پربارترین نهال گردو در ایران; نهال گردو چندلر پیوندی اعلام شد!

0
رپورتاژ

چکیده : همه باغداران به دنبال نهال گردویی می گردند که تولید بالا و عملکرد بی نظیری را با خود به همراه داشته باشد.در میان تمامی نهال گردو موجود در نهالستان های ایران نهال گردو چندلر با اصلاحیاتی که روی آن صورت گرفته است جزو بهترین نهال ها از لحاظ باردهی و کیفیت معرفی شد!

 

درخت گردو از درختان تجاری و پرسودی است که بعد از چند سال به بازدهی بی نظیری رسیده و این باردهی تا سالیان طولانی تا 100 سال ادامه دارد.

از آنجایی که باغ گردو با باغ طلا برابری می کند هر فردی علاقه زیادی به احداث باغ گردو دارد.اما زمانی یک کشاورز می تواند از باغ گردو خود بار تجاری و مطلوب برداشت کند که نهال پیوندی را برای کاشت انتخاب کرده باشد.

در این مطلب می خواهیم به نقل از نهالستان نوین گردو به معرفی نهال گردو چندلر پیوندی پرسود با بازدهی بالا و عملکرد بی نظیر بپردازیم.

 

چرا نهال گردو چندلر پیوندی نوین گردو را بکاریم ؟

گردو چندلر از اولین و پربارترین نهال گردوهای دنیاست.این نهال از کشور آمریکا تولید و به سرتا سر دنیا رسید و جزو محبوب ترین و بهترین نهال گردوهای جهان انتخاب شد.

دلیل این استقبال و ارزش بالای گردو چندلر می تواند میزان باردهی و کیفیت مطلوب نهال باشد.این درخت گردوهای پرمغز, درشت با رنگ سفید و پوست کاغذی تولید می کند.

چندلر بیشترین میزان باردهی را در میان دیگر ارقام نهال گردو در دنیا دارد.

جهت مشاهده و خرید نهال گردو اینجا کلیک کنید.

اقلیم مناسب کاشت نهال گردو چندلر پیوندی کدام است ؟

کاشت درخت گردو چندلر برای مناطق معتدل و سردسیر توصیه می شود .این نهال در ارتفاعات بالا از 400 تا 1500 متر از سطح دریا رشد می کند.

میزان باردهی نهال گردو چندلر پیوندی چقدر است ؟

درخت گردو چندلر پیوندی زودبازده, دیرگل و از ارقام تجاری است.باردهی ارقام بذری چندلر 2 تا 3 تن است و میزان باردهی نهال گردو چندلر پیوندی در شرایط ایده آل به بیش از 12 تن در هکتار می رسد.

عمر تجاری نهال گردو چندلر چقدر است ؟

درخت گردو چندلر تا 100 سال عمر می کند.این نهال از سال اول باردهی را آغاز کرده و هر چقدر سن نهال بیشتر می شود میزان باردهی نیز افزایش می یابد.

 چرا نهال گردو چندلر پیوندی بهترین انتخاب برای کاشت است ؟

باید بگوییم 99 درصد باغداران به دنبال نهال گردو پیوندی و اصلاح شده ای هستند که زودبارده و زودرس باشند.از طرفی مقاوم به سرما و بیماری باشد و در شرایط ایده آل بتواند یک بار تجاری و پرسود را داشته باشد.

نهال گردو چندلر پیوندی از اولین نهال گردوهای تجاری در دنیا هستند که باردهی خود را از همان سال اول آغاز کرده و در سن بالغ شدن حدود 12 تن بار می دهند.

این نهال مقاومت بالایی به سرما دارد و دیرگل است که این ویژگی آن موجب استقبال از نهال چندلر شده است.

سخن پایانی

هر باغدار و کشاورزی به دنبال پربارترین و زودبارده ترین نهال گردو برای کسب درآمد بالا است.نهالستان نوین گردو موفق به اصلاح نهال گردو چندلر پیوندی شده است و این نهال را با باردهی 12 تن در هکتار روانه بازار کرده است.

چندلر دارای ویژگی های مثبت بی نظیری مثل پربار بودن, زودبازده بودن و دیرگل و باردهی خوشه ای است که موجب شده است جزو پرفروش ترین نهال گردوهای دنیا به حساب بیاید.

خرید نهال گردو چندلر پیوندی از نهالستان نوین گردو با مجوز جهاد کشاورزی و با تضمین قیمت و کیفیت با شناسه معتبر و گارانتی اصالت می باشد.

تمامی نهال ها دارای قرنطینه استانی بوده و با کارت سلامت و بهداشت به مشتریان عزیز تحویل داده می شود.خرید اینترنتی نهال و حضوری جهت رفاه حال مشتریان و برای کاهش هزینه ها فراهم شده است.

جهت خرید نهال گردو می توانید به آدرس سایت gerdo.pro مراجعه نمایید.

شماره تماس : 09121243597

آدرس نهالستان نوین گردو : کرج, گلدشت, فلکه سوم گلدشت, خیابان مخابرات شرقی

آگهی متنی در همه صفحات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.