یک میلیاردر ایرانی تبار ناجی فیلم Ferarri مایکل مان و آدام درایور شد

0

«مایکل مان» آماده فیلمبرداری «فراری» (Ferrari) در ایتالیا است.  فیلمبرداری این پروژه پرستاره قرار است اواسط ماه ژوئیه آغاز شود. این فیلم بیوگرافیکال پرخرج برای «انزو فراری» با ستارگانی چون «پنه‌لوپه کروز»، «شیلین وودلی» و «آدام درایور» در نقش فراری ساخته خواهد شد.

در چند ماه گذشته وضعیت متزلزل مالی استودیوی اس‌تی‌اکس تولید این پروژه را به خطر انداخت اما جمعه پیش گزارش شد که «کمپانی‌های نجفی» که متعلق به «جاهم نجفی» میلیاردر ایرانی تبار است، این استودیو را با قراردادی ۱۷۳ میلیون دلاری خریداری کرده است.

درایور که اخیراً در «خاندان گوچی» (House of Gucci) دیده شده، در این فیلم جانشین «هیو جکمن» شده است که قرار بود نقش اصلی را بازی کند. کروز در نقش «لورا» همسر انزو و وودلی نقش معشوقه او «لینا لاردی» را بازی خواهند کرد.

داستان این فیلم که مان دو دهه است بر روی آن کار می‌کند، در تابستان سال ۱۹۵۷ روی می‌دهد وقتی که فراری دچار بحران است و ورشکستگی کمپانی فراری که انزو و همسرش ده سال برای بنا شدنش از صفر کوشیدند را تهدید می‌کند. انزو تصمیم می‌گیرد که روی یک مسابقه دیگر – رالی ۱۰۰۰ مایلی «میله میلیا» (Mille Miglia) در سراسر ایتالیا.

مان فیلمنامه «تروی کندی مارتین» فقید را بازنویسی کرده که بر اساس کتاب «انز فراری – انسان و ماشین» نوشته «براک ییتس» به نگارش درآمده است. این فیلمساز به واسطه کمپانی «موتو پروداکشنز» یکی از تهیه‌کنندگان پروژه نیز خواهد بود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.