دیگر کتاب های نوشته شده نویسنده 48 قانون قدرت | رابرت گرین

0
رپورتاژ

اگر شما به کتاب 48 قانون قدرت که توسط رابرت گرین نوشته شده است علاقه دارید، در این مطلب از سایت یک پزشک کتاب‌های دیگر نوشته شده توسط این نویسنده که با موضوعات قدرت، شهرت، زندگی بهتر و اعمال نفوذ است را به شما معرفی می‌کنیم.

ابتدا درباره رابرت گرین و زندگی‌نامه این نویسنده برجسته صحبت می‌کنیم تا با نویسنده کتاب 48 قانون قدرت آشنا شوید، سپس با معرفی کتاب های دیگر این نویسنده در خدمت شما عزیزان هستیم.

رابرت گرین نویسنده کتاب 48 قانون قدرت + معرفی کتاب‌ها

رابرت گرین (Robert Greene) در سال 1959 در لس آنجلس متولد شد. او تحصیلات دانشگاهی خود را دانشگاه‌های کالیفرنیا و ویسکانسین مدیسون در زمینه ادبیات سپری کرد. رابرت پیش از آن که نویسندگی را به عنوان حرفه اصلی انتخاب کند، کارهای دیگری از جمله کارگری ساختمان تا مترجمی و فعالیت در مجلات و فیلمنامه‌های هالیوودی را انجام داده است.

رابرت گرین در سال 1995 در ایتالیا با یک شخص در زمینه تولید کتاب آشنا شد و همین امر نقطه عطفی در زندگی رابرت شد. او به کمک این فرد کتاب 48 قانون قدرت را که از مشهورترین کتاب‌هایش است به چاپ رسانید.

دیگر کتاب های رابرت گرین نویسنده کتاب 48 قانون قدرت که به فارسی ترجمه شده‌اند:

 • کتاب 48 قانون قدرت

 • کتاب قوانین طبیعت انسان

 • کتاب چیرگی

 • کتاب 33 استراتژی جنگ

 • قانون پنجاهم (قانون 50 ام)

 • قوانین روزانه

در ادامه این مطلب کتاب‌های نوشته شده توسط رابرت گرین را به شما معرفی می‌کنیم.

کتاب 48 قانون قدرت:
48 قانون قدرت به عنوان پرفروش‌ترین و معروف‌ترین کتاب رابرت گرین شناخته می‌شود. این کتاب درباره ماهیت قدرت و میزان تاثیر آن در زندگی هر شخص است. رابرت گرین طی سال‌ها مطالعه و تحقیق درباره افراد قدرتمند تاریخ از جمله سان تزو (نویسنده کتاب هنر جنگ) و دیگر افراد قدرتمند تاریخ، ویژگی هایی که به این افراد قدرت بخشیده را تحلیل و بررسی کرده و در نهایت 48 قانون را به عنوان قوانین قدرت انتخاب کرده است. گرین معتقد است افرادی که از قوانین قدرت اطلاعی ندارند همان افرادی هستند که مورد سواستفاده توسط قدرتمندان قرار می‌گیرند. کتاب 48 قانون قدرت بهترین راهنما در زمینه توسعه فردی، ارتقای شخصیت و تسلط یافتن بر دیگران است.

کتاب قوانین طبیعت انسان:

قوانین طبیعت انسان دیگر کتاب رابرت گرین است که از محبوبیت بالایی برخوردار است. او در این کتاب با وضع یک سری قوانین توضیحات ماهیت، چگونگی رفتار و زندگی انسان را مورد بررسی قرار می‌دهد. با آگاهی از این قوانین شما می‌توانید در زندگی خود رفتار سنجیده‌تری داشته باشید.

هر فصل از کتاب قوانین طبیعت انسان داستانی از افراد مطرح و مشهور را مورد بررسی قرار داده که به گونه‌ای مثبت یا منفی از این قانون‌ها در زندگی‌شان استفاده کرده‌اند. سپس خواننده به کمک راهکارهایی به شناخت رفتار خود و اعمال عملکردی درست راهنمایی می‌شود.

در حقیقت رابرت گرین انتهای هر فصل را طوری خاتمه می‌دهد که شما یاد بگیرید از قوانین چگونه استفاده کنید تا برآیند کار مثبت باشد. چیزی که او می‌خواهد این است که شما برده احساسات و رفتار روتین انسانی‌تان نباشید. موردی که شما را از دیگران متمایز خواهد کرد.

کتاب چیرگی:

کتاب چیرگی اثری دیگر از رابرت گرین بر پایه‌ی به دست آوردن قدرتی نهفته نوشته شده است. قدرتی که در درون خودتان پنهان است و از آن آگاه نیستید. این کتاب شما را یاری می‌دهد تا با قدرت خود آشنا شوید، آن را بازیابید و در جهت رسیدن به اهداف و موفقیت به کار بگیرید.

قدرتی که در کتاب چیرگی به آن اشاره می‌شود موثرترین گونه قدرت بشری است که در مدرسه و دانشگاه‌‍‌ها صحبتی از آن نمی‌شود. چیزیست که افراد بزرگ از آن استفاده می‌کنند. رابرت گرین متخصص در زمینه قدرت، راه استفاده از آن را برای شما آشکار می‌کند و قصد دارد کاری کند که زندگی‌تان را آنگونه که خودتان می‌خواهید رهبری کنید.

این کتاب در حوزه خودسازی، موفقیت و توسعه فردی انتخاب مناسبی است که توان و تلاش بیشتر را در فرد بیدار می‌کند. با درک بر این که افراد بزرگ و تاثیرگذار در چنین مسیری سختی‌های زیادی را متحمل شده‌اند.

کتاب 33 استراتژی جنگ:

رابرت گرین در کتاب 33 استراتژی جنگ The 33 Strategies Of War، مخاطب را رهبری جنگجو تداعی می‌کند و با استفاده از عملکرد رهبران موفق در طول تاریخ به شما یاد می‌هد که چگونه در صحنه نبرد، دشمنتان را از پای درآورید.

این کتاب بی شک در زندگی فردی و اجتماعی و همچنین در حوزه کسب و کار تاثیر به سزایی خواهد داشت. افزایش رقابت، سبب شده دنیای کاری تمثیلی ت=از میدان جنگ باشد که شما با استفاده از 33 استراتژی رابرت گرین می‌توانید خود را در زمره برترین‌ها جای دهید.

این کتاب یادتان می‌دهد که هم شرایط خود و هم وضع دشمن را بررسی کنید و در بهترین زمان ممکن، کارآمدترین استراتژی را پیاده سازید. در هر فصل این کتاب استراتژ‌ی‌ای که مختص مشکل خاصی است مطرح می‌شود. کتاب از 5 بخش تشکیل شده:

 • آماده سازی خود برای جنگ

 • سازماندهی و تجهیز ارتش

 • چینش دفاعی

 • چینش تهاجمی

 • جنگ غیر متعارف

هر فصل با ذکر مثال‌هایی از نبردهای رهبران تاریخی، جنگ‌های نظامی را با جنگ در زمینه اجتماعی ادغام می‌کند. طوری که خواننده بتواند آموزه‌های خود را در زندگی اجتماعی به کار بگیرد.

کتاب قانون پنجاهم:

کتاب قانون پنجاهم The 50th Law جزو آثار پرفروش رابرت گرین در نیویورک تایمز است که با همکاری فیفتی سنت رپر معروف آمریکایی نوشته شده است و چگونگی تبدیل شدن این رپر از محله‌ای فقیرنشین به خواننده جهانی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

گردآورندگان کتاب قانون پنجاهم با توجه به تفاوت‌های زیادی که در شخصیت و راه و سیاق زندگی هم دارند، در یک نقطه به هم می‌رسند. برای نوشتن درباره رپری مطرح که از هیچ به چنین جایگاهی رسیده ساده‌ترین نویسنده‌ها هم حرف‌های زیادی دارند. چه برسد به رابرت گرین که متخصص در زمینه رفتار و روابط انسانی است. این دال بر آن است که این کتاب حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

این کتاب یک زندگینامه نیست بلکه تمامی جوانب قدرت و توانایی‌های فردی را بررسی می‌کند که از قعر ظلمت و سختی به درخشش و محبوبیت دست پیدا کرده.

کتاب قوانین روزانه:

کتاب قوانین روزانه The Daily Laws نوشته‌ای دیگر از رابرت گرین بلیط سفری یکساله را برای شما رزرو کرده است. این کتاب در ازای 365 روز سال به شما درس‌هایی در جهت خودسازی و شناخت فردی می‌دهد که برایتان مسیر موفقیت را روز به روز هموارتر می‌کند.

به عقیده رابرت گرین کتاب قوانین روزانه یک داستان تربیتی است. او در سفر این کتاب شما را با چالش‌های متنوعی روبرو می‌کند و یادتان می‌دهد که چگونه از پسشان برآیید. این سفر به قسمت‌هایی 3 ماهه تقسیم می‌شود و هر سه ماهی که می‌گذرد، شخصیت شما در جهتی خاص شکل می‌گیرد.

آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / آموزش رانندگی با ماشین دنده اتومات / فروشگاه لوازم بهداشتی / آموزش زبان فرانسه / هایلند بیوتی / شیشه اتومبیل / کاهش وزن قطعی با اسلیو معده / دانلود ریمیکس های جدید /بهترین جراح اسلیو معده در تهران / درمان سرد مزاجی بانوان / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل /کپسول پرگابالین / لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /داروخانه آنلاین / بهترین سریال های ۲۰۲۴ / خرید دستگاه تصفیه آب / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت /جراح تیروئید / پزشکا /سریال ایرانی کول دانلود / مجتمع فنی تهران / دانلود فیلم دوبله فارسی /موتور فن کویل / نرم افزار حسابداری / مقاله بازار / شیشه اتومبیل /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /اشتراك دايت /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /سایت نوید /کلاه کاسکت /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.