کاشت ابرو طبیعی در بهترین کلینیک تهران

0

داشتن ابروهایی پرپشت و طبیعی و کمی پهن، جدیدترین و پرطرفدارترین ترند زیبایی زنانه است. این روزها دیگر هیچ سوپر مدل و یا بازیگر مشهوری را مشاهده نمی‌کنیم که با ابروهای کوتاه و یا نازک در مجامع عمومی ظاهر شود و فرم طبیعی ابرو بیشترین طرفدار را پیدا کرده است.

با این حال برخی از افراد که به دلایل ژنتیکی ابروهای پرپشتی ندارند و یا به دلیل تیک عصبی و یا حادثه دچار ریزش ابرو شده‌اند نمی‌توانند از این ترند پیروی کنند.

خبر خوب برای همه کسانی که علاقه‌مند به داشتن ابروهایی متراکم‌تر و زیباتر هستند این است که با عمل کاشت ابرو می‌توانند یکبار برای همیشه این مشکل را حل کنند و همواره ابروهایی پرپشت و زیبا داشته باشند.

همان‌طور که استاندارهای زیبایی این روزها به سمت طبیعی‌تر شدن حرکت کرده‌اند، پزشکان و جراحان زیبایی هم بهترین راه‌حل‌ها را برای به دست آوردن طبیعی‌ترین نتیجه از عمل‌های زیبایی پیدا کرده‌اند و با مراجعه به یک کلینیک تخصصی و پزشکی ماهر می‌توان بهترین نتیجه را از عمل کاشت ابرو به دست آورد.

 

کاشت ابرو طبیعی

عمل کاشت ابرو چگونه انجام می‌شود؟

در یک جمله می‌توان روند کاشت ابرو را در دو مرحله برداشت فولیکول‌های مو از ناحیه اهداکننده و پیوند آن‌ها در ناحیه دریافت کننده (ابرو) خلاصه کرد. معمولاً موهای پشت سر نزدیک به گوش به عنوان بانک مو برای عمل کاشت ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. دلیل انتخاب موهای این ناحیه به عنوان بانک مو این است که موهای این ناحیه از نظر ضخامت تارهای مو و سرعت رشد آن‌ها نزدیکی بیشتری با موهای ابرو دارند.

البته این موضوع به این معنی نیست که موهای دیگر نقاط بدن نمی‌توانند به عنوان بانک موی کاشت ابرو مورد استفاده قرار بگیرند، بلکه صرفاً نشانگر این موضوع است که موهای سر برای انتخاب به عنوان بانک مو در عمل کاشت ابرو اولویت بیشتری دارند. افرادی که به دلیل مصرف داروهای خاص یا انجام شیمی درمانی دچار ریزش مو شده‌اند و دارای بانک موی قوی در ناحیه سر نیستند، می‌توانند به تشخیص پزشک از موهای دیگر نواحی بدن به عنوان بانک مو استفاده کنند.

انواع روش‌های کاشت ابرو

روش‌های کاشت ابرو تنوع بسیار زیادی دارند. این تنوع با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد روش‌ها و تکنیک‌های جدید، بیشتر و بیشتر می‌شود. با این حال دو روش شناخته شده‌تر و قدیمی‌تر کاشت ابرو عبارتند از:

روش FUT که در این روش یک برش نواری از موهای سر یا همان ناحیه اهدا کننده برداشته می‌شود. سپس فولیکول‌های مو از روی این برش برداشته شده و به محل ابرو پیوند زده می‌شوند.

روش FUE روشی است که نسبت به روش FUT زخم کمتری برجای می‌گذارد و دوران بهبودی آن سریعتر است. در این روش فولیکول‌های مو برای پیوند از بانک مو برداشته شده و به ناحیه ابرو پیوند زده می‌شوند. این روش برای کسانی که احتیاج به پیوند موی زیادی در ابروی خود ندارند مناسب است.

دیگر روش‌های کاشت ابرو شامل موارد زیر می‌شوند:

  • کاشت ابرو به روش SUT
  • کاشت ابرو به روش FIT

 

کاشت ابرو طبیعی قبل و بعد دکتر نیلفروش زاده

کاشت ابرو طبیعی چگونه است؟

همان‌طور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم طبیعی شدن نتیجه کاشت ابرو، اصلی‌ترین موضوع دارای اهمیت برای کسانی است که اقدام به انجام این عمل می‌کنند. اما چه مؤلفه‌هایی باعث می‌شوند که نتیجه کاشت ابرو طبیعی به نظر برسد؟

مورد اول جنس مو کاشته شده است. همان‌طور که پیشتر اشاره شد، پزشکی که عمل کاشت ابرو شما را برعهده دارد، تلاش خود را می‌کند تا موهایی را به ابروی شما پیوند بزند که بیشترین نزدیکی را با موهای طبیعی ابرویتان داشته باشند. این موضوع باعث می‌شود تا موهای کاشته شده با دیگر موهای ابروی شما، از نظر ضخامت مو، رنگ مو و همین‌طور سرعت رشد هماهنگی و تطابق بیشتری داشته باشند.

فاکتور مهم دیگری که در طبیعی شدن نتیجه عمل کاشت ابرو بسیار مؤثر است، جهت خواب ابرو است. ابروهای ما به صورت طبیعی در بخش‌های مختلف، جهت خواب متفاوتی دارند. عموماً خواب ابرو در ناحیه تاج رو به بالا است و در ناحیه دم ابرو، جهت خواب ابروها به سمت پایین متمایل است. به همین دلیل لازم است تا ابروهایی که کاشته می‌شوند با این جهت خواب طبیعی ابرو هماهنگی داشته باشند تا نتیجه کاملاً طبیعی به نظر برسد.

علاوه بر این موضوع سیخ شدن ابرو که یکی از عوارض عمل کاشت ابرو به شمار می‌رود، عاملی دیگر است که باعث می‌شود نتیجه عمل کاشت ابرو طبیعی به نظر نرسد. اگر به دنبال کلینیک کاشت ابرو در تهران هستید که قابل اعتماد باشد و بتوانید از طبیعی بودن نتیجه عمل خود در آن مطمئن باشید، کلینیک تخصصی پیوند مو و ابروی دکتر نیلفروش زاده بهترین انتخاب برای شما است. این کلینیک توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران یعنی دکتر نیلفروش زاده مدیریت می‌شود که بیش از 30 سال تجربه موفق و 12 هزار پرونده کاشت مو و ابرو، بهترین نتایج را برای شما به ارمغان می‌آورد و احتمال بروز عوارض بعد از عمل را در شما به کمترین میزان ممکن تقلیل می‌دهد.

 

نمونه کار کاشت ابرو طبیعی واقعی

چطور از سیخ شدن ابروها پس از کاشت جلوگیری کنیم؟

سیخ شدن ابروها یکی از عوارض ناخوشایند کاشت ابرو است که باعث غیرطبیعی شدن نتیجه این عمل می‌شود. علت رخ دادن این عارضه را می‌توان در دو علت جستجو کرد.

  • اگر پزشک در هنگام پیوند زدن ابرو، دقت کافی به جهت خواب ابرو نداشته باشد، مو در جهت نادرست کاشته می‌شود و ظاهری ناخوشایند خواهد داشت. اگر سیخ شدن ابرو شدت زیادی داشته باشد باید برای اصلاح فرم ابرو مجدداً به پزشک مراجعه کرده و عمل ترمیمی کاشت ابرو را انجام دهید.
  • حالت دومی که می‌تواند به رخ دادن این عارضه بینجامد این است که موی کاشته شده به دلیل ضخامت و خشکی حالت فر و سیخ شده به خود بگیرد. در این حالت می‌توان با استفاده از روغن‌های تقویتی و تقویت ابرو، ظاهر ناخوشایند ابروها را تصحیح کرد. برای جلوگیری از رخ دادن این حالت ترجیح بر این است که موهای ناحیه بانک مو مجعد و ضخیم نبوده و در هماهنگی بیشتری با موهای طبیعی ابرو باشند.

مراقبت‌های لازم برای بعد از عمل کاشت ابرو

  • به هیچ وجه تا 5 روز اول ابروهای خود را دستکاری نکنید، محل کاشت ابرو را نمالید و از مرطوب کردن ناحیه کاشت ابرو بپرهیزید.
  • تا چند روز خونریزی از محل کاشت ابرو طبیعی است. در صورت بروز خونریزی یک پارچه تمیز را روی ناحیه‌ای که دچار خونریزی شده بفشارید. در صورت ادامه پیدا کردن خونریزی با پزشک خود تماس بگیرید.
  • تا سه ماه از قرار گرفتن ناحیه کاشت شده در برابر نور مستقیم خورشید اجتناب کنید.
  • تا ده روز بعد از عمل لازم است که از بلند کردن وزن سنگین و یا انجام فعالیت‌های ورزشی خودداری کنید.
  • ایجاد کبودی و تورم در محل کاشت طبیعی است. به‌ منظور کاهش این تورم در چند شب اول ارتفاع زیر سر خود را بالاتر بیاورید و از کمپرس سرد استفاده کنید.
آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / آموزش رانندگی با ماشین دنده اتومات / فروشگاه لوازم بهداشتی / آموزش زبان فرانسه / هایلند بیوتی / شیشه اتومبیل / کاهش وزن قطعی با اسلیو معده / دانلود ریمیکس های جدید /بهترین جراح اسلیو معده در تهران / درمان سرد مزاجی بانوان / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل /کپسول پرگابالین / لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /داروخانه آنلاین / بهترین سریال های ۲۰۲۴ / خرید دستگاه تصفیه آب / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت /جراح تیروئید / پزشکا /سریال ایرانی کول دانلود / مجتمع فنی تهران / دانلود فیلم دوبله فارسی /موتور فن کویل / نرم افزار حسابداری / مقاله بازار / شیشه اتومبیل /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /اشتراك دايت /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /سایت نوید /کلاه کاسکت /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.