سومین فراخوان جذب طرح کسب‌و‌کار و محصولات نوآورانه در دوره‌های پیش‌شتابدهی، شتابدهی و سرمایه گذاری

0

رپورتاژ

مرکز نوآوری ایران زمین با هدف پرورش، رشد و حمایت از طرح­‌های خلاق، نوآور، ارزش آفرین با تمرکز برحوزه فناوری‌های مالی (فین‌تک) با شعار «نوآوری به گستره ایران زمین» شروع به فعالیت کرده است.

این مرکز با اعلام فراخوان سومین دوره جذب طرح کسب‌وکارهای نوآور در نیمه زمستان امسال، برای دوره‌های “پیش‌شتابدهی“، “شتابدهی” و “سرمایه‌گذاری“، قصد دارد علاوه بر تمرکز بر روی کسب‌وکارهای حوزه “ فناوری مالی (فین تک)“، کسب‌وکارهای حوزه‌های “سرگرمی“، “سلامت“، “امنیت” و “شهرهوشمند” را نیز جذب، بررسی و در صورت احراز شایستگی‌های لازم، حمایت نماید.

مزایای مرکز نوآوری ایران زمین، وابسته به بانک ایران زمین، برای کسب‌وکارهای نوآور و صاحبان ایده عبارتند از:

  • قابلیت استقرار در محیط مرکز و استفاده از فضای کار اشتراکی؛
  • قابلیت بهره‌گیری از مربیان و مشاوران متخصص در هر یک از حوزه‌های تخصصی و عمومی کسب‌و‌کار؛
  • قابلیت استفاده از کارگاه‌های آموزشی (عمومی و تخصصی)؛
  • شبکه‌‌سازی و ارتباط گسترده با سرمایه‌گذاران و افراد زیست‌بوم نوآوری کشور؛
  • تزریق سرمایه پیش‌بذری به کسب‌وکارهای نوآور به میزان ۱۵۰ میلیون تومان در دوره شتابدهی بر طبق دریافت گزارشات پیشرفت ادواری؛
  • قابلیت استفاده از سرویس‌های بوم بانک ایران زمین در دوره شتابدهی و سرمایه‌گذاری؛

دوره پیش‌شتابدهی” : یک دوره ۳ ماهه بوده است که افراد با ایده‌های ناب و طرح‌های نوآورانه وارد شده و آموزش و رشد می‌بینند، ایده‌ها اعتبارسنجی می‌شوند و مقدمات تهیه کمینه محصول پذیرفتنی در این دوره فراهم می‌شود.

دوره شتابدهی” : یک دوره ۶ ماهه بوده است که افراد متقاضی یا صاحبان طرح‌های نوآورانه با داشتن کمینه محصول پذیرفتنی طبق برنامه‌ای مدون در جهت رشد و بهبود محصول خود پرورش پیدا می‌کنند.

سرمایه‌گذاری” : تأمین و حمایت مالی است که مرکز نوآوری با قبول ریسک بالا، به سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای نوآور که منطبق با اولویت‌های بانک و مستعد جهش و رشد ارزش هستند می‌پردازد.

شایان ذکر است این فراخوان از ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ مصادف با ولادت حضرت فاطمه‌الزهرا (س) آغاز گردیده و تا تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت.

چنانچه علاقه‌مند هستید در جهت پرورش طرح کسب‌وکار و محصول نوآورانه خود از حمایت‌های مرکز نوآوری ایران زمین برخوردار شوید به وب سایت مرکز مراجعه نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۴۳۰۰۰۱۲۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.