در گلکسی نوت ۸ همانند اسنپ‌چت و اینستاگرام روی تصاویر نقاشی کنید و به صورت متحرک و انیمیشن برای دیگران بفرستید

0

یکی از قابلیت‌های جذابی که سامسونگ به گوشی گلکسی نوت ۸ افزوده است؛ لایو مسیج (Live Message) است. با این قابلیت می‌توانید روی هر عکسی که با گوشی می‌گیرید یا عکس‌های ذخیره شده در گالری؛ چیزهایی نقاشی کنید و بعد با فرمت گیف به صورت متحرک و انیمیشن برای دیگران بفرستید.

قبلا این قابلیت جذاب را روی اپلیکیشن‌هایی مانند اسنپ‌چت و اینستاگرام دیدیم و اکنون به نظر می‌رسد تکامل‌یافته‌اش در گلکسی نوت ۸ ظهور پیدا کرده است. با گلکسی نوت ۸ می‌توانید هر سوژه‌ای را عکاسی و بعد با امکانات نرم‌افزاری و قلم S Pen شروع به نقاشی روی این عکس کنید و یک فایل متحرک بسازید. قابلیت لایو مسیج به شما اجازه می‌دهد عکس متحرک و انیمیشن را با فرمت گیف ذخیره و بدون محدودیت برای هر کسی ارسال کنید تا روی گوشی‌های دیگر به راحتی دیده شود.

ساختن عکس‌های متحرک از هر چیزی با سرعت بالا و خیلی ساده می‌تواند جذابیت گلکسی نوت ۸ را برای کاربران بیشتر کند. در این میان؛ قلم S Pen به کاربران اجازه می‌دهد راحت‌تر روی عکس‌ها نقاشی کنند و طرح‌های جالبی بزنند که مطمئنا از انگشت بهتر است. نکته منفی داستان این است که براساس گزارش‌ها و تست‌های اولیه‌ای که انجام شده؛ فایل گیف جدید حجم زیادی بین ۱۰ تا ۲۰ مگابایت خواهد داشت.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

نکته گفتنی دیگر اینکه قابلیت لایو مسیج سامسونگ با قابلیت لایو فوتو اپل متفاوت است. در لایو فوتو اپل قبل و بعد از عکس ویدیوهای کوتاهی گرفته می‌شود و تصاویر جدید فقط روی دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل آی‌او‌اس دیده می‌شوند اما قابلیت لایو مسیج سامسونگ اجازه می‌دهد روی هر عکسی نقاشی کنید و آن‌ها را متحرک کرده و به اشتراک بگذارید.

 

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.