بازی جدید آواتار، بلیت بازگشت به پاندورا

  • توسط میلاد امیریان‌ فر
  • ۶ بهمن ۱۳۹۳
  • ۳ دیدگاه

طرفداران آواتار می‌توانند بهار امسال با بازی Avatar: Warrior’s Journey که تحت سیستم عامل های اندروید و iOS تولید شده است، به پاندورا بازگردند.

با توجه به خبرهای منتشر شده از صفحه رسمی آواتار در فیس بوک، که معمولاً ترفندهایی را نیز در خصوص این بازی به اشتراک می‌گذارد، در نسخه Warrior’s Journey بازیکن در نقش Na’vi  جوان بازی خواهد کرد که باید در سرزمین آواتار جیمز کامرون بازی را ادامه دهد. در این بازی باید بتوانید از کوه Banshees یا aka ikran بالا بروید یا بر اسب‌هایی چون Direhorses یا aka pa’lare سوار شوید تا بتوانید مراحل بازی را طی کنید.

AvatarWarriorsJourneyKeyLogo_screenshot02-720x403

در طول بازی، بازیکن می‌تواند قابلیت‌ها و تجهیزات مناسب را در کنار توسعه مهارت‌های خود به کار گیرد تا در میان قبیله خود سربلند باشد.

Avatar: Warrior’s Journey نخستین بازی رسمی آواتار در پلتفرم موبایل است که پنج سال بعد از بازی Gameloft’s Avatar HD منتشر شده است.

پیش از این جیمز کامرون تائید کرده بود که تأخیری در تولید قسمت‌های بعدی آواتار ایجاد شده است که این به این معنی است که حداقل تا سال ۲۰۱۷ نباید منتظر دیدن قسمت های جدید این فیلم سینمایی باشیم، اما کامرون به گفته خودش، قصد دارد تا سری‌های بعدی فیلم سینمایی آواتار را پشت سر هم و حداقل تا ۴ قسمت تولید کند.

قسمت اول آواتار در سال ۲۰۰۹ با استقبال فراوانی روبرو شد و ۲.۸ میلیارد دلار فروش کرد.

منبع: +

نظرات

  1. من که از فیلم اش لذت کافی رو بردم.امیدوارم علاقه مندان به بازی های کامپوتری هم مکیف بشن..

  2. فیلمش که فوق العاده بود امیدوارم بازیشم مثل فیلمش باشه
    ممنون

  3. خیلی ممنون بخاطر این پست. دیگه داشتم آواتار رو از یاد میبردم. بهانه ای شد که برای بار چندم فیلم رو تماشا کنم. بیصبرانه منتظر قسمت های بعد هستم البته امیدوارم با ۴ قسمت! لوث نشه. فقط دو نکته ی کوچیک:
    از مقاله اینطوری به نظر میرسه که navi اسم یک شخصیته در صورتی که اسم یک نژاده که در پاندورا زندگی میکنند. علاوه بر اون فکر میکنم او aka ها که ذکر شدن منظور also known as باشه.

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.