رپورتاژ: نی نی وبلاگ ؛ وبلاگ نویسی با موضوع نوزاد

0

رشد و فراگیری استفاده از فضای مجازی طی چند سال اخیر به جایی رسیده است که همه لاجرم به استفاده از آن روی آورده اند. گستردگی طیف مراجعه کنندگان به فضای مجازی به قدری است که ایجاد بسترهای لازم جهت بهره مندی طیف های متفاوت از آن امری مهم و حیاتی به نظر می رسد. یکی از طیف های مراجعه کننده به فضاهای مجازی، مادران و پدرانی می باشند که یا نوزادی دارند که تازه متولد شده و یا در شرف پدر و مادر شدن می باشند.

مدیران مجموعه سفیران وب در بزنگاه آغاز فراگیری استفاده از بستر اینترنت به اهمیت این طیف از مراجعه کننده گان به وب پی برده و تلاش نمود تا خدمتی ارائه نماید که پاسخگوی پاره ای از نیاز های این طیف باشد. نی نی وبلاگ به عنوان نخستین سرویس دهنده اختصاصی وبلاگ با موضوع کودکان به طور رسمی در سال ۱۳۸۹ آغاز به کار نمود.

هدف از تاسیس نی نی وبلاگ چه بوده است؟

از همان روز اولی که والدین متوجه این موضوع می گردند که به زودی قرار است صاحب فرزندی شوند دریچه ای جدید در زندگی آنها گشوده می شود. یکی از اتفاقاتی که در این برهه برای والدین می افتد تلاش برای ثبت لحظه لحظه ایام پیش روست، چرا که قطعا این ایام همراه با شادی و فراز و فرودهای بسیاری خواهد بود.

ثبت خاطرات دوران بارداری و دوران پس از تولد نوزاد از اتفاقات متداولی بود که سابق بر این در دفترچه های مخصوص ثبت خاطرات کودک رقم می خورد.

در این زمان، نی نی وبلاگ با بهره مندی از دنیای اینترنت و در بستر فضای وب، خدمت رسانی خود را آغاز نمود تا ثبت خاطرات و اتفاقات پرهیجان این دوران در فضای مجازی برای والدین رقم بخورد.

1-19-2017 4-43-41 PM

مهمترین رسالت نی نی وبلاگ چیست؟

نی نی وبلاگ به عنوان نخستین سرویس دهنده اختصاصی وبلاگ با موضوع کودکان این امکان را به والدین می دهد تا بتوانند در یک صفحه کاملا اختصاصی به ثبت خاطرات خود در دوران بارداری و پس از آن بپردازند.

ثبت این خاطرات قطعا در آینده ای نزدیک دارای ارزشی فوق العاده خواهد گردید. همچنین از طریق این بستر بستگانی که گاهاً دارای فاصله مکانی از والدین می باشند از طریق دنبال کردن صفحات نوزاد تازه متولد شده این امکان را خواهند داشت تا گام به گام در جریان شرین کاری ها و جذابیت های نوزاد قرار گیرند.

نی نی وبلاگ چگونه کار می کند؟

برای عضویت در نی نی وبلاگ و ثبت یک صفحه اختصاصی برای نوزاد خود کافیست به بخش ثبت وبلاگ جدید مراجعه نموده و اطلاعات درخواستی را وارد نمایید و با چند کلیک ساده صاحب یک وبلاگ اختصاصی شوید.

1-19-2017 4-44-48 PM

نی نی وبلاگ چه خدماتی ارائه می دهد؟ 

وبسایت نی نی وبلاگ خدمات بسیار متنوع و اختصاصی را متناسب با جامعه هدف خود ارائه می نماید. یکی از  مزیت های این سیستم وبلاگ دهی ارائه همین خدمات اختصاصی است که متناسب با علایق، نیازها و روحیات این جامعه هدف ارائه می گردد.

پاره ای ازخدمات نی نی وبلاگ :

  • امکان آپلود تصویر در فضای نی نی وبلاگ
  • امکان رمز دار نمودن مطالب هر پست
  • امکان پشتیبان گیری آنی از کل مطالب هر صفحه
  • امکان برقراری ارتباط با دیگر کاربران نی نی وبلاگ
  • امکان مطرح نمودن پرسش های مرتبط با کودکان و استفاده از نظرات دیگر والدین

1-19-2017 4-45-34 PM

همچنین نی نی وبلاگ در راستای اهداف تعیین شده و با دغدغه یاری رساندن به کودکان نیازمند ۱۰% از درآمد ماهیانه خود را صرف هزینه فعالیت های خیرخواهانه می نماید.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.