یوفو UFO‌ یا شیء پرنده ناشناس چیست؟ آیا واقعا وجود دارد؟

0

UFOنامی که مردم عادی برای این‌ها بکار می‌برند «بشقاب پرنده‌ها می‌باشند.UFO مخفف Unidentified Flying Object»، «اشیای پرنده ناشناس» می‌باشند.

آیا آن‌ها واقعا وجود دارند؟ بسیاری از کتاب‌ها درباره آن‌ها مطالبی نوشته‌اند و هزاران نفر از مردم ادعا می‌کنند که از آن‌ها عکسبرداری کرده‌اند. علیرغم اینکه تحقیقات علمی آن‌ها را تایید نکرده‌اند، با این وجود هنوز مردم بر این باورند که آن‌ها وجود دارند. و مطالعه گزارشات مربوط به بشقاب پرنده‌ها حاکی از این است که: «UFO‌ها با یکدیگر متفاوتند. بعضی از مردم گزارش می‌دهند که بشقاب‌های پرنده مسطح دیده‌اند، برخی دیگر اشکال کروی، حلقوی و با لوله‌ای، بشقاب پرنده‌هایی را دیده‌اند.

بنظر می‌رسد رنگ بشقاب پرنده‌ها نیز چون اندازه آن‌ها متفاوت باشد. تقریبا بشقاب پرنده‌ها در تمامی رنگ‌ها گزارش شده‌اند و بعضی از این‌ها بنظر می‌رسد که در موقع مشاهده آن‌ها تغییر رنگ می‌دهند.

دیده شده که بشقاب پرنده‌ها در هر جهت و تقریبا هر سرعتی حرکت می‌کنند. آن‌ها می‌توانند در یک زاویه راست دور بزنند، مستقیم بطرف بالا و پائین حرکت کنند، و یا در یک مسیر زیگزاگ ( پیچ و خم دار » حرکت کنند.

آن‌ها می‌توانند بی‌حرکت در هوا ایستاده و صدای خش خش و غرش تولید کنند.

وقتی نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا تحقیق در مورد گزارشات بشقاب‌های پرنده را آغاز کرد پی برد که مردم نمی‌توانند آنچه را که دیده‌اند خوب شرح بدهند. هر کسی که در مورد بشقاب پرنده گزارش می‌داد، چیز‌هایی را دیده بود، اما چه چیز را؟

در برخی موارد آن چیز در واقع یک بالون هوا بود، در موارد دیگر آن یک ماهواره، ابر، یک شهاب سنگ، یک ستاره، یک پرنده، یک ستاره دنباله دار – یک سیاره و با یک آتش بازی بوده است. آن‌ها همچنین می‌توانند چیز‌هایی باشند که دنباله‌های خورشیدی نامیده می‌شوند. این‌ها در حقیقت تصاویری از انعکاس نور خورشید از درون بلور‌های یخ می‌باشند.

بسیاری از داستان‌های بشقاب پرنده مربوط به گوی‌های آتشین است که بوسیله رعد و برق تشکیل یافته‌اند. اگر بشقاب پرنده‌ها سفینه‌های واقعی باشند، در گزارشات مربوطه آن‌ها باید یک الگوی معین داشته باشند، اما چنین الگویی وجود ندارد و این بدین علت است که مردم سفینه‌ای را نمی‌بینند، بلکه چیز‌های دیگری می‌بینند، بنابراین دانشمندان اعتقاد دارند که هیچ مدرکی وجود ندارد که ثابت کند با موجودات با هوش از دنیا‌های دیگر روبرو شده‌ایم و با مورد تهاجم قرار گرفته‌ایم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.