با سایت دام کالا ، خرید گوسفند نیز اینترنتی شد!

0

رپورتاژ

با سایت دام کالا، خرید گوسفند نیز اینترنتی شد! و شما به راحتی می توانید با صرفه جویی در وقت نسبت به خرید گوسفند اقدام کنید با ما همراه باشید تا اطلاعاتی پیرامون خرید گوسفند ، فروش گوسفند ،در دام کالا و اطلاعات بیشتری در مورد گوسفند زنده و قیمت گوسفند در اختیار شما قرار دهیم.

سایت دام کالا:

دام کالا یک دامداری کاملا بهداشتی و سالم برای پرورش گوسفند است و در کنار آن، و خریداران گوسفند زنده میتوانند از طریق سایت دامکالا اقدام به خرید گوسفند نمایند. این سایت دارای مجوز رسمی دامداری از جهاد کشاورزی می باشد و از بروز ترین امکانات و تخصصی ترین تیم برای ارائه خدمات استفاده می کند.

با توجه به پیشرفتی که امروزه در دنیای صنعت شکل گرفته است شاهدیم که بیشتر حرفه ها از حالت سنتی  گذشته خارج شده اند و به صورت مکانیزه و صنعتی اداره می شوند، زیرا قطعا استفاده از ادوات صنعتی و جایگزین شدن آن با روش های رایج گذشته بازدهی و نتیجه گیری مطلوب تری دارد.

در رابطه با دامداری و پرواربندی گوسفندان نیز باید اشاره کرد به دلیل مصرف گوشت قرمز در کشور و نیاز مردم به این مواد غذایی، عرضه و تولید این محصول روند صعودی دارد. و ما نیاز به دامداری هایی داریم که بتواند پاسخگوی نیاز مردم در ارائه گوشت قرمز باشد.

اما آنچه ما در گذشته از روش های دامپروری می دانیم سنتی و چرا گاهی بوده، در این روش گاهی برخی دام ها به دلیل مریضی و عدم رسیدگی از بین می رفتند یا کیفیت گوشت به دلیل عدم نظارت بر خوراک گوسفند مطلوب نبود. همچنین بعضی از افراد اقدام به خوراک دهی گوسفند با استفاده از نان خشک شده میکردند که منبع انواع انگل ها و قارچ ها بوده و باعث پایین آمدن کیفیت پروتئین گوشت گوسفند می گردیده است. در ضمن در روش های قدیمی نظارت دامپزشک بر دام ها بسیار کم فاقد هرگونه واکسیناسیون و داروهای ضد انگل بوده اند.

ولی دام کالا، گوسفند را در محیطی عاری از هرگونه آلودگی با نظارت دقیق دامپزشکان مقیم در دامداری پرورش میدهد. برای خرید گوسفند کافی است شما سری به سایت دامکالا بزنید.

خرید گوسفند

خرید گوسفند

خرید گوسفند به روش آنلاین از طریق دامکالا:

نحوه خرید گوسفند از دامکالا کار پیچیده ای نیست زیرا هر آنچه از اطلاعات گوسفند زنده که لازم است در اختیار مشتریان قرار دارد و می توانند با مراجعه به سایت دام کالا در صفحه نخست با مشاهده قیمت گوسفند و نیز رنگ ، نژاد و وزن گوسفند کسب اطلاعات کنید.

یکی از مزیت های دامکالا این است که شما دیگر اتلاف وقت نخواهید داشت بلکه تمام پروسه گوسفند به صورت اینترنتی صورت می گیرد و نیاز به حضور فیزیکی شما نیست.

در دامکالا این امکان برای مشتریان خرید گوسفند وجود دارد که حتی نژاد و نوع گوسفند را خودتان انتخاب کنید. زیرا تمام ویژگی ها با آخرین تغییرات در بانک اطلاعاتی دامکالا ذخیره شده است و امکان مشاهده برای مشتریان فراهم است.

گوسفند زنده

در ابتدا نیاز است شما تمام ویژگی های مد نظر را برای خرید گوسفند به صورت آنلاین در نظر بگیرید. یکی از فاکتور های مهم توجه به وزن گوسفند می باشد. زیرا وزن در قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود طبیعتا هر چقدر وزن انتخابی شما بیشتر باشد قیمت نیز افزایش خواهد یافت. اما عوامل اجرایی دام کالا قبل از فروش گوسفند به شما توصیه می کنند وزن بالاتر را انتخاب کنید زیرا گوشت بیشتری خواهید داشت و برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود.

یکی دیگر از مزیت های خرید اینترنتی گوسفند این است که شما هیچ گونه واسطه ای برای خرید ندارید بلکه مستقیما از طریق سایت دام کالا که وظیفه فروش گوسفند زنده را دارد می توانید خرید گوسفند داشته باشید که این امر در کاهش هزینه نهایی برای شما کمک خواهد کرد.

دامکالا برای خرید گوسفند اطلاعات مفیدی را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا خریدی مطمئن داشته باشند. در واقع شما با مراجعه به سایت دام کالا و انتخاب صفحه نخست می توانید ویژگی محصول مورد نظر را بررسی کنید و با ثبت سفارش نسبت به خرید اقدام کنید.

توجه داشته باشید تمامی مراحل فروش گوسفند به صورت آنلاین انجام می گیرد به این صورت که ابتدا با در نظر گرفتن وزن گوسفند دکمه خرید را انتخاب میکنید توجه داشته باشید که هنوز خرید شما ثبت نهایی نشده است.

در این بین اگر درخواست قصاب داشته باشید باید در فیلد مشخص علامت بزنید تا برای شما ثبت شود. هزینه ارسال قصاب در دام کالا برای مشتریان کاملا رایگان می باشد.

در مرحله بعدی شما با ثبت اطلاعات خود و درج آدرس محل سکونت وارد مرحله پرداخت هزینه خواهید شد. توجه داشته باشید که آدرس و شماره تلفن را دقیق بدون اشتباه تایپی وارد کنید تا مشکلی به وجود نیاید.

ثبت نهایی سفارش شما بعد از پرداخت هزینه فعال خواهد شد. شما از طریق همان صفحه پیگیری می توانید پرداخت هزینه را به صورت الکترونیک انجام دهید و شماره پیگیری سفارش خود را از طریق پیامک دریافت کنید. در این حالت خرید گوسفند برای شما در لیست ارسالی ها قرار می گیرد و در زمان مقرر با هماهنگی به شما ارسال می شود.

دام کالا هیچگونه هزینه ای در قبال ارسال گوسفند از شما دریافت نخواهد کرد همچنین امکان ارسال قصاب رایگان نیز برای مشتریان فراهم است. شما میتوانید با اطمینان از دامکالا خرید گوسفند زنده به صورت آنلاین داشته باشید.

دامکالا گوسفند را در زمانی که خودتان مشخص کرده اید برای شما ارسال می کند ولی اگر مشتری در زمان ارسال حضور نداشته باشد بازگردانده می شود و هزینه ارسال مجدد از مشتری دریافت می شود.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.