معرفی اپلیکیشن: با نوک انگشتان خود عکس‌های موبایل را ویرایش و تصاویری خلاقانه بسازید

0

برای برش عکس‌ها در اندروید و iOS و بعد ساختن عکس‌هایی ترکیبی و خلاقانه که وجه‌های فانتزی و سرگرمی دارند؛ نرم‌افزار موبایلی بهتر از pixomatic photo editor پیدا نخواهید کرد.

این اپلیکیشن معروف و قدرتمند به شما اجازه می‌دهد زیر یک دقیقه با نوک انگشت خود عکسی را برش زده، ویرایش و با عکس‌های دیگر ترکیب کنید تا تصاویری همانند شاهکارهای هنری بسازید.

این اپلیکیشن توسط استودیوی قدرتمند Pixomatic توسعه داده شده است و نسخه آنلاین هم در دسترس است. pixomatic photo editor عنوان بهترین اپ سال آیفون در اپ‌استور را هم دارد و بیش از یک میلیون دانلود در گوگل‌پلی دارد.

برخی از ویژگی‌های این اپلیکیشن:

حذف سریع پس‌زمینه تصاویر

قرار دادن یک پس‌ژمینه جدید

برش، حذف و افزودن یا جایگزین کردن هر عنصری در تصویر

استفاده از پس‌ژمینه‌های تار برای عمق‌بخشی به عکس

اعمال افکت‌های متعدد روی تصاویر

ابزارهای گوناگون برای ویرایش حرفه‌ای عکس‌ها

تنظیم رنگ تصاویر با سرعت و دقت بالا

تنظیم سایه و سیاهی/سفیدی عکس‌ها و اشیا

ایجاد استیکر در هر بخش از تصویر یا قرار دادن استیکرها روی تصاویر دیگر

اپلیکیشن pixomatic photo editor یک ویرایشگر عکس تکراری و ستی نیست. شما با چند حرکت می‌توانید خلاقانه‌ترین تصاویر و منظره‌ها را بسازید بدون اینکه دانش فنی خاصی در ویرایش عکس داشته باشید.

هنگامی که این اپلیکیشن در iOS عرضه شد؛ یک انقلاب در ویرایش عکس موبایل محسوب شده و گذری از عکاسی آماتور به حرفه‌ای بود. شما هرچقدر اسمارت‌فون و دوربین گوشی حرفه‌ای داشته باشید؛ باز هم نیاز به اپلیکیشنی برای ویرایش برخی تصاویر یا ایجاد تغییر در عکس‌ها دارید و چه بهتر با نوک انگشتان خود و در کمتر از چند دقیقه این کار را انجام دهید.

اپلیکیشن Pixomatic photo editor را به طور رایگان (اپلی‌ها برای مدت محدودی رایگان شده) برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS از گوگل‌پلی و اپ‌استور دانلود و نصب کنید.

بنر سایت دانلود فیلم نمایش دسکتاپ
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.