عوامل تاثیر گذار در قیمت داربست

0
رپورتاژ

قیمت داربست به چه عواملی وابسته است؟

در حقیقت قیمت داربست رابطه ی مستقیمی با قیمت لوله داربستی دارد. این لوله ها معمولا بر اساس کاربردی که از آن ها انتظار داریم انتخاب می شوند. ضخامت لوله داربستی می تواند در هر پروژه متفاوت باشد. ابتدا باید اطلاعات لازم در مورد لوله ها و قیمت آن ها به دست آید تا با توجه به موارد استفاده از آن ها بهترین لوله انتخاب شود. رنگ لوله تاثیر مستقیمی در کیفیت آن ندارد اما برای ایمنی بیشتر باید به رنگ توجه شود. رنگ لوله می تواند پوشش مناسبی برای آن محسوب شود و لوله داربستی را از پوسیدگی محافظت نماید. این موضوع باعث بالا رفتن طول عمر لوله شده و در قیمت تاثیر می گذارد.

داربست از اجزایی تشکیل شده است که مهمترین آن لوله می باشد. لوله ها معمولا از جنس فولاد هستند. نصب داربست باید حتما زیر نظر افراد با تجربه و متخصص انجام شود تا در هنگام وزش باد شدید و طوفان دچار آسیب نشود. کنار هم نگه داشتن لوله ها در داربست فلزی نیازمند اجزایی است. یکی از این اجزا بست داربست می باشد. لوله هایی که در داربست به کار می روند اندازه ها و ضخامت های مختلفی دارند. پرکاربردترین لوله ای که مورد استفاده قرار می گیرد لوله گالوانیزه است. گالوانیزه از لوله در برابر خوردگی حفاظت می کند. محاسبه قیمت داربست با توجه به نوع لوله انجام می شود.

 

قیمت بست داربست
قیمت بست داربست

ویژگی های لوله داربستی

قیمت داربست رابطه مستقیمی با ضخامت لوله های داربستی دارد. این لوله ها معمولا دارای وزن های سبک، متوسط و سنگین هستند. ضخامت لوله ها 2 تا 4 می باشد. خرید لوله ها باید با توجه به کاربردی که از آن ها انتظار می رود انجام شود. هر چه ضخامت لوله بالاتر باشد مقاومت بیشتری در برابر شرایط جوی مختلف و تحمل بار دارد. البته لوله های سبک هم مزایای خود را دارند و یکی از این مزایا سبک بودن و حمل و نقل ساده تر است. طول لوله ها معمولا 6 متر است. البته نسبت به کاربرد باید طول مناسبی از لوله خریداری شود. درز دار بودن و یا بدون درز بودن لوله نیز می تواند در کیفیت لوله و قیمت داربست تاثیر داشته باشد. لوله های بدون درز کیفیت بالاتری دارند. برند لوله نیز می تواند قیمت داربست را تحت تاثیر قرار دهد.

 

قیمت نصب داربست
قیمت نصب داربست

راهنمای خرید داربست

از آنجایی که کیفیت لوله داربستی در قیمت داربست تاثیر زیادی دارد و هر چه کیفیت بالاتر باشد استحکام داربست بیشتر می شود خرید و یا اجاره داربست باید از مراکز معتبر انجام شود. عوامل خارجی می توانند بر قیمت تمام شده داربست تاثیر بگذارند. نصب داربست نیز  دارای هزینه میباشد که میزان آن با توجه به تخصص نیروی کار و محل نصب داربست متفاوت است. در اجاره داربست مدت زمان پروژه می تواند یکی از عوامل موثر بر قیمت باشد. در برخی پروژه ها بسته به نوع کار ممکن است الزامات ایمنی خاصی نیاز باشد که قیمت داربست را با افزایش مواجه می کند. معمولا پروژه های پیچیده نیاز به تقویت سفارشی دارند که هزینه ی بالاتری در بر دارد. هر چه تجربه ی پیمانکاران در داربست بندی بیشتر باشد قیمت نصب بالاتر است.

آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / آموزش رانندگی با ماشین دنده اتومات / فروشگاه لوازم بهداشتی / آموزش زبان فرانسه / هایلند بیوتی / شیشه اتومبیل / کاهش وزن قطعی با اسلیو معده / دانلود ریمیکس های جدید /بهترین جراح اسلیو معده در تهران / درمان سرد مزاجی بانوان / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل /کپسول پرگابالین / لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /داروخانه آنلاین / بهترین سریال های ۲۰۲۴ / خرید دستگاه تصفیه آب / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت /جراح تیروئید / پزشکا /سریال ایرانی کول دانلود / مجتمع فنی تهران / دانلود فیلم دوبله فارسی /موتور فن کویل / نرم افزار حسابداری / مقاله بازار / شیشه اتومبیل /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /اشتراك دايت /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /سایت نوید /کلاه کاسکت /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.