این یک آگهی تبلیغاتی است!

1

قصه از این جا شروع شد که چند آدم معمولی بودیم با آرزوهای غیرمعمولی، یک روزی که جمعمان جمع بود، یکیمان از در رسید و گفت بیایید همین حالا دست واسطه‌ها را از بازار داد و ستد کوتاه کنیم. یکی گفت: وا! مگه می‌شه؟ یکی دیگر گفت: باید بشه. و نفر بعدی گفت: هوم! و این طور بود که چراغ “دستادست” روشن شد و توانمندسازی یا توان‌افزایی کسانی که تولیداتی دارند اما امکان عرضه محصولشان را ندارند، به ویژه زنان و جوانان، شد از اهداف دستادست.

دستادست یک کسب و کار اجتماعی است که در چهارچوب آن تولیدات شما را از سراسر ایران می‌گیریم و بی‌واسطه به دست مردم می‌رسانیم، از این دست به آن دست با رعایت اصول تجارت عادلانه تا هم تولیدکننده راضی باشد و هم خریدار.

دستادست از شروع فعالیت و راه‌اندازی فروشگاه آنلاینش توانسته با بیش از ۷۰ تولیدکننده از ۱۵ استان ایران همکاری کند. همکاری با گروه‌های محیط زیستی نیز از فعالیت‌های دستادست است از آن جمله می‌توان به همکاری با گروه محیط زیستی دامون برای خرید چرخ خیاطی در طرح معیشت جایگزین برای ساکنان روستاهای چپقلو و قره‌قوزلو (در راستای احیای دریاچه ارومیه)، و طرح کاشت نهال درختان بومی در منطقه زاگرس اشاره کرد.

شما هم می‌توانید به دستادست بپیوندید و در این کار سهیم باشید، هر محصول تولیدکننده‌ای دارد و هر فرد با خرید محصول دست‌ساز به حفظ زندگی و شغل یک تولیدکننده کمک می‌کند. یک معامله‌ی شاد! برای این کار کافیست در سبد خرید خود محصولات دست‌ساز را هم درنظر بگیرید. به سایت دستادست dastadast.ir بروید، روی بخش فروشگاه کلیک کنید و سپس دسته‌بندی کالای موردنظر خود را انتخاب کنید.

8-20-2016 12-11-27 AM

در صفحه‌ی هر محصول اطلاعات لازم مثل قیمت، جنس، ابعاد، تولیدکننده، محل تولید و ارسال و هم‌چنین مدت زمان ساخت محصول ذکر شده است. ویژگی‌های هر محصول مانند رنگ، اندازه، جنس، در صورت امکان و بنا به سلیقه خریدار می‌تواند تغییر کند. خرید محصول هم از سایت دستادست امکان‌پذیر است و هم از اکانت تلگرامی که بدین منظور ساخته شده است.

8-20-2016 12-12-14 AM

‌‌ علاوه بر حقوق تولیدکننده، دستادست خود را ملزم به رعایت حقوق خریدار و جلب رضایت حداکثری او نیز می‌داند.

8-20-2016 12-13-01 AM

بازارچه‌های دستادست هم که به طور میانگین هر ۶ ماه یک‌بار در شهرهای مختلف و اغلب در تهران و ارومیه برگزار می‌شود امکان ارتباط رو در روی خریداران با اعضای دستادست و امکان خرید حضوری را فراهم می‌کند.

8-20-2016 12-14-04 AM

دستادست از ابتدا تاکنون متکی به خود بوده و آماده همکاری با افراد و گروه‌ها و سازمان‌هایی است که در زمینه محصولات دست‌ساز به ویژه صنایع دستی در حال نابودی، فعالیت می‌کنند، اگر تولید کننده هستید یا علاقه‌مند به همکاری با تیم دستادست، همین حالا به ما ایمیل بزنید:

dastadast@gmail.com

 
1 نظر
 1. م.ط می گوید

  سلام و عرض ادب
  چرخی داخل سایتشان زدم. توصیه میکنم شما هم نگاهی بندازید.
  محصولات جالب (با عکسهای جالبی از آنها) ارائه شده.
  علاوه بر توضیحی خلاقانه و متفاوتی که برای هر اثر هنری نوشتند، صاحب اثر را هم معرفی کردند و یک تاریخچه ای از هنرمن را منتشر کردند. جالب هستش. من از خواندن بعضی های لذت بردم.
  در ضمن اطلاعاتی هم در مورد اینکه چقدر زمان لازم هستش که یک اثر تولید و به دست مشتری برسد را اعلام کرده.
  در مجموع به نظرم خود سایت هم هنرمندانه است و یک سبک و نظام خاصی از فروشگاه های آنلاین را ارائه کرده.

  برای لذت بردن هم که شده کمی زمان بگذارید و نگاهی بندازید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.