هانس زیمر با موسیقی متن فیلم جیز باند جدید (زمانی برای مردن نیست – No Time to Die) به جدول موسیقی‌های پرفروش انگلیس راه یافت

1

جیمز باند بازگشته است و همان اول کار یک رکورد قدیمی را شکسته است.

موسیقی متن این فیلم ساخته شده توسط هانس زیمر در جدول موسیقی‌های پرفروش در رتبه هفتم قرار گرفته. این بهترین رتبه موسیقی‌های مجموعه فیلم‌های جیمز باند در تاریخ است.

اولین فیلم جیمز باند در سال ۱۹۶۲ با عنوان Dr. No ساخته شد. در سال ۱۹۶۴ سومین فیلم این مجموعه با عنوان Goldfinger ساخته شد که آلبوم موسیقی متن همین فیلم موفقیت خوبی کسب کرد و توانست به رتبه ۱۴ برسد.

اما حالا هانس زیمر توانسته رتبه ۷ را به جیمز باند بدهد و در جدول موسیقی‌های کلاسیک شماره نخست است. بیلی آیلیش ترانه این فیلم را خوانده که فعلا در رتبه نه چندان جالب ۳۲ بریتانیا است. البته زمانی که در فوریه سال ۲۰۲۰ ترانه برای نخستین بار عرضه شد، توانسته بود آیلیش را برای نخستین بار صاحب پرفروش‌ترین ترانه منفرد یا سینگل در بریتانیا کند.

بیست و پنجمین فیلم بلند جیمز باند بیش از ۳۱۳ میلیون دلار فروش جهانی داشته است. درآمد افتتاحیه این فیلم ۵۶ میلیون دلار در آمریکای شمالی بوده.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

شش سال از زمان جیمز باند قبلی یعنی Spectre گذشته. دانیل کریگ برای پنجمین و آخرین بار نقش جیمز باند را بازی خواهد کرد و ما نمی‌دانیم جیمز باند چه کسی است و با رویه فعلی هالیوود که کاراکترها را به کلی تغییر جنسیتی و ظاهری می‌دهد، معلوم نیست که جیمز باند بعدی چه کسی باشد.

فیلم جدید از ۲۸ سپتامبر اکران شده و فیلم طولانی ۱۶۳ دقیقه‌ای است و فعلا نمی‌دانیم که میزان فروش کلی این فیلم که با بودجه‌ای بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون دلار ساخته شده، در نهایت چقدر خواهد شد.

دنیل کریگ، رامی ملک، لیا سدو، نائومی هریس، جفری رایت، رالف فاینز، بن ویشاو، روری کینیار، آنا د آرماس، دیوید دنسیک، لاشانا لینچ، کریستوفر والتس، بیلی مگنوسن و دالی بن صلاح، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم No Time to Die حضور دارند. داستان فیلم هم همان تم کلی فیلم‌های جیمز باندی را دارد:

پنج سال بعد از وقایع پروندهٔ اسپکتر، جیمز باند خود را بازنشسته کرده و در جزایر جامائیکا مشغول استراحت است. درست در زمانی به نظر می‌رسد که باند بعد از مدت طولانی قادر به تجربهٔ یک زندگی عادی است، دوست قدیمی وی و یکی از جاسوسان سی‌آی‌اِی به سراغش آمده و از او درخواست کمک می‌کند و همین مسئله پای باند را به پروندهٔ ربوده‌شدن یک دانشمند باز می‌کند. به زودی مشخص می‌شود که تروریستی مرموز مسئول این کار است و دنیا در آستانهٔ مواجهه با خطری است که پیش از این، آن را تجربه نکرده‌است.

   
1 نظر
  1. Arash می گوید

    هانس زیمر بهترینه و برای یکی از بهترین فیلمهای جیمز باند اونم با آخرین حضور دنیل کریک که واقعا بی نظیر بود تو این چند قسمت با نقش جیمز باند باید موسیقی متن این فیلم رو اجرا میکردن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.