پذیرش آگهی

برای افزودن بر کیفیت آگهی‌های نمایش داده شده در سایت «یک پزشک» و بهبود خدمات به مشتریان عزیز، بر آن هستیم که پلن‌های آگهی که قبلا از طریق سایت‌های واسط ارائه می‌شد را به صورت مستقیم، با شرایط خوب ارائه کنیم.

تعرفه‌ها هم بسیار منصفانه و در حد کف بازار تقدیم می‌شوند.

مقدمه:

سایت «یک پزشک» محل مناسبی برای درج آگهی شماست. یک پزشک در بین وبلاگ‌های فارسی، یکی از پربازدیدشونده‌ترین وبلاگ‌هاست و الان باسابقه‌ترین وبلاگ «فعال» به زبان فارسی محسوب می‌شود.

– وبلاگ یک پزشک دارای پیج رنک 4 است.

– به طور متوسط هر هفته، حدود 30 تا 40 پست در این وبلاگ نوشته می‌شود.

– «یک پزشک» از بیش از 14 سال پیش، یعنی دقیقا از 29 مرداد سال 84 آغاز به کار کرده است و تا کنون بدون وقفه به کار خود ادامه داده است.

– – در این بازه زمانی 8 ساله، بیش از 16 هزار پست در این وبلاگ نوشته شده است که نشاندهنده سرعت بسیار بالای به روز شدن وبلاگ می‌باشد.

– از نظر تعداد خوانندگان فیدی، «یک پزشک» در حال حاضر صاحب بیش از 31 هزار مشترک فیدی است. در وب فارسی کمتر سایت یا وبلاگ خبری صاحب این تعداد مشترک می‌باشد.

– از لحاظ میزان تأثیرگذاری، این وبلاگ از سوی شمار زیادی از وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌ها و خبرگزاری‌های معتبر و مطرح فارسی، لینک شده است. کافی است در گوگل «وبلاگ یک پزشک» را جستجو کنید.

– گرچه مخاطبان یک پزشک را بیشتر نسل جوان و علاقه به آی‌تی و گجت‌ها تشکیل می‌دهند، اما در میان خوانندگان این وبلاگ هر قشری را می‌توان پیدا کرد، از پزشکان گرفته تا ژورنالیست‌های حرفه‌ای و از علاقه‌مندان دنیای سینما تا کتاب و کتاب‌خوانی.

– درجه تأثیرگذاری «یک پزشک» روی مخاطب: اما چیزی که فراتر از اعداد و میزان کلیک‌هاست و معمولا توسط آگهی‌دهنده‌ها جدی گرفته نمی‌شود، درجه تأثیرگذاری و برد رسانه‌‌ای سایت‌هاست. چیزی که برای یک آگهی‌دهنده مهم است، میزان افزایش فروش محصول یا فرضا خوب خوانده شدن مطالب یک سایت یا وبلاگ اطلاعاتی بعد از درج آگهی است.

خوشبختانه «یک پزشک» توانسته است در مدت  14 سال فعالیت‌اش اعتبار بسیار زیادی میان مخاطبان خود کسب کند، از همین رو است که درموارد زیادی میزان موفقیت آگهی‌های درج شده در «یک پزشک»، حتی از خبرگزاری‌ها هم بیشتر بوده است و «میزان خرید به ازای کلیک» آگهی‌های یک پزشک چشم‌گیر بوده است.


شرایط عمومی درج آگهی:

1- «یک پزشک» و اصولا هر نشریه آنلاین یا کاغذی دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد. «یک پزشک» هیچگونه رابطه کاری با صاحبان آگهی‌ها ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد. با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم.

2- یک پزشک در رد یا قبول آگهی‌ها مختار است.

3- در مورد بنرها و آگهی‌های متنی معمولا ظرف 24 ساعت بعد از واریز مبلغ، آگهی‌ها درج می‌شوند. اما در مورد رپورتاژ – آگهی‌ها بهتر است، از چند روز قبل اقدام فرمایید.

4- لطفا قبل از به پایان رسیدن مهلت آگهی، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید، البته ما به پایان رسیدن مهلت را به شما یادآوری می‌کنیم، اما ارجح است که از چند روز مانده به پایان زمان آگهی، برای تمدید اقدام کنید.

5- قبل از هماهنگی با ما، لطفا مبلغی واریز نکنید.

6- تخفیف فقط در موارد خاص مثل سفارش آگهی به مدت سه ماه و بیشتر و یا درخواست آگهی با تعداد زیاد، ممکن است.


 پلن‌های تبلیغات در وب‌سایت «یک پزشک» –به‌روز شده در آبان 98

1- بنر زیر منوی اصلی سایت

موقعیت این بنر ممتاز است و بسیار جلب نظر می‌کند. این بنر در صفحه نخست و نیز همه صفحات داخلی سایت، نمایش داده می‌شود.

ابعاد پیشنهادی: 1200 در 220 پیکسل

آگهی به صورت بازه زمانی ارائه می‌شود. در بازه‌های زمانی یک ماهه و سه ماهه می‌توانید سفارش بدهید.

تذکر: بنر را به صورت مستقیم از شما دریافت می‌کنیم و به هیچ عنوان به صورت درج کد، بنر درج نمی‌نماییم.


2- تبلیغ به صورت نمایش همزمان بنر + متن در سایدبار یک پزشک (هم بنر داشته باشید و هم تبلیغ متنی و از مزایای سئوی آن استفاده کنید!)

در این تبلیغ ما از شما یک بنر در ابعاد 360 در 240 دریافت می‌کنیم.

چیز دیگری که شما ارائه می‌دهید، یک جمله متن تبلیغی در حد 10 – 12 کلمه + لینک فالوی مورد نظر شماست.

این یعنی چه؟

این یعنی اینکه شما با سفارش این تبلیغ، هم یک تبلیغ بنری دارید و نیز، چون متن مورد نظرتان را با یک لینک مرتبط کرده‌اید و این متن و لینک در همه صفحات سایت یک پزشک نمایش داده می‌شود، یک تبلیغ متنی تمام صفحات به صورت فالو هم دارید!

نذکر: باز هم ما اینجا بنر و متن و لینک را مستقیم از شما دریافت می‌کنیم و بنر به صورت درج کد، اصلا قبول نمی‌کنیم.

تذکر 2: در اینجا حداکثر 10 بنر + متن جذب می‌کنیم. برای رعایت مساوات بین آگهی‌دهنده‌های عزیز، به صورت رندم جای نمایش آگهی شما، تغییر می‌کند. یعنی در یک ری‌فرش صفحه ممکن است در جایگاه یک باشد و در ری‌فرش بعدی در جایگاه 4 و …

سیستم طوری است که از نظر جای نمایش آگهی، همه در تساوی باشند.


3- تبلیغ به صورت نمایش همزمان بنر + متنی در زیر همه پست‌های تکی سایت یک پزشک (هم بنر داشته باشید و هم تبلیغ متنی و از مزایای سئوی آن استفاده کنید!)

در این تبلیغ ما از شما یک بنر در ابعاد 240 در 160 دریافت می‌کنیم.

چیز دیگری که شما ارائه می‌دهید، یک جمله متن تبلیغی در حد 10 – 12 کلمه + لینک فالوی مورد نظر شماست.

این یعنی چه؟

باز شما در این قسمت، هم یک تبلیغ بنری دارید و نیز، چون متن مورد نظرتان را با یک لینک مرتبط کرده‌اید و این متن و لینک در همه صفحات سایت یک پزشک نمایش داده می‌شود، یک تبلیغ متنی تمام صفحات به صورت فالو هم دارید!

نذکر: ما بنر و متن و لینک را مستقیم از شما دریافت می‌کنیم و بنر به صورت درج کد، اصلا قبول نمی‌کنیم.

تذکر 2: در اینجا حداکثر 6 بنر + متن جذب می‌کنیم. برای رعایت مساوات بین آگهی‌دهنده‌های عزیز، به صورت رندم جای نمایش آگهی شما، تغییر می‌کند. یعنی در یک ری‌فرش صفحه ممکن است در ردیف بالا باشد و در ری‌فرش بعدی در ردیف و …

سیستم طوری است که از نظر جای نمایش آگهی، همه در تساوی باشند.


4- تبلیغ به صورت نمایش همزمان یک بنر بزرگ+ متنی در بین پست‌های یک پزشک در صفحه نخست (هم بنر داشته باشید و هم تبلیغ متنی و از مزایای سئوی آن استفاده کنید!)

این تبلیغ بین پست شماره 3 و 4 در صفحه اول؛ نمایش داده می‌شود.

این تبلیغ خیلی در معرض دید است.

در این نوع تبلیغ تصویر انتخابی شما با سایز بزرگ در حد 780 پیکسل نمایش داده می‌شود. عنوان انتخابی شما باید در حد 12 کلمه باشد.

تازه می‌توانید در ادامه در حد 3- 4 جمله هم توضیح بنویسید.

این آگهی به لینک مورد نظر شما مرتبط می‌شود. لینک هم فالو خواهد بود.

 

 


5- رپورتاژ- آگهی

رپورتاژ-آگهی‌ها به صورت یک پست معمول در یک پزشک منتشر می‌شوند و بنابراین به صورت گسترده‌ای توسط خوانندگان یک پزشک خوانده می‌شوند. شما در این بخش می‌توانید به صورت مشروح در مورد کالا و خدمات خود توضیح بدهید و هر میزان نیاز داشتید، عکس منتشر کنید.

تبلیغات خشک و بی‌روح اصلا فایده‌ای ندارند و شما برای افزایش کارایی تبلیغات خود باید سعی کنید هوشمندانه و نرم تبلیغ کنید.

متأسفانه به خاطر کمبود وقت؛ فعلا خود ما نمی‌توانیم متن تبلیغات رپورتاژ – آگهی را برای شما آماده کنیم. شما خودتان باید متن‌ها را به صورت کاملا آماده به ما بدهید تا برایتان منتشر کنیم.

توجه:

-در هر رپورتاژ حداکثر 5 لینک فالو می‌توانید سفارش بدهید.

– رپورتاژ – آگهی هرگز نمی‌شوند، فقط با انتشار پست‌های تازه، به تدریج پایین‌تر می‌روند.

برای دیدن نمونه رپورتاژ – آگهی‌هایی که تا به حال در «یک پزشک» درج شده‌اند، به اینجا بروید.


6- تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی

کانال تلگرامی یک پزشک و صفحات توییتر و اینستاگرام و سه پیج فیس‌بوکی که ما در اختیار داریم، محیط بسیار مناسبی برای تبلیغ شما هستند.

شما می‌توانید با سفارش بسته تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی با مخاطبان زیاد در طیف‌های گوناگون تماس برقرار کنید و کالا ، خدمات و برند خود را به آنها بشناسانید.


7- به صورت تبلیغ متنی در داخل هر پست:

شما می‌توانید آگهی متنی خود را در داخل هر پست‌ نمایش دهید. این طوری هم لینک فالو دریافت می‌کنید و هم بازدیدکننده‌های زیادی به سایت شما می‌آیند. این تبلیغ فالو چون در داخل بدنه همه پست‌های سایت به نمایش درمی‌آید از نظر سئو فوق‌العاده برای شما ارزشمند خواهد بود.

 


8- سایر انواع آگهی متنی

ما سه نوع دیگر آگهی متنی هم پذیرش می‌کنیم.

تبلیغ متنی عادی و ویژه در زیر صفحه نخست یک پزشک نمایش داده می‌شوند. هر دو فالو هستند، اما تبلیغ متنی ویژه در کادر بالاتر نمایش داده می‌شود:

یک تبلیغ متنی فالوی دیگر هم داریم که این یکی در زیر «همه» صفحات سایت نمایش داده می‌شود. (هم زیر صفحه نخست و هم زیر همه صفحات دیگر)

شما بسته به بودجه خودتان می‌توانید تبلیغ متنی داخل پستی، عادی؛ ویژه یا تمام صفحات را سفارش بدهید.


9- درج عناوین به‌روز شده سایت/وبلاگ شما در ستون کناری

فرض کنید که می‌خواهید بازدیدکننده سایت/وبلاگ خود را بالا ببرید. در یک پلن تبلیغی جدید که در وب فارسی تازگی دارد، ما می‌توانیم آدرس فید شما را بگیریم و با کمک آن عنوان‌های تازه‌ترین پست‌های شما را در ستون کناری نمایش دهیم!


هزینه تبلیغات:

در هر مورد باید هزینه تبلیغات را با رفتن به صفحه تماس با من هماهنگ کنید. هزینه آگهی ثابت نیست و متغیر است.

در «یک پزشک»، ما به منصفانه بودن بهای آگهی‌ها معتقدیم، از همین رو است که هزینه آگهی‌ها در یک پزشک نسبت به سایت‌هایی با درچه اعتبار و جایگاه مشابه، بسیار مناسب‌تر هستند.

قیمت‌های ما مقطوع هستند و واقعا عادت نداریم که مثل خرده‌فروش‌ها یا برخی سایت‌ها؛ نخست قیمتی غیرواقعی ارائه بدهیم و بعد متعاقب چانه‌زنی تخفیف‌های کذایی چند ده درصدی ارائه کنیم!


مراحل ثبت آگهی:

1- مراجعه به صفحه تماس یا ایمیل به آدرس alirezamajidi‌ در جی میل
2- درخواست نوع آگهی
3- ایمیل شما بررسی خواهد شد و در صورت نبود مشکل، تعرفه دقیق و شماره حساب به شما ایمیل خواهد شد.
4- واریز هزینه
5- و در نهایت درج آگهی شما.