یک تیر و چند نشان با اپلیکیشن پرداخت قبض بامن ۲۴

0

رپورتاژ

سامانه بامن ۲۴ با شناسایی نیازمندی ها در حوزه پرداخت قبض، بستری را فراهم آورده است تا کاربران به راحتی اقدام به پرداخت قبوض بدون شناسه پرداخت نمایند.

بامن ۲۴ یک اپلیکیشن هوشمند و کاربردی است که علاوه بر خرید شارژ و بسته اینترنت، به طور تخصصی در حوزه پرداخت قبض فعالیت می‌کند. در اپلیکیشن پرداخت قبض بامن ۲۴ دیگر نیازی به شناسه پرداخت ندارید و می‌توانید از تمام قبوض خود بدون شناسه استعلام بگیرید. به همین دلیل است که می‌گوییم بامن ۲۴ یک تیر است که با آن می‌توانید چند نشان را هدف بگیرید. در ادامه به معرفی خدمات بامن ۲۴ خواهیم پرداخت؛ با ما همراه باشید.

با توجه به شیوع بیماری کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بهتر است پرداخت قبوض به صورت اینترنتی و غیر حضوری انجام شود. بنابراین کاربران برای استفاده از خدمات بامن ۲۴ می‌توانند به آدرس Baman24.ir مراجعه کرده و یا از طریق کافه بازار و گوگل پلی اپلیکیشن پرداخت قبض بامن ۲۴ را دانلود نمایند.

چرا در اپلیکیشن پرداخت قبض بامن ۲۴ ثبت نام کنیم؟

با نصب اپلیکیشن بامن ۲۴ شما می‌توانید از خدمات اپلیکیشن مانند خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت تمامی قبوض دائمی همراه اول، دائمی ایرانسل، تلفن ثابت، آب، برق، گاز، خلافی خودرو، مالیات و عوارض شهرداری بهره مند شوید. اما در صورتی که در اپلیکیشن ثبت نام کنید، قابلیت های بیشتری پیش روی شماست.

با ثبت نام در اپلیکیشن بامن ۲۴ دیگر نیاز نیست برای خرید شارژ و بسته اینترنت، شماره خود را وارد کنید، فقط کافیست روی نام خود کلیک کنید. با ثبت نام در این اپ، می توانید به صورت آنی از قبوض شهری و خدماتی استعلام بگیرید، اطلاعات قبض ها را ذخیره کنید تا برای ماه های بعد نیازی به وارد کردن دوباره نباشد، برای قبض ها نام انتخاب کرده و یا حتی به صورت دسته جمعی قبض های تان را پرداخت نمایید. بخشی دیگر نیز با نام گزارشات به برنامه اضافه می شود که امکان مشاهده سوابق پرداخت وجود دارد.

پرداخت قبض بامن ۲۴

پرداخت تمامی قبوض از جمله پرداخت قبض همراه اول، ایرانسل و تلفن ثابت، قبض برق، قبض آب، قبض گاز، خلافی خودرو، مالیات و عوارض شهرداری با اپلیکیشن پرداخت قبض بامن ۲۴ امکان پذیر است. در صورتی که شما یکبار از قبوض خود استعلام بگیرید، اطلاعات قبض شما ذخیره خواهد شد. بنابراین در دوره های بعدی می‌توانید اقدام به پرداخت قبض بدون شناسه نمایید.

از دیگر قابلیت های اپلیکیشن می‌توان به پرداخت تجمعی قبوض اشاره کرد. به این معنی که پس از یک بار استعلام قبوض، می‌توانید همگی آنها را انتخاب کنید و با یک درگاه پرداخت، قبوض خود را به صورت گروهی پرداخت کنید.

خرید شارژ بامن ۲۴

در اپلیکیشن بامن ۲۴ علاوه بر خرید شارژ مسقیم و دریافت پین کد، تخفیفات شگفت انگیزی برای خرید شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل در اختیار شما قرار می‌دهد که در اپلیکیشن های دیگر دیده نمی‌شود.

خرید بسته اینترنت بامن ۲۴

اپلیکیشن بامن ۲۴ این قابلیت را دارد که بسته اینترنت مورد نظر را بر اساس دوره استفاده، میزان حجم و قیمت آن فیلتر کند. بنابراین شما به راحتی می‌توانید بسته اینترنت مورد نظر خود را پیدا کنید.

سخن آخر

اپلیکیشن بامن ۲۴ انتخابی هوشمندانه در حوزه استعلام قبض، خرید شارژ و بسته اینترنت است که از طریق کافه بازار و یا گوگل پلی قابل دانلود است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.