برنامه کامل و تاریخ و ساعت بازی‌های مرحله حذفی جام ملت‌های اروپا – یورو ۲۰۲۰

0

مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ امشب با برگزاری بازی های گروه های G و  F به پایان رسید تا چهره ۱۶ تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شود.

بر اساس قوانین مسابقات تیم های اول و دوم هر گروه به همراه ۴ تیم برتر سوم گروه های شش گانه، تشکیل دهنده ۱۶ تیم مرحله یک هشتم نهایی خواهند بود. به این ترتیب اسامی تیم های صعود کننده به دور حذفی یورو به شرح زیر است:

گروه اول: ایتالیا، ولز و سوئیس (یکی از ۴ تیم برتر سوم)
گروه دوم: بلژیک و دانمارک
گروه سوم: هلند، اتریش و اوکراین (یکی از ۴ تیم برتر سوم)
گروه چهارم: انگلیس، کرواسی و چک (یکی از ۴ تیم برتر سوم)
گروه پنجم: سوئد، اسپانیا
گروه ششم: فرانسه، آلمان، پرتغال (یکی از ۴ تیم برتر سوم)

برنامه مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ نیز به شرح زیر خواهد بود:

شنبه ۵ تیر: ولز – دانمارک (آمستردام/ هلند)

شنبه ۵ تیر: ایتالیا – اتریش (لندن/ انگلستان)

یکشنبه ۶ تیر: بلژیک – پرتغال (سویا/ اسپانیا)

یکشنبه ۶ تیر: هلند – چک (بوداپست/ مجارستان)

دوشنبه ۷ تیر: فرانسه – سوئیس (بوداپست/ مجارستان)

دوشنبه ۷ تیر: کرواسی – اسپانیا (کپنهاگ/ دانمارک)

سه شنبه ۸ تیر: سوئد – اوکراین (گلاسکو/ اسکاتلند)

سه شنبه ۸ تیر: انگلیس – آلمان (لندن/ انگلیس)

همه بازی‌های ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شوند.

برنامه بازی های مراحل حذفی یورو ۲۰۲۱

در این قسمت برنامه مسابقات یورو ۲۰۲۱ در مراحل حذفی (یک هشتم نهایی، یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال) را بررسی می کنیم.

مرحله یک هشتم نهایی

پس از دور روز استراحت، مرحله یک هشتم نهایی مسابقات با حضور ۱۶ تیم برتر مرحله گروهی، در هفت شهر آمستردام، لندن، بوداپست، سویا، کپنهاگ، بخارست و گلاسکو برگزار خواهد شد.

مرحله یک چهارم نهایی

پس از ۲ روز استراحت، مرحله یک چهارم نهایی مسابقات با حضور ۸ تیم برنده مرحله یک هشتم نهایی، در چهار شهر سن پترزبورگ، مونیخ، باکو و رم برگزار خواهد شد.

# تاریخ ساعت مسابقه شهر
QF1 جمعه ۲ جولای، ۱۱ تیر ۲۰:۳۰ برنده بازی ۶ – برنده بازی ۵ سن پترزبورگ
QF2 جمعه ۲ جولای، ۱۱ تیر ۲۳:۳۰ برنده بازی ۴ – برنده بازی ۲ مونیخ
QF3 شنبه ۳ جولای، ۱۲ تیر ۲۰:۳۰ برنده بازی ۳ – برنده بازی ۱ باکو
QF4 شنبه ۳ جولای، ۱۲ تیر ۲۳:۳۰ برنده بازی ۸ – برنده بازی ۷ رم

مرحله نیمه نهایی

پس از ۲ روز استراحت، مرحله نیمه نهایی مسابقات با حضور ۴ تیم برنده مرحله یک چهارم نهایی، در استادیوم ومبلی شهر لندن برگزار خواهد شد.

# تاریخ ساعت مسابقه شهر
SF1 سه شنبه ۶ جولای، ۱۵ تیر ۲۳:۳۰ برنده بازی QF2 – برنده بازی QF1 لندن
SF2 چهارشنبه ۷ جولای، ۱۶ تیر ۲۳:۳۰ برنده بازی QF4 – برنده بازی QF3 لندن

فینال

پس از ۳ روز استراحت، آخرین بازی مسابقات برای مشخص شدن تیم قهرمان، در استادیوم ومبلی شهر لندن برگزار خواهد شد.

تاریخ ساعت مسابقه شهر
یکشنبه ۱۱ جولای، ۲۰ تیر ۲۳:۳۰ برنده بازی SF1 – برنده بازی SF2 لندن
برنامه کامل و تاریخ و ساعت بازی‌های مرحله حذفی جام ملت‌های اروپا - یورو 2020
برنامه کامل و تاریخ و ساعت بازی‌های مرحله حذفی جام ملت‌های اروپا – یورو ۲۰۲۰

جالب اینجاست در یک سمت رقابت های یورو ۲۰۲۰ شرایط دشوار بوده و چند تیم مدعی از جمله ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، کرواسی بلژیک و پرتغال قرار دارند. اما در سمت دیگر احتمالا یکی از بین آلمان، هلند و انگلیس شانس بیشتری برای رسیدن به دیدار نهایی دارند.

اما بی تردید دیدار آلمان برابر انگلیس حساس ترین دیدار مرحله بعدی خواهد بود. جدال این دو قدرت سنتی فوتبال اروپا در ۶۰ سال اخیر همیشه از حساسیت بالایی برخوردار بوده و حالا شاگردان گرت ساوت گیت به دنبال انتقام آن گل مردود فرانک لمپارد در سال ۲۰۱۰ و گذر از سد تیم یوواخیم لوو هستند.


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.