بهترین روش برای لابیاپلاستی و واژینوپلاستی

0
رپورتاژ

همانطور که می دانید هر زنی ممکن است احساس کند که ساختار واژن او پس از زایمان یا با افزایش سن شل شده و شروع به افتادگی کرده است. عمل زیبایی که با هدف اصلاح این مسائل از طریق سفت کردن واژن انجام می شود واژینوپلاستی نامیده می شود. این روش که گاهی اوقات به آن جراحی جداسازی مجدد نیز می گویند، کانال واژن را سفت می کند، به طوری که شبیه قبل از بارداری می شود. این روش ‌ها همچنین می‌ توانند ناحیه را حساس ‌تر کرده و منجر به افزایش پاسخ جنسی شوند. البته نکته ای که می بایست به آن اشاره کنیم، روشی که اغلب برای جراحی جوانسازی واژن انجام می شود، لابیاپلاستی نام دارد. در ادامه قصد داریم تا شما را با بهترین روش برای لابیاپلاستی و واژینوپلاستی آشنا سازیم، پس با ما همراه شوید.

تفاوت لابیاپلاستی با واژینوپلاستی

لابیاپلاستی به جای اینکه روی سفت کردن واژن متمرکز باشد، یک عمل زیبایی روی لابیا می باشد. به همین جهت می ‌توان آن را روی لب ‌های بزرگ (لب ‌های بیرونی و بزرگ‌تر واژن) یا لب ‌های مینور (لب‌ های داخلی و کوچک ‌تر) انجام داد. این عمل اغلب به این دلیل انتخاب می شود که زنان دارای لابیای داخلی هستند که فراتر از لابیای بیرونی قرار دارد. بنابراین لابیاپلاستی مشکل زیبایی واژن شما را حل کرده و برای کاهش اندازه یکی از مجموعه های لابیا یا  متقارن کردن آنها استفاده می شود. اما موضوعی که خیلی که اهمیت دارد این است که این نوع رویه ها به استثنای یکدیگر صورت نمی پذیرد، بلکه واژینوپلاستی همراه با لابیاپلاستی انجام می شود. هر دو واژینوپلاستی و لابیاپلاستی از درمان های جوانسازی واژن هستند.

جوانسازی واژن چیست؟

جوانسازی واژن که به آن جراحی زیبایی واژن یا جراحی پلاستیک تناسلی زنان نیز می گویند، معمولاً شامل واژینوپلاستی برای سفت کردن واژن و لابیاپلاستی برای بهبود ظاهر لابیا می شود. جوانسازی اغلب توسط افرادی انتخاب می شود که می خواهند زیبایی و اعتماد به نفس خود را پس از زایمان، آسیب دیدگی، افزایش سن یا کاهش وزن قابل توجهی بازیابی کنند. بسیاری از زنان با انجام این عمل راحتی، حساسیت و عزت نفس را به دست می آورند.

چه کسانی باید جراحی واژینوپلاستی یا لابیاپلاستی را انجام دهند؟

در حال حاضر زنان بی شماری در سراسر جهان با انجام عمل لابیاپلاستی و واژینوپلاستی متوجه مزایای آن شده اند که شامل افراد زیر می باشد:

  -اگر کسانی که با بالا رفتن سن تغییر واژن و کشش آن را حس کرده اند

   بارداری، کاهش وزن یا افزایش سن که باعث شل یا شل شدن آن می شود.

دوچرخه سواری، اسب سواری یا مقاربت جنسی را دردناک بدانید

برانگیختگی بعد از زایمان طبیعی دشوارتر است

-اگر شما به دلیل اقدامات تناسلی که در گذشته داشته اید، درد و ناراحتی را تجربه می کنید

ظاهری ساده تر برای فرج و لب های خود می خواهید

اگر که شما قصد دارید بی اختیاری ادرار را مهار کنید، می توانید یکی از این دو روش را امتحان کنید

-اگر می خواهید انتظارات معقول داشته باشید، دید مثبت داشته باشید و به طور کلی سالم باشید.

فواید جوانسازی واژن چیست؟

اگر از روش های جراحی جوانسازی واژن استفاده می کنید، در اینجا سه نکته مثبت وجود دارد که شامل موارد زیر می باشد:

-واژن و ماهیچه های اطراف آن، سفت شدن قبل از بارداری را دوباره به دست خواهند آورد

– به دست آوردن عزت نفس ناشی از بازسازی واژن

-ممکن است پوشیدن شورت، کتانی بیکینی و سایر لباس ‌ها به دلیل زیباسازی واژن راحت ‌تر شود

این مقاله نیز می تواند برای شما مفید باشد: تفاوت پرینورافی و واژینوپلاستی |روشهای جراحی زیبایی واژن

فواید واژینو پلاستی

از فواید واژینوپلاستی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-با خشکی واژن مقابله می کند

یکی از شکایات اولیه در بین زنانی که یائسه می شوند، خشکی واژن است. در واقع، این مشکل نیمی از زنان یائسه بین سنین 51 تا 60 سال را تحت تاثیر قرار می دهد. دلیل این اتفاق به دلیل افت ناگهانی هورمون ها (به عنوان مثال استروژن) به دلیل بسته شدن تخمدان ها می باشد. استروژن نقش کلیدی در حصول اطمینان از اینکه بافت واژن شما منبع کافی کلاژن و رطوبت برای تشویق رابطه جنسی دارد، ایفا می کند. بدون این پروتئین ساختاری و روانکاری، بافت شما نازک و خشک می شود.

-به رابطه جنسی دردناک می پردازد

در حالی که خشکی واژن می تواند منجر به رابطه جنسی دردناک یا ناراحت کننده شود، مشکل ممکن است از نازک شدن بافت واژن نیز ناشی شود.

-مشکلات بی اختیاری را کاهش می دهد

بهتر است بدانید که از دست دادن حمایت بافتی در واژن می تواند منجر به مشکلات بی اختیاری ادرار شود. با واژینو پلاستی که در کلینیک دکتر یوسفیان می توان بافت ‌های شما را تقویت کرده تا  از مجرای ادرار و مثانه حمایت شود‌.

-سلامت واژن را بدون هورمون بهبود می بخشد

یکی از درمان‌های سلامت ضعیف واژن، درمان جایگزینی هورمونی است که می‌تواند مؤثر باشد، اما از آنجایی که یک رویکرد سیستمیک است، تأثیر گسترده ‌تری دارد. اگر می‌خواهید سلامت واژن خود را بدون تغییر در سایر سیستم‌های بدنتان هدف قرار دهید، واژینو پلاستی یک راه‌حل عالی بدون مواد شیمیایی و هورمونی می باشد.

بهترین روش برای انجام زیباسازی واژن چیست؟

عمل زیبا سازی واژن یا لابیاپلاستی از طریق جراحی انجام می ‌شود و به منظور تغییر اندازه و شکل لبهای زیرین صورت می‌ گیرد. بهترین روش برای انجام این عمل دقیقاً به نیاز و موارد خاص هر فرد بستگی دارد و برای تعیین روش مناسب باید با کلینیک دکتر یوسفیان مشورت کرد. مهم است که هرگونه تصمیم گیری در این زمینه با دقت و بازنگری آنالیتیک انجام شود و از جراحان ماهر و متخصص این زمینه استفاده شود.

بهترین روش برای انجام واژینو پلاستی چیست؟

واژینوپلاستی یا لابیاپلاستی به عنوان یک جراحی زیبایی بر روی اعضای تناسلی زنان انجام می‌شود. بهترین روش برای انجام این عمل نیز بستگی به نیاز و ترجیحات هر فرد دارد. اما برخی از روش‌های معمول برای واژینوپلاستی عبارتند از:

-لیزر: استفاده از لیزر برای اصلاح شکل و اندازه لبهای زیرین  واژن معمولاً به عنوان یک روش غیر جراحی و کم درد استفاده می ‌شود.

-جراحی برشی: در این روش، جراح یک سری برش ‌ها بر روی لبهای زیرین یا  بیرونی واژن انجام  می‌دهد و شکل و اندازه آنها را تغییر می‌دهد.

-جراحی پوششی: در این روش، جراح از بافت‌های اطراف واژن استفاده می‌کند تا لبهای زیرین  را بازسازی کند.

نکات درمانی واژینوپلاستی

وقتی نوبت به بهترین توصیه برای درمان واژینوپلاستی بعد از عمل شما می رسد، جراح زیبایی زنان بهترین فردی است که از شما مشاوره و راهنمایی می خواهد. هر توصیه ای که آنها ارائه می کنند باید نسبت به سایر روش های جایگزین اولویت داشته باشد. داروهایی برای رفع علائم بیماری شما داده می شود و نیاز است که شما، داروها را طبق دستور پزشک مصرف کنید. بهتر است بدانید که، چند راه اساسی وجود دارد که می توانید درد را مدیریت کرده و به بهبودی خود کمک کنید. روش های ساده مانند پوشیدن لباس راحت در دوران نقاهت می تواند بسیار مفید باشد. لباس های گشاد، شلوارهای روان و پوشیدن لباس های زیر راحت، همچنین تمیز نگه داشتن ناحیه در طول بهبودی برای جلوگیری از عفونت بسیار مهم می باشد.

نکات درمانی لابیا پلاستی

-در مرحله اول از کسی بخواهید بعد از جراحی شما را به خانه برساند و سپس توصیه می شود که  استراحت کافی داشته باشید.

-,لابیا مینور شما دقیقاً بعد از عمل جراحی در مقایسه با آنچه در چند هفته آینده به نظر می رسد بسیار متفاوت به نظر می رسد, پس جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

-خلق و خوی شما ممکن است بعد از جراحی نوسان داشته باشد و ممکن است در انجام این عمل شک داشته باشید. نگران نباشید؛ این غیر معمول نیست، و با کاهش درد و تورم و بهبود زخم‌هایتان، احساس بهتری خواهید داشت.

-هر چه زودتر به آرامی راه رفتن را شروع کنید که کمک شایانی به کاهش احتمال لخته شدن خون و تورم می کند. در ضمن شما می بایست در کار کردن نیز زیاده روی نکنید.

-انتظار می رود در چند روز اول لکه خون در داخل پانسمان شما ایجاد شود.

-پس از جراحی ، شما احساس ناراحتی و درد خواهید کرد که معمولاً در 48 ساعت اول پس از جراحی بدتر می شود. این احساس به تدریج کاهش می یابد و پس از عمل داروهای مسکن را طبق دستور مصرف کنید. اگر ژل بی حس کننده برای شما ارائه شده است، می توانید در صورت نیاز از آن استفاده کنید. بهتر است بدانید که نیاز شما به مسکن باید پس از چند روز اول کاهش یابد.

-کمپرس سرد می تواند در 48 ساعت اول مفید باشد. اینها را فقط باید با یک پد/لباس زیر نازک بین زخم و کمپرس استفاده کرد. شما فقط می توانید از آنها در هنگام بیداری استفاده کنید اما هرگز آنها را مستقیماً روی زخم های پوستی خود قرار ندهید.

-از یک رژیم غذایی متعادل پیروی کنید. کاهش فعالیت ممکن است باعث یبوست شود، بنابراین ممکن است بخواهید میوه خام و فیبر بیشتری به رژیم غذایی خود اضافه کنید. مصرف مایعات را افزایش دهید. اجتناب از یبوست ضروری است، زیرا زور زدن ممکن است خطر خونریزی را افزایش دهد.

آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / هتل کربلا /فروشگاه لوازم بهداشتی /علائم گرمازدگی / بهترین مودم 5G /خرید عطر و ادکلن /قهوه فوری گانودرما دکتر بیز /جراحی زیبایی /داروخانه آنلاین / آموزش رانندگی با ماشین دنده اتومات / فروشگاه لوازم بهداشتی / آموزش زبان فرانسه / هایلند بیوتی / شیشه اتومبیل / کاهش وزن قطعی با اسلیو معده / دانلود ریمیکس های جدید /بهترین جراح اسلیو معده در تهران / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل /لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /بهترین سریال های ۲۰۲۴ / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت /جراح تیروئید / پزشکا /موتور فن کویل / نرم افزار حسابداری / مقاله بازار / شیشه اتومبیل /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /سایت نوید /کلاه کاسکت /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.