ولادیمیر پوتین، شکارچی ببر!

23

نخست‌وزیر ۵۵ ساله روسیه –ولادیمیر پوتین– روز یکشنبه با شلیک به یک ببر، جان یکی از عوامل تلویزیون روسیه را نجات داد.

پوتین، خسته از مناقشات اخیر روسیه با غرب بر سر مسائل گرجستان، به پارک ملی روسیه رفته بود تا عملا ببیند که پژوهشگران چگونه تحقیقات مربوط به حیات وحش را انجام می‌دهند.

روز یکشنبه، محققان، یک ببر سیبری را که ببر «آمور» هم خوانده می‌شود، به دام انداخته بودند که ناگهان ببر از دست آنها گریخت و به سرعت به یکی از عوامل فیلمبرداری نزدیک شد، در اینجا بود که پوتین به سمت به سمت ببر با یک تفنگ بیهوش‌کننده شلیک کرد و مانع آسیب دیدن آن مرد شد.

ببر آمور، بزرگ‌ترین گونه گربه‌سان زمین محسوب می‌شود، اخیرا جمعیت این گونه در معرض انقراض به بیشترین تعداد ظرف صد سال گذشته رسیده است.

پوتین، جاسوس سابق KGB ، در طول هشت سال دوران ریاست جمهوری‌اش کوشید که، که کرملین را بار دیگر به جایگاه از دست رفته‌اش در عرصه سیاست جهانی برگرداند.

اما این نخستین باری نیست که پوتین دست به قدرت‌نمایی‌های شخصی می‌زند، سال قبل هم که او برای ماهیگری به کنار رود Yenisei رفته بود، یک شلوار جنگی به پا کرد و با برهنه کردن بالاتنه عضلانی خود، سعی کرد آمادگی بدنی خود را هم  به رخ بکشد.

پوتین اخیرا در چند مورد سیاست‌های زیست‌محیطی مهمی اتخاذ کرده است، مثلا برای جلوگیری از آلودگی دریاچه بایکال دستور تجدید نظر در احداث یک خط انتقال نفت را داده است و یا جلوی احداث یک دهکده المپیک را در نزدیکی Sochi به دلیل تهدید جمعیت جانوری و گیاهی آن منطقه گرفته است.

منبع

   
23 نظرات
 1. آرش می گوید

  پوتین برو به درک .

 2. آرمان می گوید

  پوتین واقعا یک رهبر به تمام معناست

 3. sina می گوید

  adame bahali hast , khosham miad azash

 4. آرش می گوید

  تو این اوضاع فقط جناب ولادیمیر استالین کم بود که فیلش یاد جنگ سرد کنه

 5. sh می گوید

  به نظرم این هم یکجور سیاست نمایشی است جناب دکتر.

 6. مجید می گوید

  کارش درسته!

 7. نیما می گوید

  شخصیت و پرستیژ پوتین همیشه برام جذاب بوده

  ولی یه مسئله ای : اگر این جریان در ایران اتفاق می افتاد دو حالت داشت :

  یا اون کسی که ببر به اون حمله کرد میمرد

  یا ببر رو میکشتن ، به جای اینکه بیهوشش کنن

 8. Jack می گوید

  پوتین مقتدر است.

 9. mamali می گوید

  اقای ولادمیر فردی توانمند در امور شخصی و کشوریست

 10. یکیتای ایرانی می گوید

  اون کسی که میگه نمایشیه !! هیچ اشکالی نداره ! شما راست میگی! اما لطفا شما و ده نفر دیگه برو تو اون جنگل – بجای اسلحه با تیر بیهوشی یک بازوکا میدیم خدمتتون که احتیاجی به نشونه گیری هم نداره ببینک جرات داری یا نه – …

 11. مسعود می گوید

  با دیدن این تصاویر یاد اون خرس مرحومی افتادم که توی سرمای زمستون ۳سال پیش آذربایجان به یک ساختمان نیمه کاره پناه برده بود،و بعد از این کارگرهای ساختمانی این خرس قهوه ای و کمیاب را پیدا کرده بودند به حال خودش گذاشته بودند و بر اثر اشتباهشون با شکار بانی منطقه تماس گرفته بودند که مثل بقیه کارهامون بعد از ۸ ساعت که هیچ داروی بی هوشی پیدا نکرده بودند (…) با یک تفنگ شکاری دوربین دار جناب خرس را راهی دیار باقی کرده و از شر زندگی تلخ و بی ارزش دنیوی ایشان را راحت فرمودند.
  البته گزارش لحظه به لحظه این فتح الفتوح (…) ،در اخبار ۲۰:۳۰ شبکه دو با کمال افتخار پخش گردید.

 12. مسعود می گوید

  با کمال احترامی که برای آقای پوتین بخاطر زنده کردن دوباره هیبت و شکوه و عظمت کشورش قایلم،ولی اینجور صحنه سازی ها بیشتر شبیه ژستهای تبلیغاتی که هر ساعت و دقیقه از (…) شاهد اونها میباشیم،هست.
  همونجور که هموتن هم میدونید این تفنگهایی که برای تزریق ماده بی هوشی استفاده میشن بردی بیشتر از ۱۰۰ متر ندارند و زمان تاثیر دارو هم البته بسته به جثه حیوان چیزی حدود ۸ تا ۱۲ دقیقه می باشد.با این تفاسیر اگر موضوع اونجوری که بیان شده میبود،احتمالا الان بجای واژه آقای پوتین باید از واژه مرحوم پوتین استفاده میکردیم.
  هرچند که اگر این اتفاق (…)
  همون بهتر که نسل ببر مازندران،یکی از زیباترین اوناع ببر دنیا ۳۸ سال پیش ور افتاد تا ما را دچار این همه دردسر و (…) نکنه.

 13. محمد می گوید

  در مورد بالاتنه عضلانی آقای پوتین باید بگم که من بالاتنه عضلانی نمیبینم و به نظرم این آدم با این حجم کار نمیتونه بالاتنه عضلانی داشته باشه، در بهترین حالتش آرنولد شوراتزنیگر رو ببینید که بعد از چندین سال ورزش حرفه‌ای الان….

 14. ali می گوید

  به نظر من خوش تیپ ترین رئیس جمهور دنیا همین آقای پوتینه

 15. signals می گوید

  چه زشته

 16. پرهام می گوید

  سلام
  ممنون از مطلب و عکسا دلم می خواست در این مورد بدونم عکس‌هاش را هم ببینم.
  راستی قالب جدید وبلاکتون مبارک

 17. حامد می گوید

  عالی بود رفیق

 18. خان می گوید

  پوتین یعنی هر چیز

 19. مارال می گوید

  دمش گرم به چشم کوری حسودها که تحمل ندارن

 20. آرام می گوید

  پوتین مرد بسیار دوست داشتنی و مصممی است .ضمن اینکه در خبر ها خواندم که ایشان سیگار نمی کشند و لب به مشروب نمی زنند(با اینکه ایشون مسلمان نیستند) قابل توجه بعضی جوانهای مسلمان که بطر بطر عرق می خورند (یکی از این مسلمانها به اسم آقا مسعود به من می گفت من عاشق مشروب هستم) و سال به سال چند قدم هم راه صاف را نمی روند چه برسد به ورزش. و از سیاست هم گول زدن وفریب دادن مادر و خواهر و همسر را بلدند اوضاع مالی و اقتصادی هم که…

 21. omid می گوید

  من نمیدونم چرا بعضی ها چشم دیدن واقعیت رو ندارن . خودتون اگه جربزه ندارین چرا بقیه رو کوچیک میکنین .

 22. احمد منیر می گوید

  ولادیمیر پوتین شخصیت بزرگ سیاسی و نظامی و رهبر بزرگ مردم روسیه بود که توانست روسیه را از نگاه اقتصادی تامین نمایید و تمام مشکلات اقتصادی و بحران را در روسیه ختم داد .

 23. ahmad می گوید

  پوتین مردی خودخواومغرورودیکتاتوره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.