خرید لیزر اشنایدر

0
رپورتاژ

چکیده : مزایای خرید لیزر اشنایدر رفع موهای زائد با سه طول موج، رابط کاربری هوشمند، سه اندازه پروب و سیستم کولینگ پیشرفته برای مراکز زیبایی در این پست معرفی می‌شود.

 

با خرید لیزر اشنایدر، مراکز درمانی و کلینیک‌های پوست و مو می‌توانند رضایت همه مشتریان را جلب کنند. خرید این دستگاه با در نظر گرفتن امکانات پیشرفته و عملکرد قابل اطمینان آن در رفع موهای زائد، یک نوع سرمایه‌گذاری کاری با بازدهی مطلوب محسوب می‌شود.

این پست را دنبال کنید تا با ویژگی‌ها، امکانات، نحوه کار، و البته قیمت لیزر اشنایدر آشنا گردید.

خرید دستگاه لیزر اشنایدر

بازار تجهیزات پرتوپزشکی شاید به شلوغی و شناخته‌شدگی بازار موبایل یا کامپیوتر نباشد، اما مجموعه‌ای از برندهای بزرگ بین‌ المللی با تکنولوژی‌های درمانی خلاقانه، هر ساله تجهیزات جدید و پیشرفته‌ای را معرفی می‌کنند.

برخی بازرگانی‌ها در این بازار توانسته‌اند نمایندگی انحصاری و تجاری بسیاری از این برندها، از برندهای معتبر کره جنوبی مثل Cellina، Ruikd، و Leaflife تا برندهای اروپایی مثل ماتیس، اینترمدیک، و Schneider را اخذ کنند.

خرید لیزر اشنایدر برای کلینیک‌ها مزایای گسترده و متنوعی، مثل پوشش دادن سه طول موج رایج رفع موهای زائد (الکساندرایت، دایود و ان‌دی: یاگ)، سیستم خنک کننده پیشرفته TEC دبل، سه اندازه مختلف پروب برای رفع موهای زائد قسمت‌های مختلف بدن و خروجی بسیار قدرتمند لیزر بار ۱۲۰۰ وات واقعی دارند.

خرید دستگاه لیزر اشنایدر

تکنولوژی لیزر سه طول موجی ترکیبی

برخی از دستگاه‌های لیزر پیشرفته، چند تکنولوژی لیزر با طول موج متفاوت را همزمان در اختیار متخصص زیبایی قرار می‌دهند که دستگاه لیزر اشنایدر یکی از موفق‌ترین نمونه‌ها به حساب می‌آید.

اگر رنگ پوست مراجع‌کننده روشن و از نوع معمولی باشد، طول موج الکساندرایت دستگاه اشنایدر بدون کمترین درد، سوزش و عوارض جانبی برای رفع موهای زائد کارایی دارد، اما اگر رنگ پوست فرد تیره‌ باشد و فولیکول‌های موی محکمی هم داشته باشد، طول موج دایود ۸۰۸ نانومتری، و از آن بهتر طول موج ان‌دی: یاگ (۱۰۶۵ نانومتر) گزینه‌های کارآمد تری هستند.

ویژگی جذاب این دستگاه دسترسی همزمان به هر سه طول موج، و البته راهکارها و تکنیک‌های درمانی سه‌ طول موجی است.

از یاد نبرید خرید این دستگاه، معادل دسترسی به یک دستگاه لیزر موهای زائد هوشمند با جدیدترین سنسورهای پرتوپزشکی است که به محض قرار گرفتن روی پوست بیمار، مناسب‌ترین پارامترها را به متخصص زیبایی یا جراح پیشنهاد می‌کند.

سه پروب برای حذف موهای زائد همه قسمت‌های بدن

با خرید دستگاه لیزر اشنایدر، سه پروب یا نوک قابل تعویض روی هندپیس خواهید داشت که برای هدف قرار دادن موهای هر نقطه‌ای از بدن کارایی دارند.

پروب ۱۵ در ۳۰ میلی‌متری

با این پروبِ به نسبت بزرگ به راحتی می‌توانید موهای روی پا، سینه، بازو، پشت، پهلوها و شکم را بدون درد از ریشه بیرون بکشید.

پروب ۱۵ در ۱۵ میلی‌متری

این پروب که در دسترس کلینیک شما قرار می‌گیرد برای ناحیه صورت کاربرد دارد. موهای اضافی دور لب و گردن به وسیله آن حذف می‌شوند. این پروب برای موهای روی انگشت‌ها و مچ هم اندازه مناسبی دارد.

پروب مینی ۸ میلی‌متری

کوچک‌ترین پروب لیزری که در اختیار متخصص پوست یا جراح زیبایی قرار می‌گیرد برای هدف گرفتن موهای زائدی است که در قسمت‌های ظریف‌تر قرار گرفته‌اند.

در سالن‌های زیبایی رفع موهای زائد بدن نیز این پروب به خصوص برای حذف موهای پایین‌تنه و میان پاها به کار برده می‌شود.

قیمت لیزر اشنایدر

رابط کاربری هوشمند

عامل اصلی محبوبیت و اعتبار دستگاه لیزر اشنایدر، رابط کاربری هوشمندی است که مزایای گوناگونی برای سناریوهای احتمالی متفاوت عرضه می‌کند. یک مانیتور لمسی ال سی دی ۱۲.۴ اینچی روی بدنه ۶۰ کیلویی این دستگاه قرار دارد که از طریق آن به امکاناتی که در ادامه معرفی می‌شود، دسترسی پیدا می‌کنید.

سیستم پیشرفته مانیتورینگ زنده

یکی از مشکلات رایج دستگاه‌های لیزر که در برخی از تجهیزات میان‌رده هم دیده می‌شود، به هم ریختن تنظیمات و البته محاسبات در طول جلسه لیزرتراپی است. برای مثال وقتی سیستم خنک کننده به اندازه کافی کارآمد نباشد پس از ۳۰ تا ۴۰ دقیقه تابش لیزر، ممکن است پوست بیمار بسوزد و اگر به اندازه کافی بی‌حس نباشد، درد شدیدی را متحمل شود.

اگر تا به حال در کلینیک خود با چنین مواردی مواجه شده باشید، لازم است برای بازیابی اعتبار و جلب اعتماد بیشتر مشتریان، به خرید دستگاه لیزر اشنایدر فکر کنید که یک سیستم پیشرفته مانیتورینگ زنده برای این موارد، و موارد مهم دیگر دارد:

  • شناسایی ولتاژ زنده

  • نظارت زنده حرارت پوست

  • نظارت زنده پهنای پالس

  • شمارنده شات (برای سیستم لیزر دایود)

  • هشدار نگهداری دستگاه در صورت نیاز (تعویض آب مقطر هر دو سه هفته – تعویض فیلتر آب هر شش ماه تا یک سال)

  • سیستم لیزینگ که به خصوص برای مراکزی که دستگاه را اجاره می‌دهند، با قفل دستگاه از راه دور مناسب است

به این عملکردها که دقت کنید و برای مثال با بعضی از دستگاه‌های لیزر موهای زائد چینی فاقد اعتبار مقایسه کنید، متوجه می‌شوید قیمت لیزر اشنایدر با امکاناتش همخوانی دارد.

ایجاد پروفایل اختصاصی مشتریان (h3)

اگر برای کلینیک زیبایی یا مراکز مراقبت پوستی دنبال دستگاهی هستید که خودش برای مراجعان پرونده ایجاد کند و در نوبت بعدی مراجعه، آن‌ها را به یاد بیاورد، به غیر از خرید دستگاه لیزر اشنایدر گزینه‌ قابل توجهی در دسترس ندارید.

ضمانت‌های خرید دستگاه لیزر اشنایدر

دستگاه لیزر اشنایدر یک دستگاه تخصصی رفع موهای زائد است که با ترکیبی از تکنولوژی‌های لیزردرمانی و پرتوپزشکی عمل می‌کند که همه شناخته شده و رایج هستند.

اما برند اشنایدر، گواهی‌نامه‌های کیفیت اختصاصی را نیز، با گذراندن جدی‌ترین مراحل تست از نظر عوارض احتمالی در سازمان‌های غذا و داروی آمریکا (FDA) و اروپا (CE) دریافت کرده است.

شاید بد نباشد هنگام مقایسه قیمت دستگاه لیزر اشنایدر با محصولات رقیب، ضمانت ۴۰ میلیون شاتی دستگاه را هم در نظر بگیرید که به خریدار این اطمینان را می‌دهد خرید لیزر اشنایدر کاملاً به صرفه است.

قیمت دستگاه لیزر اشنایدر

سیستم خنک کننده چهارگانه

بیشتر دستگاه‌های لیزر جدید که طول‌ موج‌های چندگانه دارند با تکنولوژی خنک کننده TEC عرضه می‌شوند که مجموعه‌ای از راهکارهای کاهش دمای سطح پوست را عرضه می‌کنند.

عناصر خنک کننده آب و هوا هم در بسیاری از دستگاه‌های لیزر موهای زائد رایج هستند.

اما فقط بعضی از دستگاه‌های لیزر ممتاز هستند که از یاقوت کبود (Sapphire) برای جلوگیری از سوختگی لایه بیرونی پوست بهره می‌برند.

اگر می‌خواهید همزمان به تمام این تکنولوژی‌ها، راهکارهای خنک کننده و کولینگ دسترسی داشته باشید، خرید لیزر اشنایدر از نظر خیلی‌ها نزدیک‌ترین مسیر برای رسیدن به هدف شما است.

نتیجه‌گیری

در این پست با مزایای گوناگون خرید لیزر اشنایدر و به صرفه بودن قیمت آن آشنا شدید. در واقع خرید این دستگاه برای کلینیک‌ها تا حدی ضروری است؛ چرا که تعداد دستگاه‌های لیزر رفع موهای زائد با سه طول موج که عملکرد کاملاً مطمئن و رده بالایی داشته باشند آن قدرها هم زیاد نیست.

از همراهی شما تا انتهای این مجلۀ آموزشی صمیمانه سپاسگزاریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.