت یادآور یا ریمایندر علاوه بر دریافت تخفیف، قبل از سررسید موعد بیمه‌نامه از طریق پیامک مطلع شوید.

استعلام قیمت بیمه ازتمام شرکت‌ها

محاسبه‌گر آنلاین قیمت بیمه‌بازار، به شما این امکان را می‌دهد که با وارد کردن اطلاعات خودرو یا هر نوع بیمه مد نظرتان از تمامی شرکت‌های بیمه استعلام قیمت بگیرید و با مقایسه آن‌ها بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین بیمه‌نامه شخص ثالث فوراً صادر شده و در صورت سفارش قبل از ساعت ۲۱، همان روز فعال شده و قابل استفاده می‌گردد.

یکی از مزیت‌های ویژه بیمه‌بازار بروز بودن محاسبه‌گر بیمه است. چراکه مرتباً توسط کارشناسان بررسی دقیق شده و در سریع‌ترین زمان ممکن آفرهای شرکت‌های بیمه و تخفیف‌ها در آن اعمال می‌گردد. به همین خاطر هنگام استعلام قیمت می‌توانید از بروز بودن آن مطمئن باشید.

همچنین با توجه به بخشنامه جدید بیمه مرکزی مبنی بر صدور الکترونیکی بیمه‌نامه، الزامی به دریافت فیزیکی بیمه‌نامه نیست. بنابراین شما می‌توانید تنها با آپلود کردن کارت ماشین و بیمه‌نامه قبلی خود بیمه‌نامه الکترونیکی را در کمتر از یک ساعت در گوشی همراه خود داشته باشید.

طراحی جدید بیمه بازار

بیمه‌بازار به‌تازگی با تغییرات اساسی در ظاهر و زیرساخت خود سعی داشته با ساده‌سازی هرچه تمام‌تر فرایند خرید بیمه، سرعت و سادگی آن را دوچندان کند.

طراحی مینیمال و دوری از اصطلاحات تخصصی و دشوار بیمه‌بازار را به مرجعی متمایز برای خرید بیمه تبدیل کرده است. همه ما هنگام خرید بیمه با سؤالات زیادی روبرو می‌شویم که ممکن است بعدها ما را دچار مشکل کند. اما بیمه‌بازار در این راه همراه با شماست. در نسخه جدید وب‌سایت علاوه بر قرار دادن راهنماهای متعدد و قابل فهم نمودن اطلاعات، پشتیبانی تلفنی با بهره‌گیری از کارشناسان بیمه خبره در هر رشته بیمه، آماده پاسخگویی به سؤالات شما در هر زمینه‌ای هستند.

جوجه تیغی؛ نمادی هوشمندی

نسخه جدید بیمه‌بازار جوجه تیغی نام دارد و الهام گرفته از استراتژی ساده اما کارآمد او در برابر مشکلات است. یک جوجه تیغی در برابر خطرات و ریسک‌های فراوانی ممکن است قرار بگیرد. هر موجودی که دشمن او به حساب می‌آید ممکن است با حربه‌های فراوانی سعی در نزدیک شدن به او را داشته باشد. اما او در برابر تمام این خطرات و تهدیدها یک سلاح دارد: تیغ‌هایش.

بیمه‌بازار نیز سعی بر آن داشته تا با آسان کردن هرچه تمام‌تر و لذت‌بخش‌تر نمودن فرایند خرید و سفارش، به کاربر کمک کند تا بر مشکلات و پیچیدگی‌های خرید بیمه فائق آیند. چراکه ما معتقدیم شما باید آسودگی و آرامشی که بیمه به زندگی ما به ارمغان می‌آورد را از همان لحظه خرید تجربه کنید.

با ورود به وبسایت https://bimebazar.com و انتخاب بیمه مورد نظر خود، تجربه‌ای متفاوت در خرید بیمه را تجربه کنید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.